stylovo.sk stylovo.sk MENU stylovo.sk

+421 918 810 534  | info@stylovo.sk 

+421 918 810 534  | info@stylovo.sk 

IL BUCATO DI ADELE, Čistiaci prostriedok na podlahu 1000ml, Giornata di sole, Slnečný deň

9,90 

Na sklade

Katalógové číslo: DC-PAVIDDS Kategórie: , Značka: EAN: 8057737521751

IL BUCATO DI ADELE, Čistiaci prostriedok na podlahu 1000ml, Giornata di sole, Slnečný deň

Popis vône:

Kvetinové tóny ruže a heliotropu, ktoré sú v spodných tónoch doplnené o vôňu machu a cédrového dreva

Ako používať čistiaci prostriedok na podlahu di Adele:

Čistiace prostriedky na podlahu Il Bucato di Adele sú vysoko koncentrované vonné parfumy na upratovanie Vášho domova. Záleží od Vašich potrieb na intenzitu vône. Pre začiatok odporúčame použiť 1 odmerku = 25 ml (vrchnáčik slúži ako dávkovač) na 4l vody. Ak by prevoňanie nebolo pre Vás dostatočne intenzívne, pokojne pridajte vrchnáčik pre extra vôňu a zvýšte dávku o 25 ml.

Popis výrobcu Il Bucato di Adele:

Značka Il Bucato di Adele vznikla ako projekt od výrobcu bytových vôni Crespi Milano z túžby znovu privolať spomienku na vôňu detstva. Na čas strávený doma s maminou v každom okamihu jeho dňa. Tá vôňa, ktorá sa šírila po dome zatiaľ čo žehlila v kuchyni vypratú bielizeň. Vôňa parfumu ktorá zaplnila čuchové bunky potom čo sme jej pomáhali zložiť obliečky. Spomienky na vôňu ktorá nás obklopila v jej náručí kedykoľvek sme potrebovali nájsť útechu. V neposlednom rade ten pocit keď sme po náročnom dni uľahli do čerstvo vypranej posteľnej bielizne. Všetky tieto pocity sa snaží prebudiť taliansky výrobca il Bucato di Adele, ktorý pomocou svojho tímu odborníkov a cenných rád našich mám prináša vôňu pre bielizeň, ktorá vonia ako domov.

Zloženie a bezpečnostné upozornenie:

Giornata di sole, Slnečný deň – Nariadenie (ES) 2004/648-< 5 % Parfum, reakčná zmes 5-chlór-2-metyl-2H-izotiazol-3-ónu a 2-metyl-2H-izotiazol-3-ónu (3:1), aniónové povrchovo aktívne látky, neiónové povrchovo aktívne látky, Amyl Cinnamal, Isoeugenol, Geraniol, Citronellol, Cinnamyl alkohol.

Uchovávajte MIMO DOSAHU DETÍ.

Môže spôsobiť alergickú reakciu.

Preventívne pokyny: Ak sa poradíte s lekárom, majte k dispozícii obal alebo štítok produktu. Držte mimo dosahu detí. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich dôkladne vyplachujte. Odstráňte všetky kontaktné šošovky, ak je to vhodné. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva, vyhľadajte lekársku pomoc. NARIADENIE (EÚ) č. 528/2012 obsahuje biocídy: Zmes: 5-chlór-2-metyl-4-izotiazolín-3-ón [EC č.247-500-7]; 2-metyl-2H-izotiazol-3-ón [EC č. 220-239-6] (3:1)

Mohlo by Vás zaujímať