stylovo.sk stylovo.sk MENU stylovo.sk

+421 918 810 534  | info@stylovo.sk 

+421 918 810 534  | info@stylovo.sk 

Stylovo.sk, s.r.o.

Škultétyho 469/4
036 01 Martin

IČO: 48097454
DIČ: 2120044564
IČ DPH: SK2120044564

Dodávateľ je registrovaný v OR SR Žilina, oddiel Sro, vložka č. 63567/L.

O nás

Naša spoločnosť sa snaží ponúkať zákazníkom kvalitný a zároveň štýlový tovar svetových, ale aj domácich značiek. Základným predpokladom výberu ponúkaných produktov je kvalita, jedinečnosť a originalita. Hlavným predmetom našej činnosti je v súčasnosti predaj interiérových vôní, ktoré sú obľúbenými produktmi nie len v zahraničí, ale svoje miesto si nachádzajú aj na slovenskom trhu. Okrem toho je náš sortiment tvorený aj kvalitnou kozmetikou. V BIO kvalite ponúkame produkty od talianskeho výrobcu My Fragrances Milano. Okrem toho u nás nájdete aj ručne vyrábané mydlá z Českej republiky značky Almara Soap. Novinkou sú tiež produkty zamerané na ekologické pranie. Jednou z ponúkaných značiek je aj Max Benjamin, ktorý predstavuje revolúciu v zložení interiérových vôní. Zloženie obsahuje maximálne využitie prírodných zložiek vo všetkých ponúkaných produktoch. Produkty značky Max Benjamin nájdete aj v našej partnerskej predajni Toscana BA, s.r.o. – Stará Vajnorská 11, Bratislava.

Snahou spoločnosti je rozširovať sortiment o vybrané produkty kvalitných výrobcov s cieľom neustáleho zvyšovania kvality služieb internetového obchodu.

Predmet činnosti:

  • predaj interiérových vôní Max Benjamin, Millefiori Milano, My Fragrances Milano, WoodWick, Maison Berger Paris, Yankee Candle,
  • predaj vonných sviečok, vonných voskov WoodWick Candle, Yankee Candle,
  • predaj vôní do auta Max Benjamin, Mr&Mrs Fragrance, Millefiori Milano, Maison Berger Paris,
  • predaj katalytických lámp a príslušenstva Maison Berger Paris a Crespi Milano,
  • predaj vôní a produktov pre pranie a bielizeň Millefiori Milano, My Fragrances Milano, Tierra Verde, Yellow & Blue, Mama Natura, Max Benjamin
  • predaj produktov určených na starostlivosť o telo a vlasy My Fragrances Milano, Almara Soap, Elite Models, Mama Natura.