stylovo.sk stylovo.sk stylovo.sk MENU

+421 918 810 534  | info@stylovo.sk 

+421 918 810 534  | info@stylovo.sk 

Akcia týždňa: Čistič kúpeľne 110ml ako darček k nákupu produktov Tierra Verde v hodnote minimálne 19,90€. Všetky produkty od Tierra Verde aktuálne so zľavou 5%. Akcia platí do 21.4. do polnoci.

Maison Berger Paris, Aróma difuzér Cube 125ml, Anti-Odours, Pre voňavý domov

19,00 

Na sklade

Katalógové číslo: 6655 Kategórie: , , Značka: EAN: 3127290066558

Maison Berger Paris, Aróma difuzér Cube 125ml, Anti-Odours, Pre voňavý domov

Elegantný difuzér Parfum Berger je tým pravým doplnkom pre každý interiér. Jednoduchý dizajn je vhodný ako do tradične zariadených priestorov, tak aj ako doplnok moderných interiérov. Balenie obsahuje sklenenú nádobku, paličky, ktoré sú nositeľom vône a náplň v objeme 125ml. Vôňa vydrží približne 2 mesiace, podľa jej umiestnenia. Francúzsky výrobca je zárukou kvality a nezávadnosti vôní a pri výrobe sú využívané najmä esenciálne oleje, ktoré sú veľmi kvalitn

Popis vône:

Náplň do difuzéra s neutralizačnými účinkami proti zápachu z nevyvetrania a príjemnými tónmi vody a púdru  bola navrhnutá tak, aby ste sa doma cítili pohodlne. Vo vysokých tónoch pocítite kombináciu citrusovej vône bergamotu, hyacintu spoločne so zelenými tónmi. Tie pozvoľna prechádzajú v morské noty prevoňané kvetinovou kombináciou ruže a konvalinky. V základe potom parfum dokresľuje biela hlina, pižmo a ambra.

Vrchné tóny: bergamot, hyacint, zelené tóny

Stredné tóny: tóny mora, ruže, konvalinka

Spodné tóny: biela hlina, biele pižmo, ambra

Séria Anti-Odours

Parfumovaná náplň do tyčinkového difuzéra „Môj domov bez zápachu z nevyvetrania“ obsahuje patentovaný molekulový komplex , ktorý v spojení s vodnými apudrovými tónmi účinne bojuje s nepríjemným oderom, a to tým spôsobom, že zablokuje ich čuchové vnímanie. Neutralizuje nežiaduce zápach z vlhkosti . Koberce, čalúnenie či napríklad tapety môžu byť po dlhšom pobyte nasaté zvláštnymi pachmi. Špeciálna patentovaná vôňa francúzskej značky Maison Paris Berger vám ale rýchlo pomôže s neutralizáciou nechcených pachov a prevoňaním miestností . Pridaním vodných a púdrových tónov sa posilní neutralizácia nepríjemného pachu. Na zachovanie rovnomernej difúzie a tým optimálnej účinnosti náplne odporúčame pravidelné otáčanie vonných tyčiniek v difuzéri.

Recenzie

Žiadne recenzie na zobrazenie

Pridaj recenziu
Maison Berger Paris, Aróma difuzér Cube 125ml, Anti-Odours, Pre voňavý domov Maison Berger Paris, Aróma difuzér Cube 125ml, Anti-Odours, Pre voňavý domov
Hodnotenie*
0/5
* Rating is required
Vaša recenzia
* Review is required
Názov
* Name is required
* Please confirm that you are not a robot

OTÁZKY A ODPOVEDE

Zatiaľ nie sú žiadne otázky

Položiť otázku

Na vašu otázku odpovie zástupca predajne alebo iní zákazníci.

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Pravidlá ochrany súkromia a Zmluvné podmienky spoločnosti Google.

Ďakujeme za otázku!

Vaša otázka bola prijatá a bude čoskoro zodpovedaná. Prosím, nezasielajte tú istú otázku znova.

Chyba

Warning

Pri ukladaní vašej otázky došlo k chybe. Nahláste to správcovi webovej stránky. Ďalšie informácie:

Pridať odpoveď

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Pravidlá ochrany súkromia a Zmluvné podmienky spoločnosti Google.

Ďakujem za odpoveď!

Vaša odpoveď bola prijatá a čoskoro bude zverejnená. Prosím, nezasielajte tú istú odpoveď znova.

Chyba

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information: