stylovo.sk stylovo.sk MENU stylovo.sk

+421 918 810 534  | info@stylovo.sk 

+421 918 810 534  | info@stylovo.sk 

Pri otvorení skrine či zásuvky s oblečením môžete mať neustále pocit čistoty a sviežosti. Šatník je možné prevoňať rôznymi spôsobmi, napríklad aj vonnými kartami z kolekcie Laundry od Millefiori Milano a to hneď v šiestich obľúbených vôňach – Perla, Cascata di Glicine, Jonquille, Lavanda a Ocean Wind. Medzi obľúbené vône do šatníka patrí nepochybne aj klasické levanduľové voňavé  vrecúško, ktoré okrem vône slúži aj na odpudzovanie molí.

Jedným z najobľúbenejších produktov pre bielizeň a oblečenie je bezpochyby osviežovač textílií v spreji z kolekcie LAUNDRY, ktorý nahrádza prevoniavaciu funkciu klasickej aviváže.

Okrem toho, že sú tieto osviežovače textílií skvelé na obliečky, textílie v byte a klasické oblečenie, sú hlavne vhodné na športové oblečenie, ktoré by sa kvôli zachovaniu funkčnosti materiálov nemalo prať s avivážou. Sú teda vhodné na oblečenie do fitka, na behanie, na turistiku, na všetky tie materiály, ktoré nie je vhodné prať v aviváži… Odporúčame kombinovať s pracím prostriedkom na funkčné oblečenie Yellow & Blue od výrobcu Tierra Verde.

Koncentrácia vône je taká, že stačia jeden-dva streky, aby oblečenie voňalo. Tieto osviežovače odstraňujú aj zápachy z odevov a textílií, napríklad z cigariet, z reštaurácií, z domácich miláčikov a pod. Osviežovače sú vhodné aj do auta na textílie (nie na kožu). V ponuke nášho internetového obchodu nájdete osviežovače textílií dvoch talianskych značiek Millefiori Milano a My Fragrances Milano.

Okrem vonných kartičiek, voňavého levanduľového vrecúška a osviežovačov textílií v spreji u nás nájdete aj vysoko kvalitné pracie prostriedky, aviváže a spreje na žehlenie talianskej značky Millefiori Milano, ktoré dokonale prevoňajú oblečenie a ostatné textílie.

Ak preferujete ekologické pranie, v ponuke nášho internetového obchodu nájdete tiež široký sortiment produktov pre ekologické pranie výrobcu Tierra Verde. Viac o ekologickom praní už čoskoro v novom článku v našom blogu.