stylovo.sk stylovo.sk stylovo.sk MENU

+421 918 810 534  | info@stylovo.sk 

+421 918 810 534  | info@stylovo.sk 

Poštovné a doprava

Zákazník má pri kúpe tovaru v internetovom obchode www.stylovo.sk všetky práva vyplývajúce zo zákona o ochrane spotrebiteľa pri zásielkovom predaji. Ak je Vami objednaný tovar skladom, objednávka bude expedovaná do 3 pracovných dní.

Možnosti platby:

 

1. Na dobierku

Za tovar zaplatíte pri jeho prevzatí. Na dobierku je možné objednať všetok tovar z nášho internetového obchodu bez obmedzení. Poplatok za platbu dobierkou je účtovaný sumou 1,50 EUR.

 

2. Platba prevodom na bankový účet

Platbu za objednaný tovar uskutočníte prevodom na náš bankový účet. Prevodom na bankový účet je možné uhradiť všetok tovar z nášho internetového obchodu bez obmedzení. Tovar expedujeme po pripísaní úhrady na náš účet. Platba bankovým prevodom nie je spoplatnená.

 

3. Online platba kartou

Platba kartou online prostredníctvom GoPay je online platba s najvyššou ochranou. Platba zaisťuje vďaka zabezpečenému prenosu dát a podpore technológie 3D Secure maximálnu ochranu zákazníkom. Platobné údaje sú spravované v súlade s najvyššími bezpečnostnými štandardmi. Platbou kartou je možné uhradiť všetok tovar z nášho internetového obchodu bez obmedzení. Tovar expedujeme po úspešnom pripísaní úhrady na náš účet. Platba online platobnou kartou nie je spoplatnená.

Možnosti dodania tovaru:

 

1. Zásielka kuriérskou spoločnosťou – od 2,90 EUR

Zásielka Vám bude doručená do 2 pracovných dní po jej expedícií. Kuriér Vás bude telefonicky kontaktovať ohľadne prevzatia (v prípade platby dobierkou aj uhradenia) zásielky. Zásielky posielame kuriérskou spoločnosťou Slovak Parcel Service. Na stránke http://www.sps-sro.sk/sk/Vnutrostatna-preprava/Pohyb-vnutrostatnej-zasielky.html môžete sledovať zásielku po expedícii od nás a zaslaní čísla balíka.

  • Objednávky do 30 € – doručenie kuriérom Slovak Parcel Service 3,90 €.
  • Objednávky od 30 € do do 60 € – doručenie kuriérom Slovak Parcel Service 2,90 €.
  • Objednávky nad 60 € – doručenie kuriérom Slovak Parcel Service ZADARMO.

Ceny platia aj pre Českú republiku. V Českej republike doručujeme balíky na adresu kuriérom prostredníctvom prepravcu Packeta Home.

 

2. Packeta.sk – od 2,50 EUR

Pre doručenie prostredníctvom Packeta prosím nezabudnite v aplikácií vybrať miesto vyzdvihnutia zásielky.

  • Objednávky do 30 € – doručenie do výdajného miesta Packeta 3,50 €.
  • Objednávky od 30 € do do 60 € – doručenie do výdajného miesta Packeta 2,50 €
  • Objednávky nad 60 € – doručenie do výdajného miesta Packeta ZADARMO

Ceny platia aj pre Českú republiku.

 

3. Doručenie do predajne Naša Bublinka v Martine (SNP 5, vedľa Sociálnej poisťovne) – od 1 EUR

  • Pri objednávkach nad 60 € doručenie do predajne zdarma.

Doprava zdarma pri objednávke nad 60,00 €

 

​Pri objednávkach nad 60,00 EUR našim zákazníkom dopravu neúčtujeme. Zásielky odosielame kuriérskou spoločnosťou Slovak Parcel Service, do Českej republiky spoločnosťou Packeta Home, alebo do výdajných miest Packeta na území SR aj ČR. Na stránke http://www.sps-sro.sk/sk/Vnutrostatna-preprava/Pohyb-vnutrostatnej-zasielky.html môžete sledovať zásielku doručovanú kuriérsku spoločnosťou SPS po expedícii od nás a zaslaní čísla balíka.

 

Vybrané produkty z nášho sortimentu nájdete v predajni Naša Bublinka, SNP 5, Martin (vedľa Sociálnej poisťovne).

Otváracie hodiny:

Pon. – Pia. od 9,00 do 17,00

Sob. 10,00 do 12,00

Ned. zatvorené