stylovo.sk stylovo.sk MENU stylovo.sk

+421 918 810 534  | info@stylovo.sk 

+421 918 810 534  | info@stylovo.sk 

Millefiori, ARIA, Náplň do elektrického difuzéra Grape Cassis – Dopredaj

-40% 5,35 

Náplň pre elektrický difuzér ARIA vydrží cca 1 mesiac používania, záleží od intenzity nastavenia vône. Náplň je potrebné vložiť do elektrického difuzéra ARIA, ktorý nie je súčasťou balenia. Balenie obsahuje 1 ks náplne v objeme 20ml. Náplň stačí aplikovať do elektrického difuzéra Millefiori ARIA a okamžite si môžete vychutnávať obľúbenú vôňu počas celého dňa. Do elektrického difuzéra Millefiori ARIA je potrebné použiť špeciálne náplne ARIA, ktoré sú pre tento difuzér určené.

Na sklade

Katalógové číslo: 14RAGC Kategórie: , , , , Značka: EAN: 8059265192779

Millefiori, ARIA, Náplň pre elektrický difuzér Grape Cassis - hroznové víno a čierne ríbezle 20ml

Špeciálna náplň pre elektrický difuzér ARIA vydrží cca 1 mesiac používania, záleží od intenzity nastavenia vône. Náplň je potrebné vložiť do elektrického difuzéra ARIA, ktorý nie je súčasťou balenia. Balenie obsahuje 1 ks náplne v objeme 20ml.

Náplň stačí aplikovať do elektrického difuzéra Millefiori ARIA a okamžite si môžete vychutnávať Vašu obľúbenú vôňu počas celého dňa. Intenzitu vône je možné regulovať podľa Vašich potrieb a nálady. Vôňa v elektrickom difuzéri dokáže prevoňať priestor o rozlohe 25m2.

Náplne pre elektrický difuzér Millefiori ARIA môžete striedať podľa nálady, ročného obdobia, či sezónnosti. Do nádobiek určených pre elektrický difuzér ARIA nie je možné používať akékoľvek náplne. Je potrebné použiť špeciálne náplne ARIA, ktoré sú pre tento difuzér určené.

Vôňa do difuzéru Grape Cassis – hroznové víno a čierne ríbezle

Sladká šťavnatá ovocná vôňa hroznového vína s čiernymi ríbezľami oživí slnečné jarné a letné dni. Vôňa Millefiori z rady MILANO je ovocnou vôňou, ktorá je určená ako pre ženy, tak aj pre mužov a osvieži interiér najmä na jar a v lete.

Vrchné tóny: citrusy, konvalinka, čierne ríbezle, hrozno

Stredné tóny: granátové jablko, broskyňový kvet, vanilka

Spodné tóny: vetiver, pižmo