stylovo.sk stylovo.sk MENU stylovo.sk

+421 918 810 534  | info@stylovo.sk 

+421 918 810 534  | info@stylovo.sk 

Woodwick, Difuzér Spill-proof, Sand & Driftwood, Piesok a naplavené drevo – Dopredaj

-40% 14,95 

Na sklade

Katalógové číslo: 017511 Kategórie: , , , , Značka: EAN: 5038581089706

Popis vône WoodWick Sand and driftwood:

Dokonalá rovnováha slnkom opaľovaného dreva, morskej trávy a bieleho piesku. Vôňa piesku a naplaveného dreva v sebe kombinuje úžasne drevito-korenisté vône, ktoré si zamilujete na prvé ovoňanie. Táto vôňa je vhodná najmä pre jesenné a zimné obdobie a svojou eleganciou a prepracovanosťou si získa aj náročného zákazníka.

Vrchné tóny: ozón, morské tóny, bergamot, citrón, pomaranč, mäta

Stredné tóny: cyprus, cédrové drevo, mäta pieporná a jazmín

Spodné tóny: drevinové tóny, vetiver, pačuli, vanilka, pižmo

Podrobný opis produktu:

WoodWick® Spill-Proof je vonný difuzér s unikátnou technológiou prevoňania interiéru bez paličiek, bez strachu z vyliatia alebo zašpinenia. Štýlový tvar presýpacích hodín dodáva vášmu dekoru elegantný nádych. Premyslene navrhnutá alternatíva k tradičným paličkovým difuzérom s prírodnou drevenou doskou, ktorá odvádza vôňu do vzduchu a zároveň zostáva bezpečne utesnená – ak dôjde k prevrhnutiu, olej nemôže vytekať. Užite si jedinečnú a prepracovanú vôňu až 60 dní.

Vlastnosti produktu:

  • Balenie obsahuje vonný difuzér s vybranou náplňou
  • Hrubá sklenená váza s vyleptaným logom ® WoodWick
  • Hmotnosť cca 142g a objem 148ml
  • Rozmer 10,75 cm x 7,9 cm

 

O značke:

Značka WoodWick ® je americká značka, ktorá sa prvýkrát objavila na trhu v roku 2006 s 12 vôňami v ponuke. Neskôr doplnila do svojho portfólia špeciálne a limitované edície sviečok, či obľúbené produkty  WoodWick Trilogy s tromi odlišnými vrstvami vôní a farieb. V roku 2011 bol patentovaný ich dizajn drevených knôtov Pluswick®. Jednalo sa o inovatívny spôsob horenia. Knôt Pluswick vytvára príjemný zvuk imitujúci praskanie dreva v krbe, zatiaľ čo sa vaša obľúbená vôňa pozvoľne uvoľňuje. WoodWick® neustále zameriava na inovácie a oddáva svoje zmysly so štýlovými produktami, ktoré kombinujú starostlivo vybrané suroviny a rafinované remeselné spracovanie. Značka WoodWick ponúka svojim zákazníkom obľúbené vône aj v produktoch do auta, ktoré si zamilujete na prvé ovoňanie rovnako, ako sviečky.

Mohlo by Vás zaujímať