stylovo.sk stylovo.sk stylovo.sk MENU

+421 918 810 534  | info@stylovo.sk 

+421 918 810 534  | info@stylovo.sk 

Doprava zdarma pri nákupe nad 40€.

IL BUCATO DI ADELE, Gocce di Pulito, Parfém do prania 500ml

(2 recenzie zákazníkov)

19,95 

Na sklade

Katalógové číslo: CL500-GDP Kategórie: , Značka: EAN: 8051773606809

IL BUCATO DI ADELE, Parfém do prania 500ml, Gocce di pulito, Kvapky čistoty

Il Bucato di Adele Gocce di Pulito

Typológia vône: kvetinová

Základ vône: biele pižmo, vetiver

Srdce vône: biele kvety, škorica

Hlava vône: citrusy

Stručný popis vône: Kvapky čistoty od Il Bucato di Adele je vôňou, ktorá evokuje čistotu a harmóniu. Svojou jedinečnou kombináciou tónov bielych kvetov a škorice, doplnených o vetiver a biele pižmo v spodných tónoch, vytvára vôňu, ktorá je plná jemnosti a príjemných tónov. Vôňa bielych kvetov dodáva parfému charakteristickú kvetinovú podstatu a príjemnú sladkosť. Škorica pridáva do mixu svoj pikantný a teplý nádych, čím vytvára harmonickú a vyváženú kompozíciu. Tieto tóny spolu tvoria dojem čistoty a harmónie, ktorá sa šíri vo vašom dome.

 

Kvapky čistoty od Il Bucato di Adele sú vôňou, ktorá evokuje čistotu a harmóniu. Tento parfém do prania je ako osviežujúca kvapka dažďa, ktorá prináša do vášho prádla a domova pocit čistoty a pokoja. Svojou jedinečnou kombináciou tónov bielych kvetov a škorice, doplnených o vetiver a biele pižmo v spodných tónoch, vytvára vôňu, ktorá je plná jemnosti a príjemných tónov. Vôňa bielych kvetov dodáva parfému charakteristickú kvetinovú podstatu a príjemnú sladkosť. Škorica pridáva do mixu svoj pikantný a teplý nádych, čím vytvára harmonickú a vyváženú kompozíciu. Tieto tóny spolu tvoria dojem čistoty a harmónie, ktorá sa šíri vo vašom dome.

Kvapky čistoty od Il Bucato di Adele sú viac než len parfém do práčky, sú spôsobom, ako priniesť do vášho domova pocit čistoty a harmónie. Il Bucato di Adele prináša pokoj a jemnosť do vášho každodenného života prostredníctvom vône Kvapky čistoty. Nechajte sa unášať do sveta príjemných tónov a dotyku harmónie a pokojnej krásy.

100% vegánske a netestované na zvieratách.

Ako používať parfém Il Bucato di Adele:

IL BUCATO DI ADELE, návod na použitie

Parfémy do prania Il Bucato di Adele sú vysoko koncentrované vonné parfumy do prania, preto ich použitie záleží od Vašich potrieb na intenzitu vône. Pred použitím parfém pretrepte. Pre začiatok odporúčame použiť 2 vrchnáky vône (vrchnáčik slúži ako dávkovač), ak by prevoňanie nebolo pre Vás dostatočne intenzívne, pokojne pridajte väčšie množstvo parfumu pri ďalšom praní. Odporúčame používať s avivážou bez vône.

Parfém môžete ho použiť na automatické aj ručné pranie. Dávku môžete zvýšiť alebo znížiť v závislosti od požadovanej intenzity vône.

V PRÁČKE: použite uzáver ako dávkovač, nalejte dva alebo tri vrchnáky parfumu do priehradky na aviváž, záleží od požadovanej intenzity vône.

V SUŠIČKE: Niekoľko kvapiek parfému do prania nakvapkajte na vlnenú guľu alebo látkovú vreckovku, prípadne na iný kúsok látky. Vložte do sušičky na prádlo a spustite sušiaci program.

RUČNÉ PRANIE: nalejte tri alebo štyri vrchnáky parfumu do 5 l vody, ktorú použijete na posledné opláchnutie, záleží od požadovanej intenzity vône. Používajte pri ručnom praní ochranné rukavice!

Prečítajte si viac o používaní a dávkovaní parfémov do prania v našom článku TU: Použitie a dávkovanie olejových parfémov do prania.

Z dôvodu vysokej koncentrácie parfému odporúčame používať v kombinácii s avivážou bez vône. Po použití fľašku poriadne otrieť od parfému, aby nestekal na nábytok alebo spotrebiče. Ukladať výhradne na keramické povrchy, sklenené, kameninové, vyhýbať sa kontaktu s plastovými, drevenými, laminátovými a inými povrchmi. Uchovávajte mimo dosahu detí. Parfémy do prania neprelievajte do iných nádob, môžu ich poškodiť. Produkty môžu spôsobiť alergickú reakciu. Uchovávajte mimo slnečného žiarenia.

Popis výrobcu Il Bucato di Adele:

Il Bucato di Adele je prestížna značka, ktorá prináša do vášho domova jedinečný zážitok nielen z prania. So širokým sortimentom parfémov do prania a ďalších vonných produktov pre domácnosť a voňavý interiér sa stala značka Il Bucato di Adele synonymom pre luxusnú starostlivosť o bielizeň a domácnosť. Prečítajte si viac o Il Bucato di Adele sa dočítate TU – Il Bucato di Adele: Luxusné parfémy do prania a produkty pre voňavý domov.

 

2 recenzie k IL BUCATO DI ADELE, Gocce di Pulito, Parfém do prania 500ml

5,0
Založené na 2 hodnoteniach
5 hviezdičiek
100
100%
4 hviezdičky
0%
3 hviezdičky
0%
2 hviezdičky
0%
1 hviezdička
0%
1-2 z 2 recenzií
  1. (0) (0)
  2. Milujem túto vonu:)

    (0) (0)
Pridajte recenziu pomocou formulára nižšie:
IL BUCATO DI ADELE, Gocce di Pulito, Parfém do prania 500ml IL BUCATO DI ADELE, Gocce di Pulito, Parfém do prania 500ml
Hodnotenie*
0/5
* Rating is required
Vaša recenzia
* Review is required
Názov
* Name is required
* Please confirm that you are not a robot

OTÁZKY A ODPOVEDE

Zatiaľ nie sú žiadne otázky

Položiť otázku

Na vašu otázku odpovie zástupca predajne alebo iní zákazníci.

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Pravidlá ochrany súkromia a Zmluvné podmienky spoločnosti Google.

Ďakujeme za otázku!

Vaša otázka bola prijatá a bude čoskoro zodpovedaná. Prosím, nezasielajte tú istú otázku znova.

Chyba

Warning

Pri ukladaní vašej otázky došlo k chybe. Nahláste to správcovi webovej stránky. Ďalšie informácie:

Pridať odpoveď

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Pravidlá ochrany súkromia a Zmluvné podmienky spoločnosti Google.

Ďakujem za odpoveď!

Vaša odpoveď bola prijatá a čoskoro bude zverejnená. Prosím, nezasielajte tú istú odpoveď znova.

Chyba

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

Zloženie a bezpečnostné upozornenie:

Uchovávajte MIMO DOSAHU DETÍ. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody. Ak dôjde k podráždeniu pokožky alebo vyrážke: Vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Odstráňte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva, vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných tepelných zdrojov. Skladujte na dobre vetranom mieste. Uchovávajte nádobu tesne uzavretú. Zneškodnite obsah/nádobu v súlade s miestnymi predpismi. Produkt/príjemcu zlikvidujte v súlade s miestnymi/regionálnymi/národnými predpismi. Gocce di pulito, Kvapky čistoty – Obsahuje: Coumarin, (2E)-2-(phenylmethylidene)octanal, dl-linalool, Linalool acetate, 4-tert-butylcyclohexyl acetate, Citronellol [3R-(3α,3aβ,7β,8aα)]-1-(2,3,4,7,8,8a-esaidro-3,6,8,8-tetrametil-1H-3a,7-metanoazulen-5-yl)etan-1-one, Dodecanale, 2- (2,2,7,7-Tetrametilltriciclo [6.2.1.0 ((1,6)] Undec-5 and 4-en-5-i) propan-1-ol, 3,7-dimethyloctan-3-ol. UFI: A5A7-0D63-6A0W-0391.

Z dôvodu vysokej koncentrácie parfému odporúčame používať v kombinácii s avivážou bez vône. Po použití fľašku poriadne otrieť od parfému, aby nestekal na nábytok alebo spotrebiče. Ukladať výhradne na keramické povrchy, sklenené, kameninové, vyhýbať sa kontaktu s plastovými, drevenými, laminátovými a inými povrchmi.