stylovo.sk stylovo.sk MENU stylovo.sk

+421 918 810 534  | info@stylovo.sk 

+421 918 810 534  | info@stylovo.sk 

Woodwick, Difuzér Spill-proof, Fireside, Oheň v krbe – Dopredaj

-40% 14,95 

Na sklade

Katalógové číslo: 017505E Kategórie: , , , , Značka: EAN: 5038581089621

Popis vône WoodWick Fireside:

Obľúbená drevitá vôňa vyvažuje prirodzené vône jantáru, vetiveru a pižma, aby dokonale zachytila podstatu príjemného večera s horiacim ohňom v krbe. Táto obľúbená vôňa je vhodná najmä pre jesenné a zimné obdobie a vytvorí dokonalú atmosféru vďaka svojej jedinečnej vôni.

Vrchné tóny: taliansky bergamot, jablko

Stredné tóny: zlatá ambra, čierny dub

Spodné tóny: mahagónové drevo, vetiver, pižmo

Podrobný opis produktu:

WoodWick® Spill-Proof je vonný difuzér s unikátnou technológiou prevonania interiéru bez paličiek, bez strachu z vyliatia alebo zašpinenia. Štýlový tvar presýpacích hodín dodáva vášmu dekoru elegantný nádych. Premyslene navrhnutá alternatíva k tradičným paličkovým difuzérom s prírodnou drevenou doskou, ktorá odvádza vôňu do vzduchu a zároveň zostáva bezpečne utesnená – ak dôjde k prevrhnutiu, olej nemôže vytekať. Užite si jedinečnú a prepracovanú vôňu až 60 dní.

Vlastnosti produktu:

  • Balenie obsahuje vonný difuzér s vybranou náplňou
  • Hrubá sklenená váza s vyleptaným logom ® WoodWick
  • Hmotnosť cca 142g a objem 148ml
  • Rozmer 10,75 cm x 7,9 cm

O značke:

Značka WoodWick ® je americká značka, ktorá sa prvýkrát objavila na trhu v roku 2006 s 12 vôňami v ponuke. Neskôr doplnila do svojho portfólia špeciálne a limitované edície sviečok, či obľúbené produkty  WoodWick Trilogy s tromi odlišnými vrstvami vôní a farieb. V roku 2011 bol patentovaný ich dizajn drevených knôtov Pluswick®. Jednalo sa o inovatívny spôsob horenia. Knôt Pluswick vytvára príjemný zvuk imitujúci praskanie dreva v krbe, zatiaľ čo sa vaša obľúbená vôňa pozvoľne uvoľňuje. WoodWick® neustále zameriava na inovácie a oddáva svoje zmysly so štýlovými produktami, ktoré kombinujú starostlivo vybrané suroviny a rafinované remeselné spracovanie. Značka WoodWick ponúka svojim zákazníkom obľúbené vône aj v produktoch do auta, ktoré si zamilujete na prvé ovoňanie rovnako, ako sviečky.

Mohlo by Vás zaujímať