stylovo.sk stylovo.sk MENU stylovo.sk

+421 918 810 534  | info@stylovo.sk 

+421 918 810 534  | info@stylovo.sk 

Ktoré esenciálne oleje sú vhodné pre deti a ako ich správne používať

Niektoré esenciálne oleje sú pri správnom používaní vhodné aj pre deti, iné im môžu uškodiť. Aj keď viacero klinických štúdií potvrdzuje pozitívne účinky esenciálnych olejov na naše zdravie, o tom, aký vplyv majú na deti a ich vyvíjajúci sa organizmus, máme zatiaľ pomerne málo poznatkov. Prečítajte si, ktoré oleje sú vhodné pre deti, a ktorým sa naopak vyhýbať.

Pokračovanie článku

Parfémy do prania – porovnanie a recenzie

Parfémy do prania sa tešia čoraz väčšej obľube, pretože prinášajú skutočne intenzívnu parfumáciu. Ako si však vybrať, aby parfém do prania vyhovoval vám aj ostatným členom domácnosti? Aký parfém do prania vybrať ako darček? Potrebujete pomôcť pri výbere? Pripravili sme pre vás porovnanie parfémov do prania a recenzie od zákazníkov.

Pokračovanie článku

Max Benjamin – prírodné vône najvyššej kvality

Hľadáte produkty pre prevoňanie interiéru domácnosti, kancelárie, auta, či šatníka? Je pre vás dôležitá kvalita a zloženie? Preferujete pri výbere vôní produkty s prírodným zložením, no zároveň vám záleží aj na prvotriednom dizajne? Ak ste aspoň na jednu z otázok odpovedali áno, prečítajte si o rodinnom írskom podniku Max Benjamin, ktorý sa zameriava na ručnú výrobu produktov pre voňavý interiér.

Pokračovanie článku

Použitie a dávkovanie olejových parfémov do prania

Ako dosiahnuť prevoňanie prádla a bielizne tak, aby Vám parfém do prania priniesol skutočný pôžitok z vône? Pri olejových parfémoch do prania je uvedené odporúčané dávkovanie, no vďaka ich intenzívnej parfumácii je možné si dávkovanie upraviť podľa individuálnych potrieb.

Pokračovanie článku

WoodWick sviečky – sviečky s dreveným knôtom a výnimočnou atmosférou

Sviečka, dobrý čaj, kniha, relax… Predstava pohodovej atmosféry, ku ktorej jednoznačne prispieva čaro vonných sviečok. Prečo si vybrať práve sviečku WoodWick? Sviečky WoodWick sa tešia veľkej obľube zákazníkov hneď z niekoľkých dôvodov. V nasledujúcom článku si uvedieme hlavné dôvody, prečo si vybrať práve vonnú sviečku od výrobcu WoodWick.

Pokračovanie článku

Ako si vybrať parfém do prania? Tipy a odporúčania

Parfémy do prania sa stali hitom za veľmi krátku dobu, čo je bezpochyby výsledkom ich vlastností a intenzity parfumácie. Olejové parfémy na pranie zabezpečia pri praní skutočne intenzívne prevoňanie bielizne a prádla, a to aj pri nižšom, ako odporúčanom dávkovaní. Pri výbere parfému do prania sú dôležité viaceré kritériá.

Pokračovanie článku

Ako dlho horia WoodWick sviečky s dreveným knôtom a ako predĺžiť ich životnosť?

Sviečky WoodWick patria medzi sviečky s dlhou dobou horenia vďaka vysokej kvalite použitých voskov. Samotný výrobca uvádza priamo na sviečkach pri jednotlivých gramážach, aká je najkratšia doba horenia sviečok.

Pokračovanie článku

Zázrak v podobe katalytickej lampy

Zázrak v podobe katalytickej lampy

Katalytická lampa je prostriedok prevoňania interiéru, ktorý si Vás získa vďaka výnimočným schopnostiam. Okrem rozprúdenia vône pohlcuje nepríjemné pachy v interiéri, ničí aj baktérie, alergény a nečistoty. Katalytická lampa dokáže prevoňať aj veľké priestory, ktoré zároveň aj čistí.

Pokračovanie článku

Zvlhčovanie vzduchu vo vykurovacom období

V súčasnej dobe existuje na trhu množstvo zariadení určených na zvlhčovanie vzduchu v interiéri. Tieto zariadenia sú určené na zvlhčovanie ovzdušia a často obsahujú aj nádobky na vonné oleje, či prírodné silice.

Pokračovanie článku

Ako si prevoňať šatník a spríjemniť si tak každý deň?

Pri otvorení skrine či zásuvky s oblečením môžete mať neustále pocit čistoty a sviežosti. Šatník je možné prevoňať rôznymi spôsobmi, napríklad aj vonnými kartami, parfémami na pranie, voňavými avivážami, či esenciálnymi olejmi.

Pokračovanie článku