stylovo.sk stylovo.sk MENU stylovo.sk

+421 918 810 534  | info@stylovo.sk 

+421 918 810 534  | info@stylovo.sk 

ANNIE Letná Sada – Luxusná vôňa do auta a vonná karta Lemongrass & Ginger

12,30 

Na sklade

Inšpirujte sa výberom luxusných vôní od Max Benjamin, ktoré pre vás vybrala Anna Galambošová – make-up artistka známych osobností, podnikateľka a influencerka.

Ako uvádza Anička: „Vône sú pre mňa v živote mimoriadne dôležité a spájajú sa mi s rôznymi významnými udalosťami. Milujem vône a obklopujem sa hlavne kvalitnými vôňami. To je pre mňa jedna zo zásadných požiadaviek pri výbere, či už ide o sviečky, vonné oleje alebo vonné difuzéry.“

Anička pre vás vybrala na leto sadu Lemongrass a Ginger od írskeho výrobcu Max Benjamin, ktorá je nielen luxusná a silno parfumovaná, ale aj mimoriadne praktická.

Sada obsahuje vôňu do auta s vymeniteľnou náplňou vo vôni Lemongrass & Ginger – Citrónová tráva a zázvor a vonnú kartu v tej istej vôni.

Kde všade môžete vonnú kartu použiť: do auta, do skrine, do kufra, do kabelky, do tašky do fitka, ale aj do menších priestorov, ako je kúpeľňa či WC.

Vôňa do auta aj vonná karta postupne uvoľňujú vôňu a parfumácia vydrží viac ako mesiac. Parfumácia produktov od Max Benjamin je zabezpečená vysokokvalitnými esenciálnymi olejmi a materiál vône do auta a vonnej karty zabezpečuje postupné uvoľňovanie vône.

Filozofia  spoločnosti Max Benjamin je ponúkať a  vyrábať ručne vyrobené produkty, ktoré sú vyrobené v Írsku zo 100% z prírodných zdrojov. Produkty spoločnosti Max Benjamin sú biologicky rozložiteľné a získané z obnoviteľných a udržateľných zdrojov. Parfumy boli vyvinuté na báze čistých esenciálnych olejov.