stylovo.sk stylovo.sk MENU stylovo.sk

+421 918 810 534  | info@stylovo.sk 

+421 918 810 534  | info@stylovo.sk 

Toto leto je skutočne voňavé! Taliansky výrobca parfémov do prania Il Bucato di Adele prichádza v lete 2023 hneď s 3 limitovanými parfémami:

 

California: Svieža, energetická a slnečná vôňa, ktorá evokuje príjemné a živé kalifornské prostredie, plné citrusových plodov, kvetov a vône oceánu. Kvetinová a aromatická nota so srdcom sviežich zelených tónov, umocnená exotickým ovocím a vzácnymi drevinami.

Bahamas: Prevoňajte si leto Bahamami! Ste pripravení na prepravu na tropickú pláž? Ovocný tón so srdcom broskyňového kvetu a frézie, obohatený o sladký pomaranč, tropické ovocie a kokosové mlieko.

Aruba: Leto ešte nikdy nevoňalo tak dobre ako tento rok! Aruba vás okamžite prenesie na slnečnú pláž. Ovocné tóny nektarinky, jablka a zeleného citrónu, so srdcom z jazmínu a so sladkou vanilkou.

 

 

POZOR! Tento rok však letné limitky neostávajú len pri olejových parfémoch do prania! Il Bucato di Adele si pre vás pripravilo špeciálne parfumované telové spreje, ktoré sú skutočne dokonalým osviežením počas horúcich letných dní. Dostupné sú vo všetkých 3 limitovaných letných vôňach:

 

 

V Štýlovo.sk sme si pre vás pripravili aj špeciálne sady, ktoré majú zvýhodnenú cenu pri nákupe olejového parfému do prania a telového spreja v letných limitovaných vôňach. Akcia platí do vypredania zásob, takže neváhajte.

 

 

S výberom vôní a produktov Vám radi poradíme telefonicky, mailom, správou v chate na našej stránke, správou na Instagrame alebo na našom Facebooku.

Štýlovo.sk