stylovo.sk stylovo.sk MENU stylovo.sk

+421 918 810 534  | info@stylovo.sk 

+421 918 810 534  | info@stylovo.sk 

LETNÝ SET – 3 x 250ml Parfumovaná voda na telo – BAHAMAS, CALIFORNIA, ARUBA – Dopredaj

25,80 

Na sklade

Jedinečná možnosť si u nás zakúpiť všetky 3 limitované letné vône v parfumovanom spreji za super cenu:

IL BUCATO DI ADELE, Parfumovaná voda 250ml, Bahamas

Prevoňajte si leto Bahamami! Ste pripravení na prepravu na tropickú pláž? Ovocný tón so srdcom broskyňového kvetu a frézie, obohatený o sladký pomaranč, tropické ovocie a kokosové mlieko.

 

IL BUCATO DI ADELE, Parfumovaná voda 250ml, CALIFORNIA, Kalifornia

Il Bucato di Adele California“ je svieža, energetická a slnečná vôňa, ktorá evokuje príjemné a živé kalifornské prostredie, plné citrusových plodov, kvetov a vône oceánu. Kvetinová a aromatická nota so srdcom sviežich zelených tónov, umocnená exotickým ovocím a vzácnymi drevinami.

 

IL BUCATO DI ADELE, Parfumovaná voda 250ml, ARUBA

 

Leto ešte nikdy nevoňalo tak dobre ako tento rok! Aruba vás okamžite prenesie na slnečnú pláž. Ovocné tóny nektarinky, jablka a zeleného citrónu, so srdcom z jazmínu a so sladkou vanilkou.

Ako používať parfumovanú vodu na telo Il Bucato di Adele:

Ste pripravení na skutočne voňavé leto? Vaša obľúbená značka Il Bucato do Adele prichádza s 3 limitovanými sprejmi na telo v letných vôňach CALIFORNIA, ARUBA a BAHAMAS. V limitovanom počte kusov u nás nájdete telové spreje pre okamžité osvieženie tela aj mysle. Tak ktorá letná vôňa bude Vašou spomienkou na leto 2023?

Aplikujte ho na telo vo vzdialenosti 10 cm vždy, keď chcete cítiť letnú vôňu.

Popis výrobcu Il Bucato di Adele:

Značka Il Bucato di Adele vznikla ako projekt od výrobcu bytových vôni Crespi Milano z túžby znovu privolať spomienku na vôňu detstva. Na čas strávený doma s maminou v každom okamihu jeho dňa. Tá vôňa, ktorá sa šírila po dome zatiaľ čo žehlila v kuchyni vypratú bielizeň. Vôňa parfumu ktorá zaplnila čuchové bunky potom čo sme jej pomáhali zložiť obliečky. Spomienky na vôňu ktorá nás obklopila v jej náručí kedykoľvek sme potrebovali nájsť útechu. V neposlednom rade ten pocit keď sme po náročnom dni uľahli do čerstvo vypranej posteľnej bielizne. Všetky tieto pocity sa snaží prebudiť taliansky výrobca il Bucato di Adele, ktorý pomocou svojho tímu odborníkov a cenných rád našich mám prináša vôňu pre bielizeň, ktorá vonia ako domov.

Zloženie a bezpečnostné upozornenie:

Zloženie: ALKOHOL DEN., AQUA, PARFUM, HEXYL CINNAMAL, LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, ETHYLHEXYL SALICYLATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETAN, ALLYL CAPROATE, BYETOHENHELPHENOX ANOATE, CITRONELLOL, CI 172 00.

HORĽAVÝ. Kozmetický prípravok na vonkajšie použitie, uchovávajte mimo dosahu detí do 3 rokov. Neprehĺtaj