stylovo.sk stylovo.sk MENU stylovo.sk

+421 918 810 534  | info@stylovo.sk 

+421 918 810 534  | info@stylovo.sk 

Max Benjamin, Vôňa do auta, French Linen Water

11,10 

Na sklade

Katalógové číslo: RB-CF02 Kategórie: , Značka: EAN: 5391533717899

Max Benjamin, Vôňa do auta, French Linen Water, Francúzska ľanová voda, 1 ks

Popis vône French linen water:

Jemná kvetinová vôňa čistoty, levandule, sladkého pomaranča, ľanu a ľahkých citrusových tónov Vás prenesie do atmosféry večera na verande v Provence. Jemná kvetinová vôňa pripomínajúca vlahé večery relaxujúce na verande v Provensálsku, popíjanie ľahkého, chladeného Rosé. Obsahuje oleje z levandule, sladkého pomaranča, petitgrain a niektoré svieže citrusové tóny.

Hlava: bazalka, neroly, pomaranč

Srdce: ruža, pivoňka

Základ: vanilka, pačuli, pižmo

Ako používať:

Vôňa do auta postupne uvoľňuje vôňu a jej parfumácia vydrží viac ako mesiac. Dizajn vône – Chrómové kormidlové koliesko. Funkčnosť min. 30 dní s možnosťou dokúpenia náhradných náplní, ktoré sa pomocou klipu upevnia na výduch klimatizácie. Každá náplň je vo farebnom prevedení, rovnakom, ako je obal. Parfumácia je zabezpečená vysokokvalitnými esenciálnymi olejmi a materiál zabezpečuje postupné uvoľňovanie vône.

Počet: 1 ks v balení (dizajnový difuzér + náplň)

O značke:

Filozofia  spoločnosti Max Benjamin je ponúkať a  vyrábať ručne vyrobené produkty, ktoré sú vyrobené v Írsku zo 100% prírodných zdrojov. Produkty spoločnosti Max Benjamin sú biologicky rozložiteľné a získané z obnoviteľných a udržateľných zdrojov. Parfumy boli vyvinuté na báze čistých esenciálnych olejov.

Viac o spoločnosti a ich filozofii udržateľnosti nájdete na odkaze: https://youtu.be/fFCldfL9M3U

Zloženie a bezpečnostné upozornenie:Zloženie produktu:

French Linen Water Car Vôňa Obsahuje: (R)-p-mentha-1,8-dién, d-limonén (Č. CAS: 5989-27-5) | Linalool (Č. CAS: 78-70-6) | nopylacetát(Č. CAS: 128-51-8) | Benzylsalicylát (Č. CAS: 118-58-1) | eugenol (Č. CAS: 97-53-0) | kumarín (Č. CAS: 91-64-5)

Bezpečnostné upozornenie:

POZOR! Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu. Toxický pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Preventívne opatrenia: Uchovávajte mimo dosahu detí. Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody a mydla. Obsah zlikvidujte v schválenom liečebnom stredisku v súlade s národnými predpismi.

Číslo UFI: JMJW-K5W4-0003-KNDD

 

Mohlo by Vás zaujímať