stylovo.sk stylovo.sk MENU stylovo.sk

+421 918 810 534  | info@stylovo.sk 

+421 918 810 534  | info@stylovo.sk 

Max Benjamin, Vonná karta, White Pomegranete, 1 ks

5,60 

Na sklade

Katalógové číslo: RB-SC03 Kategórie: , , , Značka: EAN: 5391533717707

Max Benjamin, Vonná karta, White Pomegranate, Biele Granátové jablko, 1 ks

Popis vône White pomegranate:

Zvodná a exotická vôňa inšpirovaná vonkajšími trhmi Verony, najromantickejšieho talianskeho mesta. Čerstvé granátové jablko obohatené o exotické púčiky ruže odhaľuje srdce ľalie a gardénie. Cassis a vanilka dodávajú teplo a zmyselnosť.

Hlava:

Srdce:

Základ:

Ako používať:

Vonná karta postupne uvoľňuje vôňu a jej parfumácia vydrží viac ako mesiac. Je vhodná do auta alebo do menších priestorov ako je šatník, šatníková skriňa, toaleta, kúpeľňa, kabelka, športová taška a pod. Parfumácia vonnej karty je zabezpečená vysokokvalitnými esenciálnymi olejmi a materiál vonnej karty zabezpečuje postupné uvoľňovanie vône.

Počet: 1 ks v balení

O značke:

Filozofia  spoločnosti Max Benjamin je ponúkať a  vyrábať ručne vyrobené produkty, ktoré sú vyrobené v Írsku zo 100% z prírodných zdrojov. Produkty spoločnosti Max Benjamin sú biologicky rozložiteľné a získané z obnoviteľných a udržateľných zdrojov. Parfumy boli vyvinuté na báze čistých esenciálnych olejov.

Viac o spoločnosti a ich filozofii udržateľnosti nájdete na odkaze: https://youtu.be/fFCldfL9M3U

Zloženie a bezpečnostné upozornenie:

Zloženie produktu:

Vonná karta s bielym granátovým jablkom obsahuje: Hexyl cinnamal (Č. CAS: 101-86-0) | dl-Citronellol (Č. CAS: 106-22-9) | linalylacetát (Č. CAS:115-95-7) | geranylacetát (číslo CAS: 105-87-3)

Bezpečnostné upozornenie:

POZOR! Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu. Toxický pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Preventívne opatrenia: Uchovávajte mimo dosahu detí. Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody a mydla. Obsah zlikvidujte v schválenom liečebnom stredisku v súlade s národnými predpismi.

Číslo UFI: 

JHTV-D2FU-G00T-VAPK

Mohlo by Vás zaujímať