stylovo.sk stylovo.sk stylovo.sk MENU

+421 918 810 534  | info@stylovo.sk 

+421 918 810 534  | info@stylovo.sk 

Akcia týždňa: Čistič kúpeľne 110ml ako darček k nákupu produktov Tierra Verde v hodnote minimálne 19,90€. Všetky produkty od Tierra Verde aktuálne so zľavou 5%. Akcia platí do 21.4. do polnoci.

Maison Berger Paris, Katalytická Lampa, Sada Matali Grasset, Hnedá/Gaštanová, 250ml, Eternal Sap, Prírodná energia

64,90 
Doprava zdarma

Na sklade

Katalógové číslo: 4705 Kategórie: , , Značka: EAN: 3127290047052

Popis vône:

Eternal Sap = to je nekonečná prírodná energia! Maison Berger Paris vytvoril vôňu charakteristickú pre kolekciu Matali Crasset. Vôňa Eternal Sap je výsledkom spolupráce s parfumovými majstrami z Grasse a dizajnérom Matali Crassetom. Táto čistá a svieža vôňa je charakteristická prírodným nádychom. Svieža a zároveň povzbudzujúca vôňa eukalyptu v spojení s vôňou šalvie, mäty a lotosového kvetu je určená pre milovníkov prírodných vôní. Táto vôňa Vás prenesie priamo do srdca sviežej prírody a obkolesí Vás pocitom pohody.

Vrchné tóny: zelené tóny, eukalyptus, grapefruit

Stredné tóny: šalvia, mäta pieporná, aloe vera, lotosový kvet

Spodné tóny: pačuli, pižmo, seno

Popis produktu:

Darčeková sada vznikla ako spolupráca medzi Maison Berger Paris a dizajnérom Matali Crasset. Matali Crasset je vyštudovaný priemyselný dizajnér. Jeho tvorba sa presadila od 90. rokov ako odmietnutie čistej formy. Je koncipovaná ako výskum v pohybe, ktorý sa skladá skôr z hypotéz ako z princípov. Inšpiruje ju eklektický svet: od remesiel po elektronickú hudbu, od textilného priemyslu po fair trade. Jeho tvorba ho tak zaviedla do oblastí, ktoré nečakal. Od scénografie po nábytok, od grafiky po interiérovú architektúru a bola postavená na spoločných ambíciách. Cieľom produktu je ponúknuť parfumované rituály, ktoré sú elegantné a rafinované prostredníctvom výrazného snového hranolu. Sada je skvelá pre pohodlný začiatok s lampami a parfumami Maison Berger Paris. Balenie obsahuje katalytickú lampu a interiérový parfum Eternal Sap s objemom 250 ml.

Súčasťou balenia je taktiež patentovaný kahan s bavlneným knôtom, uzáver lampy a robustná ochranná korunka. Technický dizajn Matali Crasset Blue Lampe Berger Box a jeho elegantné súčasné línie premieňajú Lampe Berger na skutočné majstrovské dielo. Táto väzba je emblematickým prvkom knôtu, ktorý tvorí horák a používa sa na rozptýlenie vône do vzduchu. Keď sa telo katalytického svietidla rozsvieti, sieťovina sa roztiahne a poskytne vzdušný a priedušný pocit. Lampe Berger matali crasset gaštanová  vám umožní vrátiť sa k základom svojej histórie, k vysoko technickej počiatočnej funkcii katalyzačnej lampy z hľadiska jej štýlu aj použitia. Pokiaľ ide o kovový rám s lesklou striebornou farbou, bol špeciálne navrhnutý tak, aby ladil so svietidlom. Ku krabičke je dodávaná 250ml náplň do lampy parfému Eternal Sap, ktorá vo vašej domácnosti navodí príjemnú atmosféru. Lampa Berger Matali Crasset Châtain sa vyznačuje aj prácou geografických vzorov a zaoblenými farbami na plášti s lesklými povrchmi. Lampa Berger od Matali Crasset je dostupná aj v priehľadnej farbe katalógové číslo: 4704 a v modrej farbe katalógové číslo: 4706.

  • Výška 19,5 cm šírka 10,2 cm Dĺžka 10,2 cm

Recenzie

Žiadne recenzie na zobrazenie

Pridaj recenziu
Maison Berger Paris, Katalytická Lampa, Sada Matali Grasset, Hnedá/Gaštanová, 250ml, Eternal Sap, Prírodná energia Maison Berger Paris, Katalytická Lampa, Sada Matali Grasset, Hnedá/Gaštanová, 250ml, Eternal Sap, Prírodná energia
Hodnotenie*
0/5
* Rating is required
Vaša recenzia
* Review is required
Názov
* Name is required
* Please confirm that you are not a robot

OTÁZKY A ODPOVEDE

Zatiaľ nie sú žiadne otázky

Položiť otázku

Na vašu otázku odpovie zástupca predajne alebo iní zákazníci.

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Pravidlá ochrany súkromia a Zmluvné podmienky spoločnosti Google.

Ďakujeme za otázku!

Vaša otázka bola prijatá a bude čoskoro zodpovedaná. Prosím, nezasielajte tú istú otázku znova.

Chyba

Warning

Pri ukladaní vašej otázky došlo k chybe. Nahláste to správcovi webovej stránky. Ďalšie informácie:

Pridať odpoveď

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Pravidlá ochrany súkromia a Zmluvné podmienky spoločnosti Google.

Ďakujem za odpoveď!

Vaša odpoveď bola prijatá a čoskoro bude zverejnená. Prosím, nezasielajte tú istú odpoveď znova.

Chyba

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

Mohlo by Vás zaujímať