stylovo.sk stylovo.sk MENU stylovo.sk

+421 918 810 534  | info@stylovo.sk 

+421 918 810 534  | info@stylovo.sk 

ETA, Aroma difuzér ETA Himalaia 5634 90000, biely

78,90 
Doprava zdarma

Na sklade

Katalógové číslo: ETA5634 Kategórie: , , Značka: EAN: 8590393254859

Na stiahnutie: ● Manuál ● Produktový list

ETA, Aroma difuzér ETA Himalaia 5634 90000, biely

Estetické spracovanie difuzéra ETA Himalaia 5634 90000 kombinuje prístroj na zvlhčovanie vzduchu/aromaterapie pre miestnosti do 15 m2 a zariadenie s funkciou prírodnej ionizácie pomocou kryštálov z himalájskej soli. Aróma difuzér ETA zvlhčuje prostredie a zároveň rozptyľuje vôňu na princípe ultrazvukovej technológie rovnomerne po miestnosti. Aróma difuzér Himalaia prispieva k lepšej kvalite ovzdušia v miestnosti, pomáha s uvoľnením upchatých dýchacích ciest pri použití vhodných aróma olejov alebo prírodných silíc.

Aróma difuzér ETA Himalaia funguje aj ako soľná lampa. Pomocou kryštálov z himalájskej soli zlepšuje kvalitu vzduchu v miestnosti a pôsobí ako prírodný ionizátor. Ionizácia zvyšuje množstvo záporne nabitých iónov vo vzduchu, čo má pozitívny vplyv na kvalitu dýchania a na celkový psychický stav.

Suchý vzduch je problémom predovšetkým vykurovacej sezóny, kedy dráždi dýchacie cesty a spôsobuje kašeľ. Viac informácií v článku u nás na blogu – Zvlhčovanie vzduchu vo vykurovacom období. Zvlhčovače vzduchu tak zvyšujú relatívnu vlhkosť v miestnosti a pomáhajú tak s uvoľnením dýchacích ciest, zmierňujú príznaky astmy, bronchitídy, prechladnutia a chrípky. Pridaním pár kvapôčok vonného esenciálneho oleja navyše miestnosť príjemne prevonia a vytvorí tak jedinečnú atmosféru.

  • objem zásobníka na vodu je 160 ml
  • 6 hodín nepretržitej prevádzky
  • rozmery produktu: šírka: 19 cm výška: 22 cm hĺbka: 19 cm hmotnosť: 1.86 kg
  • automatické vypnutie po vyčerpaní zásobníka na vodu
  • napájanie cez adaptér 100-240 V (AC) / 24 V (DC)
  • veľmi tichá prevádzka
  • 5 stupňov intenzity osvetlenia soľnej lampy

Princíp ultrasonického difúzera:

Ultrasonický difuzér pracuje na princípe zvukových vĺn, ktoré rozvibrujú vodu. Vlnenie spôsobuje oddeľovanie mikroskopických častíc vody, pri ktorom vznikajú negatívne nabité ióny, ktoré sú ľahšie ako vzduch a vytvárajú jemnú hmlovinu. Prostredníctvom hmloviny, ktorú tvorí vodná para a negatívne nabité ióny sa do ovzdušia rozptyľujú tiež častice esenciálneho oleja. Týmto procesom dochádza k zvlhčeniu vzduchu a k prevoňaniu priestoru, ak použijete vonný olej alebo prírodnú silicu. Taktiež dochádza k čisteniu priestoru väzbou negatívne nabitých iónov uvoľňovaných difuzérom na pozitívne nabité voľné radikály v ovzduší.

Ako používať ultrasonický difúzer:

Do nádoby ultrasonického difuzéra nalejeme vodu. Neprekračujte maximálne dovolenú hodnotu, môže dôjsť k poškodeniu. Podľa potreby je možné do vody nakvapkať vonný olej alebo prírodné silice. Intenzitu prevoňania priestoru navyšujete počtom kvapiek. Ideálne je začínať s menším počtom (3-5 kvapiek) a v prípade nedostatočnej intenzity následne pridať. Napájanie elektrického difuzéra je pomocou adaptéru ktorý je súčasťou balenia.

O značke:

Na slovenskom trhu má dlhodobo dobré meno český výrobca domácich spotrebičov ETA. Od založenia spoločnosti v roku 1943 až po súčasnosť sa snaží ponúkať produkty vo vysokej kvalite s atraktívnym dizajnom. Výrobky ponúkajú chytré riešenia pre každú domácnosť a reagujú na potreby modernej domácnosti.