stylovo.sk stylovo.sk stylovo.sk MENU

+421 918 810 534  | info@stylovo.sk 

+421 918 810 534  | info@stylovo.sk 

Maison Berger Paris, Náplň do difuzéru 200ml, Anti-Odours, Kvetinovo-púdrová vôňa

12,50 

Nie je na sklade

Pripomienka naskladnenia

Katalógové číslo: 6767 Kategórie: , , Značka: EAN: 3127290067678

Maison Berger Paris, Vôňa do difuzéru 200ml, Anti-Odours, Kvetinovo-púdrová vôňa

Objem náplne 200 ml umožňuje cca 8 týždňov prevoňania. Skladá sa z izopropylalkoholu a vonných zložiek. Určený iba pre arómu difuzéry Maison Berger Paris. Náplne do difuzérov sú pre zaistenie bezpečnosti testované nezávislým laboratóriom. Pravidelným otáčaním vonných tyčiniek v difuzéri zvýšite intenzitu vône

Popis vône:

Náplň do difuzéra s neutralizačnými účinkami proti zápachu z práčovne a príjemnou kvetinovo-púdrovou vôňou. Vo vysokých sviežich tónoch objavíte kvetinové vône ylangu, levandule a aldehydov, ktoré vonia čistotou. Vzápätí prechádzajú do stredných tónov hlohu, jazmínu, ruže a pivonky. Jemnosť parfumu dodáva ambra, pižmo, vanilka a púdrové tóny v základe.

Vrchné tóny: ylang, levanduľa, aldehydy

Stredné tóny: hloh, jazmín, ruža, pivonka

Spodné tóny: púdrové tóny, ambra, pižmo, vanilka

Séria Anti-Odours

Parfumovaná náplň do difuzéra „Na nepríjemné pachy z práčovne“ obsahuje patentovaný molekulový komplex , ktorý v spojení s kvetinovo-púdrovými tónmi účinne bojuje s nepríjemným oderom, a to tým spôsobom, že zablokuje ich čuchové vnímanie. Neutralizuje nežiaduci zápach v práčovni , kde skladujeme zašpinenú či prepotenú bielizeň, perieme, sušíme a žehlíme. Postačia problémy s odvodom vody z práčky, pozabudnutá bielizeň, ktorá zostala vlhká, a nepríjemnosti sú na svete. Špeciálna patentovaná vôňa francúzskej značky Maison Paris Berger vám ale rýchlo pomôže s neutralizáciou nechcených výparov a prevoňaním miestnosti . Pridaním kvetinových tónov sa posilní neutralizácia nepríjemného pachu. Vôňa čistoty navyše príjemne prevonia interiér . Na zachovanie rovnomernej difúzie a tým optimálnej účinnosti náplne odporúčame pravidelné otáčanie vonných tyčiniek v difuzéri.

Maison berger paris:

Značka Maison Berger Paris  je vyhlásená pre svoje dizajnové katalytické lampy a aróma difuzéry . Medzi najnovšie  produkty značky sa potom radia elektrické difuzéry . V jej rozširujúcom sa sortimente nájdete aj vonné sviečky a difuzéry do auta. História tejto 100% francúzskej značky siaha až do roku 1898 , kedy francúzsky lekárnik Maurice Berger vyrobil prvú katalytickú lampu na čistenie nemocničných sál. Lampa Berger bola neskôr pre svoj inovatívny proces čistenia vzduchu patentovaná . Koncept lampy bol v medzičase inovovaný a dnes ponúka okrem dekoratívnej funkcie predovšetkým jedinečné možnosti čistenia vzduchu a zároveň aj prevoňanie domácností . Maison Berger Paris dosahuje so svojimi katalytickými lampami medzinárodných úspechov. Kvôli obľube širokej verejnosti exportuje do viac ako 50 svetových krajín.

Recenzie

Žiadne recenzie na zobrazenie

Pridaj recenziu
Maison Berger Paris, Náplň do difuzéru 200ml, Anti-Odours, Kvetinovo-púdrová vôňa Maison Berger Paris, Náplň do difuzéru 200ml, Anti-Odours, Kvetinovo-púdrová vôňa
Hodnotenie*
0/5
* Rating is required
Vaša recenzia
* Review is required
Názov
* Name is required
* Please confirm that you are not a robot

OTÁZKY A ODPOVEDE

Zatiaľ nie sú žiadne otázky

Položiť otázku

Na vašu otázku odpovie zástupca predajne alebo iní zákazníci.

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Pravidlá ochrany súkromia a Zmluvné podmienky spoločnosti Google.

Ďakujeme za otázku!

Vaša otázka bola prijatá a bude čoskoro zodpovedaná. Prosím, nezasielajte tú istú otázku znova.

Chyba

Warning

Pri ukladaní vašej otázky došlo k chybe. Nahláste to správcovi webovej stránky. Ďalšie informácie:

Pridať odpoveď

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Pravidlá ochrany súkromia a Zmluvné podmienky spoločnosti Google.

Ďakujem za odpoveď!

Vaša odpoveď bola prijatá a čoskoro bude zverejnená. Prosím, nezasielajte tú istú odpoveď znova.

Chyba

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information: