stylovo.sk stylovo.sk MENU stylovo.sk

+421 918 810 534  | info@stylovo.sk 

+421 918 810 534  | info@stylovo.sk 

Millefiori, MILANO, Aróma olej Osmanthus dew 15ml

11,90 

Na sklade

Millefiori, MILANO, Aróma olej Osmanthus dew – orosená vonokvetka 15ml

Vonný olej z kolekcie MILANO od Millefiori je spoľahlivý pomocník pri prevoňaní interiéru pre vaše aróma lampy. Elegantná fľaštička s praktickým kvapkadlom umožňuje pohodlné dávkovanie. Čím intenzívnejšiu vôňu požadujete, tým väčšie množstvo vonného oleja použite. Na začiatok odporúčame 3-5 kvapiek. V prípade potreby môžete vždy pridať.

  • balenie obsahuje fľaštičku v objeme 15ml s kvapkadlom pre pohodlné dávkovanie
  • produkt je určený pre ultrazvukový difuzér, aromalampu alebo pre zvlhčovač vzduchu s možnosťou pridania vône

Popis vône Osmanthus dew:

Táto žiarivá vôňa obsahuje slnečné prvky osviežené jemnými kvetinovými tónmi a zabalene do zrelých, zamatových ovocných tónov, aby dodala dotyk pohodlia. Okúzľujúci kvet osmantusu a jeho jedinečné ovocné tóny sú prepletené s účinkom rannej rosy. Vôňa tohto živého pôžitku je následne kontrastovaná pokojnou atmosférou z bohatého cédrového dreva a sofistikovaných kvetinových tónov. Okúzľujúca vôňa navrhnutá tak, aby domov oživila teplom a vitalitou.

Vrchné tóny: orosená vonokvetka, biela broskyňa, zelený list

Stredné tóny: ylang ylang, jazmín, zimolez

Spodné tóny: salicylát, cédrové drevo, heliotrop

Millefiori MILANO:

Kolekcia MILANO od talianskeho výrobcu Millefiori je určená pre tých, ktorí milujú kvalitné a intenzívne vône. Hlavnými znakmi tejto kolekcie sú jednoduchosť a inšpirácia prírodou. Farebnosť prevedení jednotlivých vôní pri tom umožňuje aj aplikáciu do interiéru na základe vizuálnych preferencií zákazníka. Kolekcia MILANO patrí medzi preferované aj preto, že obľúbené vône nájdete v ponuke vo forme vonných difuzérov, náplní do vonných difuzérov, ale aj ako interiérové spreje, vonné oleje do aróma lámp, ultrasonických difuzérov a zvlhčovačov vzduchu, či ako vône do auta. Ak si obľúbite niektorú z vôní z kolekcie MILANO, môžete si ju tak užívať hneď v niekoľkých prevedeniach a mať ju vždy pri sebe. Spríjemnite si atmosféru interiéru vôňou talianskych parfumov a preneste sa tak do sveta skutočného pôžitku z vône.

Mohlo by Vás zaujímať