stylovo.sk stylovo.sk MENU stylovo.sk

+421 918 810 534  | info@stylovo.sk 

+421 918 810 534  | info@stylovo.sk 

Il Bucato di Adele, Osviežovač látok, Giornata di sole, Slnečný deň, 250ml

9,90 

Na sklade

Katalógové číslo: ST-DDS Kategórie: , , Značka:

Il Bucato di Adele, Sprej na textil, Giornata di sole, Slnečný deň, 250ml

Popis vône:

Kvetinové tóny ruže a heliotropu, ktoré sú v spodných tónoch doplnené o vôňu machu a cédrového dreva

Ako používať vôňu v spreji Il Bucato di Adele:

Látkový parfém Il Bucato di Adele je ideálny na osvieženie a prevoňanie vašich odevov. Vyskúšajte to aj na závesoch, sedačke a autosedačkách. Jeho zloženie nezanecháva škvrny a dodáva intenzívnu a pretrvávajúcu vôňu.

AKO POUŽÍVAŤ: Otočte bezpečnostný zámok do polohy „otvorené“ a striekajte zo vzdialenosti najmenej 30 cm, fľašu držte vo zvislej polohe.

Popis výrobcu Il Bucato di Adele:

Značka Il Bucato di Adele vznikla ako projekt od výrobcu bytových vôni Crespi Milano z túžby znovu privolať spomienku na vôňu detstva. Na čas strávený doma s maminou v každom okamihu jeho dňa. Tá vôňa, ktorá sa šírila po dome zatiaľ čo žehlila v kuchyni vypratú bielizeň. Vôňa parfumu ktorá zaplnila čuchové bunky potom čo sme jej pomáhali zložiť obliečky. Spomienky na vôňu ktorá nás obklopila v jej náručí kedykoľvek sme potrebovali nájsť útechu. V neposlednom rade ten pocit keď sme po náročnom dni uľahli do čerstvo vypranej posteľnej bielizne. Všetky tieto pocity sa snaží prebudiť taliansky výrobca il Bucato di Adele, ktorý pomocou svojho tímu odborníkov a cenných rád našich mám prináša vôňu pre bielizeň, ktorá vonia ako domov.

Zloženie a bezpečnostné upozornenie:

Upozornenia na nebezpečnosť: Môže spôsobiť alergickú kožnú reakciu. Škodlivý pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami. Bezpečnostné upozornenia: Ak je potrebná lekárska pomoc, majte poruke obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nerozptyľujte sa v prostredí. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody. V prípade podráždenia pokožky alebo vyrážky: konzultujte s lekárom Obsah/nádobu zlikvidujte v súlade s miestnymi/regionálnymi/národnými predpismi.

Obsahuje: Zmes:5-chlór-2-metyl-4-izotiazolín-3-ónu [ES č. 247-500-7] a 2-metyl-4-izotiazolin-3-ón [EC č. 220-239-6] (3:1)

UFI: YY10-K0RR-U006-VXES