stylovo.sk stylovo.sk stylovo.sk MENU

+421 918 810 534  | info@stylovo.sk 

+421 918 810 534  | info@stylovo.sk 

ETA, Zvlhčovač vzduchu, Aura 7634 90000, biely/drevený – Dopredaj

-50% 29,45 

Nie je na sklade

Pripomienka naskladnenia

Katalógové číslo: ETA7634 Kategórií: , , , , Značka: EAN: 8590393254873

Na stiahnutie: ● Manuál ● Produktový list

ETA, Zvlhčovač vzduchu, Aura 7634 90000, biely/drevený:

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu ETA Aura 7634 90000 je určený pre miestnosti do 30 m2 s funkciou aromaterapie. Až 16 hodín tichej nepretržitej prevádzky a farebné podsvietenie

Suchý vzduch je problémom predovšetkým vykurovacej sezóny, kedy dráždi dýchacie cesty a spôsobuje kašeľ. Viac informácií v článku u nás na blogu –  Zvlhčovanie vzduchu vo vykurovacom období. Zvlhčovače vzduchu tak zvyšujú relatívnu vlhkosť v miestnosti a pomáhajú tak s uvoľnením dýchacích ciest, zmierňujú príznaky astmy, bronchitídy, prechladnutia a chrípky. Pridaním pár kvapôčok vonného esenciálneho oleja navyše zvlhčovač miestnosť príjemne prevonia a vytvorí tak jedinečnú atmosféru.

Dizajnový zvlhčovač vzduchu ETA Aura kombinuje účinky zvlhčovania vzduchu a aromaterapie. Je tak vhodný aj pre kombináciu s prírodnými esenciálnymi olejmi, ktoré dodajú vášmu domovu príjemnú vôňu a atmosféru. Veľmi tichá prevádzka zvlhčovača vás navyše nebude rušiť. Po vyčerpaní 1,3l zásobníka na vodu sa automaticky vypne. Zvýšenie vlhkosti vzduchu pomáha s uvoľnením dýchacích ciest a je ideálny na zmiernenie príznakov astmy, alergií či chrípky.

Príjemne voňaný domov dopĺňa meniace sa farebné osvetlenie , ktoré prispieva k relaxačnej atmosfére. Nechajte sa rozmaznávať a doprajte si chvíľu pohody so zvlhčovačom ETA Aura.

 • ultrazvuková technológia rozprašovania
 • kombinácia účinkov zvlhčovania vzduchu a aromaterapie
 • vhodný na použitie v kombinácii s prírodnými esenciálnymi olejmi
 • objem zásobníka 1,3 l
 • až 16 hodín nepretržitej prevádzky
 • určené pre miestnosti do 30 m2
 • automatické vypnutie po vyčerpaní zásobníka
 • zvuková signalizácia
 • veľmi tichá prevádzka
 • napájanie cez adaptér 100-240 V (AC) / 24 V (DC)
 • rozmery produktu: šírka: 16 cm výška: 22.5 cm hĺbka: 18 cm hmotnosť: 0.55 kg

Princíp funkcie zvlhčovača vzduchu:

V prípade, že máte v domácnosti problém so suchým vzduchom, bude pre Vás zvlhčovač vzduchu neoceniteľným pomocníkom. Hlavne v čase vykurovacej sezóny, kedy sa problémy vyplývajúce zo suchého vzduchu prehĺbia a začínate pociťovať podráždenie sliznice, či pri začínajúcej viróze alebo nachladeniu. Nové dizajnové produkty ponúkajú nielen možnosť zvlhčenia vzduchu, ale v prípade, že majú integrovanú nádobku pre vonné oleje alebo esenciálne oleje ponúkajú možnosť aróma terapie.

Ako používať zvlhčovač vzduchu:

Do nádoby zvlhčovača vzduchu nalejeme vodu. Do odnímateľnej nádoby na vodu nalejte príslušné množstvo vody, pričom neprekračujte minimálne ani maximálne množstvo, pretože môže dôjsť k poškodeniu prístroja. V prípade, že produkt ponúka možnosť integrovanej nádobky na vonný olej alebo esenciálny olej, doplňte olej podľa potreby. Ideálne je začínať s menším počtom (3-5 kvapiek) a v prípade nedostatočnej intenzity následne vôňu pridať. Zvlhčovač vzduchu sa ovláda pomocou dotykových tlačidiel, pričom ponúka variantu studenej alebo teplej pary pri troch úrovniach intenzity (nízka, stredná, vysoká), ionizácie vzduchu a časovača prevádzky. Vypnutie prístroja je pomocou časovača alebo ho je možné kedykoľvek vypnúť tlačidlom. V nepretržitej prevádzke vydrží až 30 hodín a možno ho nechať pustený do automatického vypnutia po odparení vody.

O značke:

Na slovenskom trhu má dlhodobo dobré meno český výrobca domácich spotrebičov ETA. Od založenia spoločnosti v roku 1943 až po súčasnosť sa snaží ponúkať produkty vo vysokej kvalite s atraktívnym dizajnom. Výrobky ponúkajú inteligentné riešenia pre každú domácnosť a reagujú na potreby modernej domácnosti.

Recenzie

Žiadne recenzie na zobrazenie

Pridaj recenziu
ETA, Zvlhčovač vzduchu, Aura 7634 90000, biely/drevený - Dopredaj ETA, Zvlhčovač vzduchu, Aura 7634 90000, biely/drevený - Dopredaj
Hodnotenie*
0/5
* Rating is required
Vaša recenzia
* Review is required
Názov
* Name is required
* Please confirm that you are not a robot

OTÁZKY A ODPOVEDE

Zatiaľ nie sú žiadne otázky

Položiť otázku

Na vašu otázku odpovie zástupca predajne alebo iní zákazníci.

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Pravidlá ochrany súkromia a Zmluvné podmienky spoločnosti Google.

Ďakujeme za otázku!

Vaša otázka bola prijatá a bude čoskoro zodpovedaná. Prosím, nezasielajte tú istú otázku znova.

Chyba

Warning

Pri ukladaní vašej otázky došlo k chybe. Nahláste to správcovi webovej stránky. Ďalšie informácie:

Pridať odpoveď

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Pravidlá ochrany súkromia a Zmluvné podmienky spoločnosti Google.

Ďakujem za odpoveď!

Vaša odpoveď bola prijatá a čoskoro bude zverejnená. Prosím, nezasielajte tú istú odpoveď znova.

Chyba

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information: