stylovo.sk stylovo.sk stylovo.sk MENU

+421 918 810 534  | info@stylovo.sk 

+421 918 810 534  | info@stylovo.sk 

IL BUCATO DI ADELE, Spring Party, Parfém do prania 500ml

(8 recenzií zákazníkov)

21,95 

Na sklade

ANNIE Sada Il Bucato di Adele Dolce Vita + Spring Party
41,70 
Katalógové číslo: CL500-SP Kategórie: , , , Značka: EAN: 8057737521973

IL BUCATO DI ADELE, Parfém do prania 500ml, Spring party

Il Bucato di Adele Spring Party

Typológia vône: pudrová, kvetinová

Základ vône: pižmo, ambra

Srdce vône: pomarančový kvet, kosatec

Hlava vône: citrusy

Popis vône: Pozývame vás na dokonalú jarnú Spring Party s úžasnou vôňou od Il Bucato di Adele. Pižmové tóny s nádychom kvetu pomarančovníka a kosatcov, umocnené citrusovými a ambrovými tónmi. Vôňa, ktorá vás zahalí do príjemnej atmosféry a dodá energiu tu pravú jarnú energiu. Dokonalá, romantická a kvetinová kompozícia je jedinečná a nadchne nielen milovníkov kvetinových vôní, ale aj všetkých, ktorí túžia po osviežujúcej a ženskej vôni.

 

Pozývame vás na dokonalú jarnú Spring Party s úžasnou vôňou od Il Bucato di Adele. Pižmové tóny s nádychom kvetu pomarančovníka a kosatcov, umocnené citrusovými a ambrovými tónmi. Vôňa, ktorá vás zahalí do príjemnej atmosféry a dodá energiu tu pravú jarnú energiu. Objavte Spring Party v našom obchode a doprajte si túto neodolateľnú vôňu na každú príležitosť.

Spring Party od Il Bucato di Adele patrí medzi najpredávanejšie vône toho výrobcu. Dokonalá, romantická a kvetinová kompozícia je jedinečná a nadchne nielen milovníkov kvetinových vôní, ale aj všetkých, ktorí túžia po osviežujúcej a ženskej vôni.

Tento parfém do prania nie je len o vôni, je to zážitok, ktorý prenesie vaše pranie na novú úroveň. Každý kúsok prádla bude krásne a dlho voňať. Šetrné zloženie je vhodné pre všetky typy tkanín a nezanecháva škodlivé zvyšky. Ak chcete, aby vaše prádlo voňalo výnimočne, Spring Party od Il Bucato di Adele je tou pravou voľbou.

100% vegánske a netestované na zvieratách.

Ako používať parfém Il Bucato di Adele:

IL BUCATO DI ADELE, návod na použitie

Parfémy do prania Il Bucato di Adele sú vysoko koncentrované vonné parfumy do prania, preto ich použitie záleží od Vašich potrieb na intenzitu vône. Pred použitím parfém pretrepte. Pre začiatok odporúčame použiť 2 vrchnáky vône (vrchnáčik slúži ako dávkovač), ak by prevoňanie nebolo pre Vás dostatočne intenzívne, pokojne pridajte väčšie množstvo parfumu pri ďalšom praní. Odporúčame používať s avivážou bez vône.

Parfém môžete ho použiť na automatické aj ručné pranie. Dávku môžete zvýšiť alebo znížiť v závislosti od požadovanej intenzity vône.

V PRÁČKE: použite uzáver ako dávkovač, nalejte dva alebo tri vrchnáky parfumu do priehradky na aviváž, záleží od požadovanej intenzity vône.

V SUŠIČKE: Niekoľko kvapiek parfému do prania nakvapkajte na vlnenú guľu alebo látkovú vreckovku, prípadne na iný kúsok látky. Vložte do sušičky na prádlo a spustite sušiaci program.

RUČNÉ PRANIE: nalejte tri alebo štyri vrchnáky parfumu do 5 l vody, ktorú použijete na posledné opláchnutie, záleží od požadovanej intenzity vône. Používajte pri ručnom praní ochranné rukavice!

Prečítajte si viac o používaní a dávkovaní parfémov do prania v našom článku TU: Použitie a dávkovanie olejových parfémov do prania.

Z dôvodu vysokej koncentrácie parfému odporúčame používať v kombinácii s avivážou bez vône. Po použití fľašku poriadne otrieť od parfému, aby nestekal na nábytok alebo spotrebiče. Ukladať výhradne na keramické povrchy, sklenené, kameninové, vyhýbať sa kontaktu s plastovými, drevenými, laminátovými a inými povrchmi. Uchovávajte mimo dosahu detí. Parfémy do prania neprelievajte do iných nádob, môžu ich poškodiť. Produkty môžu spôsobiť alergickú reakciu. Uchovávajte mimo slnečného žiarenia.

Popis výrobcu Il Bucato di Adele:

Il Bucato di Adele je prestížna značka, ktorá prináša do vášho domova jedinečný zážitok nielen z prania. So širokým sortimentom parfémov do prania a ďalších vonných produktov pre domácnosť a voňavý interiér sa stala značka Il Bucato di Adele synonymom pre luxusnú starostlivosť o bielizeň a domácnosť. Prečítajte si viac o Il Bucato di Adele sa dočítate TU – Il Bucato di Adele: Luxusné parfémy do prania a produkty pre voňavý domov.

8 recenzií k IL BUCATO DI ADELE, Spring Party, Parfém do prania 500ml

5,0
Založené na 8 hodnoteniach
5 hviezdičiek
100
100%
4 hviezdičky
0%
3 hviezdičky
0%
2 hviezdičky
0%
1 hviezdička
0%
1-5 of 8 reviews
  1. (0) (0)
  2. (0) (0)
  3. Spokojná ako vždy😘

    (0) (0)
  4. (0) (0)
  5. Krásna vôňa som veľmi spokojná môžem odporučiť

    (0) (0)
Pridaj recenziu
IL BUCATO DI ADELE, Spring Party, Parfém do prania 500ml IL BUCATO DI ADELE, Spring Party, Parfém do prania 500ml
Hodnotenie*
0/5
* Rating is required
Vaša recenzia
* Review is required
Názov
* Name is required
* Please confirm that you are not a robot

OTÁZKY A ODPOVEDE

Ako dlho vydrží na prádle? Doda požiadal o 27. januára 2024

Dobrý deň, záleží od toho, koľko parfému pri praní použijete. Tiež intenzita a výdrž parfému závisí aj od materiálu (intenzívnejšie vonia na syntetických materiáloch), ale aj od toho, či máte otvorený šatník, alebo máte prádlo/oblečenie zavreté v skrini. Po použití parfému prádlo môže voňať od niekoľko dní až po niekoľko týždňov, v závislosti od vyššie uvedených faktorov. V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať. Nina - Stylovo.sk

nina odpovedala 27. januára 2024 store manager
(0) (0)

Položiť otázku

Na vašu otázku odpovie zástupca predajne alebo iní zákazníci.

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Pravidlá ochrany súkromia a Zmluvné podmienky spoločnosti Google.

Ďakujeme za otázku!

Vaša otázka bola prijatá a bude čoskoro zodpovedaná. Prosím, nezasielajte tú istú otázku znova.

Chyba

Warning

Pri ukladaní vašej otázky došlo k chybe. Nahláste to správcovi webovej stránky. Ďalšie informácie:

Pridať odpoveď

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Pravidlá ochrany súkromia a Zmluvné podmienky spoločnosti Google.

Ďakujem za odpoveď!

Vaša odpoveď bola prijatá a čoskoro bude zverejnená. Prosím, nezasielajte tú istú odpoveď znova.

Chyba

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

Zloženie a bezpečnostné upozornenie:

Uchovávajte MIMO DOSAHU DETÍ. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody. Ak dôjde k podráždeniu pokožky alebo vyrážke: Vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Odstráňte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva, vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných tepelných zdrojov. Skladujte na dobre vetranom mieste. Uchovávajte nádobu tesne uzavretú. Zneškodnite obsah/nádobu v súlade s miestnymi predpismi. Produkt/príjemcu zlikvidujte v súlade s miestnymi/regionálnymi/národnými predpismi. Para-terc-butylcyklohexyl acetát, benzylsalicylát, linalyl acetát, oktahydrotetrametylacetonaftón, [3R-(3a,3aß,6a,7ß,8aa)]-oktahydro-6-metoxy-3,6,8,8-tetrametyl-1H-3a,7-metanoazulén, 1-(1,2,3,5,6,7,8a-oktahydro-2,3,8,8-tetrametyl-2-naftyl)etán-1-ón, 1-(1,2,3,4,6,7,8,8a-oktahydro-2,3,8,8-tetrametyl-2-naftyl)etán-1-ón, reakčná zmes (E)-3,4,5,6,6-pentametilept-3-én-2-ón a (3R,5R)-3,5,6,6-tetrametyl-4-metylidéneptán-2-ón a (3R,5S)-3,5,6,6- tetrametyl-4-metylidéneptán-2-ón, citral

100% vegánske a netestované na zvieratách.

Z dôvodu vysokej koncentrácie parfému odporúčame používať v kombinácii s avivážou bez vône. Po použití fľašku poriadne otrieť od parfému, aby nestekal na nábytok alebo spotrebiče. Ukladať výhradne na keramické povrchy, sklenené, kameninové, vyhýbať sa kontaktu s plastovými, drevenými, laminátovými a inými povrchmi. Parfémy do prania neprelievajte do iných nádob, môžu ich poškodiť. Produkty môžu spôsobiť alergickú reakciu. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte mimo slnečného žiarenia.