stylovo.sk stylovo.sk MENU stylovo.sk

+421 918 810 534  | info@stylovo.sk 

+421 918 810 534  | info@stylovo.sk 

Millefiori, Air Design, Aróma difuzér Kvet sivý

11,70 

Dizajnový aróma difuzér Millefiori z kolekcie Air Design je originálnym doplnkom do interiéru. Bytové vône môžu byť aj vďaka takémuto dizajnu naozaj štýlové! Difuzér Millefiori Milano Kvet je dostupný v dvoch prevedeniach, a to bielo-krémový a bielo-sivý. Súčasťou balenia nie je vôňa do difuzéra, tú je potrebné dokúpiť zvlášť podľa vlastného výberu.

Nie je na sklade

Pripomienka naskladnenia

Katalógové číslo: 1BFGI Kategórie: , Značka: EAN: 8051938690315

Millefiori, Air Design, Dizajnový aróma difuzér Kvet Grey sivý

Máte radi kvety? A čo takto kvety, ktoré môžu voňať až niekoľko týždňov? Dizajnový aróma difuzér Millefiori z kolekcie Air Design je skutočne originálnym doplnkom do interiéru. Bytové vône môžu byť aj vďaka takémuto dizajnu naozaj štýlové!

Difuzér Millefiori Milano Kvet je dostupný v dvoch farebných prevedeniach, a to bielo-krémový so zlatým prúžkom a logom Millefiori a bielo-sivý so strieborným prúžkom a logom Millefiori.

Dizajnový voňavý kvet pozostáva z keramickej nádoby a sadrového kvetu, ktorý je nositeľom vône. Súčasťou balenia nie je vôňa do difuzéra, tú je potrebné dokúpiť zvlášť podľa vlastného výberu. Difuzér je zabalený v darčekovej krabičke.

Mohlo by Vás zaujímať