stylovo.sk stylovo.sk MENU stylovo.sk

+421 918 810 534  | info@stylovo.sk 

+421 918 810 534  | info@stylovo.sk 

Anna Galambošová je make-up artistka, podnikateľka (majiteľka vlastnej značky ANNIE) a influencerka (@beautybyannie). Anička sa venuje líčeniu už 16 rokov a líči aj známe osobnosti, ako napríklad tatérku Ivanu Belákovú (@ivanatattooart), spisovateľku Veronicu Anile (@veronicathepsychichealer), moderátorku Miriam Kalisovú a iné.

Svoj čas venuje aj charitatívnym podujatiam, ako bol aj jej vlastný koncept galavečera ,,Sladký život bez cukru’’ zameraný na ľudí, ktorí majú diabetes. Sama Anička vyrastá od malička s cukrovkou, no v jej živote úspešne dokazuje, že to nie je žiadna prekážka pri plnení si VEĽKÝCH snov a cieľov.

Ako uvádza Anička: „Vône sú pre mňa v živote mimoriadne dôležité a spájajú sa mi s rôznymi významnými udalosťami. Milujem vône a obklopujem sa hlavne kvalitnými vôňami. To je pre mňa jedna zo zásadných požiadaviek pri výbere, či už ide o sviečky, vonné oleje alebo vonné difuzéry.“

Anička vyskúšala z našej ponuky viacero produktov a na základe osobnej skúsenosti vám odporúča:

 

„Obzvlášť som si obľúbila vonné karty od Max Benjamin a parfémy do prania od Il Bucato di Adele, preto som nesmierne rada, že sme spolu so Stylovo.sk vytvorili špeciálny výber mojich najobľúbenejších vôní, s ktorými sa chcem s Vami podeliť v špeciálnom sete ANNIE.“

 

S výberom vôní a produktov Vám radi poradíme telefonicky, mailom, správou v chate na našej stránke, správou na Instagrame alebo na našom Facebooku.

Štýlovo.sk