stylovo.sk stylovo.sk MENU stylovo.sk

+421 918 810 534  | info@stylovo.sk 

+421 918 810 534  | info@stylovo.sk 

Millefiori, Air Design, Aróma difuzér Mini kvet oranžový – Dopredaj

-30% 6,65 

Dizajnový aróma difuzér Millefiori Mini Flower z kolekcie Air Design je originálnym doplnkom do interiéru. Bytové vône môžu byť aj vďaka takémuto dizajnu naozaj štýlové! Difuzér je dostupný v šiestich farebných prevedeniach. Súčasťou balenia nie je vôňa do difuzéra, tú je potrebné dokúpiť zvlášť.

Na sklade

Katalógové číslo: 90DFSOR Kategórie: , , , , , Značka: EAN: 8051938691206

Millefiori, Air Design, Dizajnový aróma difuzér Mini Flower - oranžový mini kvet

Máte radi kvety? A čo takto kvety, ktoré môžu voňať až niekoľko týždňov? Dizajnový aróma difuzér Millefiori Mini Flower v sviežej a energetickej oranžovej farbe z kolekcie Air Design je skutočne originálnym doplnkom do interiéru. Bytová vôňa môže byť aj vďaka takémuto dizajnu naozaj štýlová! Originálnosť tohto difuzéra ho predurčuje aj ako výborný tip na darček.

Difuzér Millefiori Milano Mini kvet je dostupný v šiestich farebných prevedeniach, a to čierny, biely, ružový, červený, zelený a oranžový.

Dizajnový voňavý kvet pozostáva z keramickej nádoby a sadrového kvetu, ktorý je nositeľom vône. Súčasťou balenia nie je vôňa do difuzéra, tú je potrebné dokúpiť zvlášť podľa vlastného výberu. Difuzér je zabalený v darčekovej krabičke