stylovo.sk stylovo.sk stylovo.sk MENU

+421 918 810 534  | info@stylovo.sk 

+421 918 810 534  | info@stylovo.sk 

Akcia týždňa: Čistič kúpeľne 110ml ako darček k nákupu produktov Tierra Verde v hodnote minimálne 19,90€. Všetky produkty od Tierra Verde aktuálne so zľavou 5%. Akcia platí do 21.4. do polnoci.

ETA, Zvlhčovač vzduchu, Azzuro 0626 90000, biely – Dopredaj

-50% 59,95 

Nie je na sklade

Pripomienka naskladnenia

Katalógové číslo: ETA06269 Kategórií: , , , , Značka: EAN: 8590393289547

Na stiahnutie: ● Manuál

ETA, Zvlhčovač vzduchu, Azzuro 0626 90000, biely

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu ETA Azzuro 0626 9000 ponúka atraktívny moderný dizajn skĺbený s dotykovým displejom, prehľadným LCD displejom, automatickým regulátorom vlhkosti, možnosť voľby studenej alebo teplej pary a možnosť nepretržitej prevádzky až 30 hodín.

Vďaka možnosti ionizácie a funkcii integrovanej nádobky pre vonné oleje alebo esenciálne oleje sa dokáže Váš výkonný zvlhčovač vzduchu ETA zmeniť na dokonalý prístroj na aplikáciu aróma terapie. Ideálnu vlhkosť v miestnosti zabezpečuje vďaka funkcii, ktorá dokáže merať hodnotu relatívnej vlhkosti a vďaka funkcii automatickej regulácie vlhkosti preruší po dosiahnutí nastavenej hodnoty svoju prevádzku.

V zimných mesiacoch oceníte funkciu teplej pary. Nepretržitú prevádzku až 30 hodín zabezpečuje dostatočne veľká nádrž na vodu 7,6l (7600 ml). Príkon prístroja sa pohybuje od 25W/115W v závislosti na zvolenom režime prevádzky. Zvlhčovací výkon je až 400 ml/hod pre miestnosti do veľkosti až 50m štvorcových. Napájanie je pomocou elektrického adaptéra do elektrickej zástrčky  (dĺžka káblu je 150 cm).

Rozmery produktu: Šírka: 26 cm  Výška: 41 cm Hĺbka: 15.5 cm  Hmotnosť: 2.67 kg

Princíp funkcie zvlhčovača vzduchu:

V prípade, že máte v domácnosti problém so suchým vzduchom, bude pre Vás zvlhčovač vzduchu neoceniteľným pomocníkom. Hlavne v čase vykurovacej sezóny, kedy sa problémy vyplývajúce zo suchého vzduchu prehĺbia a začínate pociťovať podráždenie sliznice, či pri začínajúcej viróze alebo nachladeniu. Nové dizajnové produkty ponúkajú nielen možnosť zvlhčenia vzduchu, ale v prípade, že majú integrovanú nádobku pre vonné oleje alebo esenciálne oleje ponúkajú možnosť aróma terapie.

Ako používať zvlhčovač vzduchu:

Do nádoby zvlhčovača vzduchu nalejeme vodu. Do odnímateľnej nádoby na vodu nalejte príslušné množstvo vody, pričom neprekračujte minimálne ani maximálne množstvo, pretože môže dôjsť k poškodeniu prístroja. V prípade, že produkt ponúka možnosť integrovanej nádobky na vonný olej alebo esenciálny olej, doplňte olej podľa potreby. Ideálne je začínať s menším počtom (3-5 kvapiek) a v prípade nedostatočnej intenzity následne vôňu pridať. Zvlhčovač vzduchu sa ovláda pomocou dotykových tlačidiel, pričom ponúka variantu studenej alebo teplej pary pri troch úrovniach intenzity (nízka, stredná, vysoká), ionizácie vzduchu a časovača prevádzky. Vypnutie prístroja je pomocou časovača alebo ho je možné kedykoľvek vypnúť tlačidlom. V nepretržitej prevádzke vydrží až 30 hodín a možno ho nechať pustený do automatického vypnutia po odparení vody.

 

Presnejšie informácie o prístroji nájdete v sekcii manuál. Nižšie uvádzame základné informácie o ovládaní prístroja ETA Azzuro 0626

 • Spotrebič pripojte k elektrickej sieti zasunutím vidlice napájacieho kábla do elektrickej zásuvky.
 • Tlačidlo ZAP/VYP– stlačením zapnete zvlhčovač na najnižšiu intenzitu a studenú paru. Opakovaným stlačením zvlhčovač vypnete.
 • Tlačidlo automatického režimu– stlačením aktivujete možnosť nastavenia automatického režimu, v ktorom si môžete nastaviť dosiahnutie a následné udržovanie miery relatívnej vlhkosti v miestnosti.
 • Tlačidlo ionizácie – stlačením aktivujete generovanie záporných iontov. Opätovným stlačením túto funkciu vypnete.
 • Tlačidlo pre nastavenie času– stlačením nastavíte čas prevádzky v rozmedzí 1-12 hod. Po uplynutí času sa zvlhčovač automaticky vypne.
 • Tlačidlo intenzity– stlačením prepínate jednu z troch intenzít produkcie pary (nízka – stredná – vysoká).
 • Tlačidlo teplej pary– stlačením aktivujete ohrev vnútorného zásobníka vedúceho k tvorbe teplej pary. Opakovaným stlačením funkciu vypnete.
 • Tlačidlo nočného režimu– stlačením prepnete zvlhčovač do nočného režimu s nízkou mierou osvetlenia panelu. Opakovaným stlačením režim prepnete späť. Dlhším stlačením tlačidla aktivujete spánkový režim, ktorý vypne podsvietenie. Stlačením akéhokoľvek tlačidla tento režim zrušíte.

Predĺžená záruka ETA na 3 roky

V prípade zaregistrovania tohto zvlhčovača Vám ponúka výrobca ETA predĺženú záručnú dobu na 3 roky. Predĺženú záruku zaregistrujte TU.

O značke:

Na slovenskom trhu má dlhodobo dobré meno český výrobca domácich spotrebičov ETA. Od založenia spoločnosti v roku 1943 až po súčasnosť sa snaží ponúkať produkty vo vysokej kvalite s atraktívnym dizajnom. Výrobky ponúkajú inteligentné riešenia pre každú domácnosť a reagujú na potreby modernej domácnosti.

Recenzie

Žiadne recenzie na zobrazenie

Pridaj recenziu
ETA, Zvlhčovač vzduchu, Azzuro 0626 90000, biely - Dopredaj ETA, Zvlhčovač vzduchu, Azzuro 0626 90000, biely - Dopredaj
Hodnotenie*
0/5
* Rating is required
Vaša recenzia
* Review is required
Názov
* Name is required
* Please confirm that you are not a robot

OTÁZKY A ODPOVEDE

Zatiaľ nie sú žiadne otázky

Položiť otázku

Na vašu otázku odpovie zástupca predajne alebo iní zákazníci.

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Pravidlá ochrany súkromia a Zmluvné podmienky spoločnosti Google.

Ďakujeme za otázku!

Vaša otázka bola prijatá a bude čoskoro zodpovedaná. Prosím, nezasielajte tú istú otázku znova.

Chyba

Warning

Pri ukladaní vašej otázky došlo k chybe. Nahláste to správcovi webovej stránky. Ďalšie informácie:

Pridať odpoveď

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Pravidlá ochrany súkromia a Zmluvné podmienky spoločnosti Google.

Ďakujem za odpoveď!

Vaša odpoveď bola prijatá a čoskoro bude zverejnená. Prosím, nezasielajte tú istú odpoveď znova.

Chyba

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

 • Podsvietenie: Nie
 • Napájanie: Elektrický adaptér
 • Vymeniteľný keramický disk: Nie