stylovo.sk stylovo.sk MENU stylovo.sk

+421 918 810 534  | info@stylovo.sk 

+421 918 810 534  | info@stylovo.sk 

stylovo.sk stylovo.sk


 • Mohlo by Vás zaujímať

  VEĽKÝ LETNÝ VÝPREDAJ

  Letný výpredaj plný SUPER zliav, ktoré sa nebudú opakovať! Parfémy do prania Il Bucato di Adele, produkty značky Max Benjamin a mnoho iného. Pozor! Len do vypredania zásob!


  Pokračovanie článku

  LETNÉ LIMITKY od Il Bucato di Adele

  Ste pripravení na skutočne voňavé leto? Vyskúšajte letné LIMITKY od Il Bucato di Adele – CALIFORNIA, ARUBA a BAHAMAS. Letné vône v ponuke aj ako telové parfumované vody, ktoré vás skutočne osviežia. Pripravili sme si pre vás aj špeciálne zvýhodnené sady. Ktorá vôňa bude vašou spomienkou na leto 2023?


  Pokračovanie článku

  ANNIE odporúča

  Influencerka, podnikateľka a make-up artistka známych osobností ANNIE pre vás vybrala vône, ktoré si z našej ponuky zamilovala. Vyskúšate ich aj vy?


  Pokračovanie článku

  Ktoré esenciálne oleje sú vhodné pre deti a ako ich správne používať

  Niektoré esenciálne oleje sú pri správnom používaní vhodné aj pre deti, iné im môžu uškodiť. Aj keď viacero klinických štúdií potvrdzuje pozitívne účinky esenciálnych olejov na naše zdravie, o tom, aký vplyv majú na deti a ich vyvíjajúci sa organizmus, máme zatiaľ pomerne málo poznatkov. Prečítajte si, ktoré oleje sú vhodné pre deti, a ktorým sa naopak vyhýbať.


  Pokračovanie článku

  Parfémy do prania – porovnanie a recenzie

  Parfémy do prania sa tešia čoraz väčšej obľube, pretože prinášajú skutočne intenzívnu parfumáciu. Ako si však vybrať, aby parfém do prania vyhovoval vám aj ostatným členom domácnosti? Aký parfém do prania vybrať ako darček? Potrebujete pomôcť pri výbere? Pripravili sme pre vás porovnanie parfémov do prania a recenzie od zákazníkov.


  Pokračovanie článku

  Akcie a zľavy

  Nakúpte si obľúbené značky WoodWick, Yankee Candle, Millefiori Milano, Max Benjamin, Il Bucato di Adele výhodne za akciové ceny. U nás nájdete pravidelné výpredaje, v ktorých nakúpite naozaj výhodne.

  V tejto kategórii nájdete super výhodné ceny na rôzne produkty z ponuky nášho e-shopu. V akciových cenách nájdete produkty v dopredaji – produkty, ktoré po dopredaní už nebudú naskladnené. V akciovej ponuke tiež nájdete zvýhodnené ceny na vône mesiaca, ktoré meníme podľa sezónnosti. Super výhodne nakúpite aj v sekcii 5 produktov za 50% – tu nájdete výnimočné zľavy na 5 vybraných produktov a špeciálna zľava 50% platí len do vypredania zásob v čase trvajúcej akcie. Produkty s končiacou exspiráciou majú tiež zvýhodnené ceny z dôvodu konca ich odporúčanej spotreby. V kategórii zvýhodnené produkty nájdete ponuky ako 3+1 zdarma, alebo ponuky, v ktorých nakúpite výhodnejšie pri kombinácii rôznych produktov.


  S výberom produktov a vôní vám radi poradíme aj telefonicky na čísle +421 918 810 534, mailom na info@stylovo.sk alebo prostredníctvom chatu v spodnej časti stránky.  Filtrovať produkty

  Zobrazených 1–40 z 101 výsledkov