stylovo.sk stylovo.sk MENU stylovo.sk

+421 918 810 534  | info@stylovo.sk 

+421 918 810 534  | info@stylovo.sk 

Dosiahnuť to, aby čisté prádlo voňalo niekoľko dní po vypraní je cieľom používania pracích prostriedkov a aviváží. Nie vždy je však tomu tak, hoci do pracích prostriedkov investujeme nemalé finančné prostriedky a na základe reklamy kupujeme stále nové vône. Výsledok však nie je vždy taký, ako by sme si predstavovali.

Talianski výrobcovia už niekoľko desaťročí venujú významnú pozornosť výrobe vôní, a to aj vôní pre lepšie a príjemnejšie bývanie. Millefiori Milano a My Fragrances Milano vo svojej špecializovanej kolekcii Laundry ponúka najvyššiu kvalitu prípravkov určených pre bielizeň a starostlivosť o ňu. Okrem tekutého pracieho prášku je súčasťou kolekcie Laundry aj sprej na žehlenie, ktorý okrem uľahčenia žehlenia prevonia prádlo vôňou čistoty. Osviežením je tiež sprej na textílie, ktorý dodáva vôňu všetkým typom textílií v domácnosti, ako aj odevom. Okrem vône spreje na textílie pohlcujú aj pachy, akými sú napríklad pachy z varenia alebo zo zafajčených priestorov.

Šatník si môžete prevoňať rôznymi spôsobmi, napríklad aj vonnými kartami z kolekcie Laundry od Millefiori Milano a to hneď v šiestich obľúbených vôňach – Perla, Cascata di Glicine, Jonquille, Lavanda a Ocean Wind. Pre prevoňanie šatníka a odpudenie molí je obľúbené aj voňavé levanduľové vrecúško.