stylovo.sk stylovo.sk MENU stylovo.sk

+421 918 810 534  | info@stylovo.sk 

+421 918 810 534  | info@stylovo.sk 

Max Benjamin, Vôňa do auta, True Lavender

11,10 

Na sklade

Katalógové číslo: RB-CF08 Kategórie: , Značka: EAN: 5391533717950

Max Benjamin, Vôňa do auta, True Lavender, Levanduľa, 1 ks

Popis vône True Lavender, Levanduľa:

Zmiešané oleje z levandule evokujú omamnú vôňu z fialových levanduľových polí Provence. Táto klasická relaxačná vôňa pomáha odbúrať stres a obnoviť harmóniu. Pravá levanduľa, čistá a jednoduchá.

Ako používať:

Vôňa do auta postupne uvoľňuje vôňu a jej parfumácia vydrží viac ako mesiac. Dizajn vône – Chrómové kormidlové koliesko. Funkčnosť min. 30 dní s možnosťou dokúpenia náhradných náplní, ktoré sa pomocou klipu upevnia na výduch klimatizácie. Každá náplň je vo farebnom prevedení, rovnakom, ako je obal. Parfumácia je zabezpečená vysokokvalitnými esenciálnymi olejmi a materiál zabezpečuje postupné uvoľňovanie vône.

Počet: 1 ks v balení (dizajnový difuzér + náplň)

O značke:

Filozofia  spoločnosti Max Benjamin je ponúkať a  vyrábať ručne vyrobené produkty, ktoré sú vyrobené v Írsku zo 100% prírodných zdrojov. Produkty spoločnosti Max Benjamin sú biologicky rozložiteľné a získané z obnoviteľných a udržateľných zdrojov. Parfumy boli vyvinuté na báze čistých esenciálnych olejov.

Viac o spoločnosti a ich filozofii udržateľnosti nájdete na odkaze: https://youtu.be/fFCldfL9M3U

Zloženie a bezpečnostné upozornenie:

Zloženie produktu:

Pravá levanduľová vôňa do auta Obsahuje: Linalool (Č. CAS: 78-70-6) | linalylacetát (číslo CAS: 115-95-7) | Eukalyptol (Č. CAS: 470-82-6) |kumarín (Č. CAS: 91-64-5)

Bezpečnostné upozornenie:

POZOR! Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu. Toxický pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Preventívne opatrenia: Uchovávajte mimo dosahu detí. Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody a mydla. Obsah zlikvidujte v schválenom liečebnom stredisku v súlade s národnými predpismi.

Číslo UFI: JMJW-K5W4-0003-KNDD

Mohlo by Vás zaujímať