stylovo.sk stylovo.sk stylovo.sk MENU

+421 918 810 534  | info@stylovo.sk 

+421 918 810 534  | info@stylovo.sk 

Akcia týždňa: Čistič kúpeľne 110ml ako darček k nákupu produktov Tierra Verde v hodnote minimálne 19,90€. Všetky produkty od Tierra Verde aktuálne so zľavou 5%. Akcia platí do 21.4. do polnoci.

IL BUCATO DI ADELE, Oro d’oriente, Difuzér 200ml – Dopredaj

-30% 16,05 

Na sklade

Katalógové číslo: CL-P200OD Kategórie: , , , Značka: EAN: 8057737520761

IL BUCATO DI ADELE, Difuzér 200ml, Oro d’oriente, Zlato východu

Il Bucato di Adele Oro d’oriente

Typológia vône: kvetinová, sladká

Základ vône: dreviny, pižmo, vanilka

Srdce vône: ruža, jazmín

Hlava vône: bergamot, broskyňa

Stručný popis vône: Slnko Orientu, Oro d’oriente, skutočné zlato východu. Táto vôňa otvára dvere do sveta orientálnych tajomstiev. Dreviny, ktoré dodávajú zmyselnosť a teplý základ celej kompozícii, obohacuje ruža, citrusové tóny bergamotu na základe hrejivých esencií vanilky a dreva. Táto vôňa je nádherným spôsobom, ako transformovať bežné pranie na zážitok pre všetky vaše zmysly.

 

Slnko Orientu, Oro d’oriente, skutočné zlato východu. Táto vôňa otvára dvere do sveta orientálnych tajomstiev. Dreviny, ktoré dodávajú zmyselnosť a teplý základ celej kompozícii, obohacuje ružacitrusové tóny bergamotu na základe hrejivých esencií vanilky a dreva. Táto vôňa je nádherným spôsobom, ako transformovať používanie difuzéra na zážitok pre všetky vaše zmysly.

Tento parfém nie je len o vôni, je to spôsob, ako urobiť váš každodenný život zážitkom. Oro d’Oriente od Il Bucato di Adele je vôňa, ktorá prináša orientálnu nádheru a luxus priamo do vášho domova. Je to viac než len parfém, je to spôsob, ako zvýšiť úroveň pohodlia a elegancie vo vašej domácnosti.

100% vegánske a netestované na zvieratách.

Ako používať:

Vonné difuzéry od IL BUCATO DI ADELE boli vyrobené s jediným cieľom: premeniť váš priestor na miesto plné príjemnej vône, ktorá vám bude pripomínať pocit práve vypranej bielizne. Ako intenzívne chcete túto vôňu zažiť, záleží len na vás a vašich preferenciách. Môžete jednoducho prispôsobiť intenzitu prevoňania podľa počtu použitých paličiek (stiebiel) a prípadne aj ich otáčaním.

Difuzér umiestnite na rovný a stabilný povrch, aby ste zabránili nežiaducemu vyliatiu. Difuzér s náplňou o objeme 200 ml obsahuje tyčinky, ktoré sú súčasťou balenia. Týmto spôsobom máte všetko, čo potrebujete na okamžité začatie prevoňania priestoru. Vonné difuzéry sú výrobkom vysokej kvality vyrobené v Taliansku, čo zaručuje nechýbajúcu dôkladnosť a pozornosť k detailom.

Popis výrobcu Il Bucato di Adele:

Il Bucato di Adele je prestížna značka, ktorá prináša do vášho domova jedinečný zážitok nielen z prania. So širokým sortimentom parfémov do prania a ďalších vonných produktov pre domácnosť a voňavý interiér sa stala značka Il Bucato di Adele synonymom pre luxusnú starostlivosť o bielizeň a domácnosť. Prečítajte si viac o Il Bucato di Adele sa dočítate TU – Il Bucato di Adele: Luxusné parfémy do prania a produkty pre voňavý domov.

Recenzie

Žiadne recenzie na zobrazenie

Pridaj recenziu
IL BUCATO DI ADELE, Oro d’oriente, Difuzér 200ml - Dopredaj IL BUCATO DI ADELE, Oro d’oriente, Difuzér 200ml - Dopredaj
Hodnotenie*
0/5
* Rating is required
Vaša recenzia
* Review is required
Názov
* Name is required
* Please confirm that you are not a robot

OTÁZKY A ODPOVEDE

Zatiaľ nie sú žiadne otázky

Položiť otázku

Na vašu otázku odpovie zástupca predajne alebo iní zákazníci.

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Pravidlá ochrany súkromia a Zmluvné podmienky spoločnosti Google.

Ďakujeme za otázku!

Vaša otázka bola prijatá a bude čoskoro zodpovedaná. Prosím, nezasielajte tú istú otázku znova.

Chyba

Warning

Pri ukladaní vašej otázky došlo k chybe. Nahláste to správcovi webovej stránky. Ďalšie informácie:

Pridať odpoveď

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Pravidlá ochrany súkromia a Zmluvné podmienky spoločnosti Google.

Ďakujem za odpoveď!

Vaša odpoveď bola prijatá a čoskoro bude zverejnená. Prosím, nezasielajte tú istú odpoveď znova.

Chyba

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

Zloženie a bezpečnostné upozornenie:

Oro d’oriente, Zlato východu – Obsahuje: (R) -P-MINT-1,8-DIEN, 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-oktahydro-2,3,8,8-tetrametyl-2-naftyl )etán-1-ón, 1-(1,2,3,4,6,7,8,8a-oktahydro-2,3,8,8-tetrametyl-2-naftyl)etán-1-ón, hexyl, geraniol, 3,7-dimetyloktán-3-ol, kumarín, reakčná zmes cis-1-metyl-1-(4-metylcyklohexyl)etylacetátu a trans-1-metyl-1-(4-metylcyklohexyl)etylacetátu a cis 4-izopropyl-1-metylcyklohexylacetát a trans-4-izopropyl-1-etylcyklohexylacetát. Môže spôsobiť alergickú reakciu.

Uchovávajte MIMO DOSAHU DETÍ. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody. Ak dôjde k podráždeniu pokožky alebo vyrážke: Vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Odstráňte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva, vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných tepelných zdrojov. Skladujte na dobre vetranom mieste. Uchovávajte nádobu tesne uzavretú. Zneškodnite obsah/nádobu v súlade s miestnymi predpismi.

Mohlo by Vás zaujímať