stylovo.sk stylovo.sk stylovo.sk MENU

+421 918 810 534  | info@stylovo.sk 

+421 918 810 534  | info@stylovo.sk 

Doprava zdarma pri nákupe nad 40€.

Doprava zdarma pri nákupe nad 40€.

IL BUCATO DI ADELE, Vzorky 3x20ml

(2 recenzie zákazníkov)

3,90 

Na sklade

Katalógové číslo: IB-VZORKY Kategórie: , , , Značka:

IL BUCATO DI ADELE VZORKY, Set 3 parfémov do prania 3x20ml

Hľadáte na vyskúšanie od Il Bucato di Adele vzorky? Praktické 3 balenie s výberom olejových parfémov do prania od Il Bucato di Adele. Táto sada obsahuje výber obľúbených vôní, ktoré máte teraz možnosť vyskúšať v jednodávkovom formáte (podľa našich skúseností 20ml balenie vydrží na 1-3 praní). Ideálna sada na vyskúšanie ako vzorky parfémov do prania. Praktické balenie 3 vzoriek parfémov do prania od Il Bucato di Adele vám umožní vyskúšať si vône pred kúpou väčšieho balenia.

 

IL BUCATO DI ADELE, Rouge, Parfém do prania 20ml

IL BUCATO DI ADELE, Giornata di Sole, Parfém do prania 20ml

IL BUCATO DI ADELE, Bianco Puro, Parfém do prania 20ml

 

100% vegánske a netestované na zvieratách.

Ako používať parfém Il Bucato di Adele:

IL BUCATO DI ADELE, návod na použitie

Parfémy do prania Il Bucato di Adele sú vysoko koncentrované vonné parfumy do prania, preto ich použitie záleží od Vašich potrieb na intenzitu vône. Pred použitím parfém pretrepte. Pre začiatok odporúčame použiť 2 vrchnáky vône (vrchnáčik slúži ako dávkovač), ak by prevoňanie nebolo pre Vás dostatočne intenzívne, pokojne pridajte väčšie množstvo parfumu pri ďalšom praní. Odporúčame používať s avivážou bez vône.

Parfém môžete ho použiť na automatické aj ručné pranie. Dávku môžete zvýšiť alebo znížiť v závislosti od požadovanej intenzity vône.

V PRÁČKE: použite uzáver ako dávkovač, nalejte dva alebo tri vrchnáky parfumu do priehradky na aviváž, záleží od požadovanej intenzity vône.

V SUŠIČKE: Niekoľko kvapiek parfému do prania nakvapkajte na vlnenú guľu alebo látkovú vreckovku, prípadne na iný kúsok látky. Vložte do sušičky na prádlo a spustite sušiaci program.

RUČNÉ PRANIE: nalejte tri alebo štyri vrchnáky parfumu do 5 l vody, ktorú použijete na posledné opláchnutie, záleží od požadovanej intenzity vône. Používajte pri ručnom praní ochranné rukavice!

Prečítajte si viac o používaní a dávkovaní parfémov do prania v našom článku TU: Použitie a dávkovanie olejových parfémov do prania.

Z dôvodu vysokej koncentrácie parfému odporúčame používať v kombinácii s avivážou bez vône. Po použití fľašku poriadne otrieť od parfému, aby nestekal na nábytok alebo spotrebiče. Ukladať výhradne na keramické povrchy, sklenené, kameninové, vyhýbať sa kontaktu s plastovými, drevenými, laminátovými a inými povrchmi. Uchovávajte mimo dosahu detí. Parfémy do prania neprelievajte do iných nádob, môžu ich poškodiť. Produkty môžu spôsobiť alergickú reakciu. Uchovávajte mimo slnečného žiarenia.

Popis výrobcu Il Bucato di Adele:

Il Bucato di Adele je prestížna značka, ktorá prináša do vášho domova jedinečný zážitok nielen z prania. So širokým sortimentom parfémov do prania a ďalších vonných produktov pre domácnosť a voňavý interiér sa stala značka Il Bucato di Adele synonymom pre luxusnú starostlivosť o bielizeň a domácnosť. Prečítajte si viac o Il Bucato di Adele sa dočítate TU – Il Bucato di Adele: Luxusné parfémy do prania a produkty pre voňavý domov.

2 recenzie k IL BUCATO DI ADELE, Vzorky 3x20ml

5,0
Založené na 2 hodnoteniach
5 hviezdičiek
100
100%
4 hviezdičky
0%
3 hviezdičky
0%
2 hviezdičky
0%
1 hviezdička
0%
1-2 z 2 recenzií
  1. Super, ja som si vybrala z týchto 3 Bianco Puro, tá mi príde taka univerzálna, na všetko aj je unisex za mňa.

    (0) (0)
  2. Konečne aj takéto vzorky. Mne ten jeden sáčok vydrží aj na 2-3 prania. Akurát dať do nejakého pohárika po otvorení alebo na nejakú podložku. A za mňa asi ten Rouge je naj.

    (0) (0)
Pridajte recenziu pomocou formulára nižšie:
IL BUCATO DI ADELE, Vzorky 3x20ml IL BUCATO DI ADELE, Vzorky 3x20ml
Hodnotenie*
0/5
* Rating is required
Vaša recenzia
* Review is required
Názov
* Name is required
* Please confirm that you are not a robot

OTÁZKY A ODPOVEDE

Dá sa kúpiť aj len jedna vzorka? Dana požiadal o 17. apríla 2024

Dobrý deň, milá Dana, aktuálne nemáme v ponuke zvlášť vzorky, iba v takomto sete. V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať. Nina – Stylovo.sk

nina odpovedala 18. apríla 2024 store manager
(0) (0)
Na koľko praní je prosím jedna tá vzorka? 20ml sami zdá dosť na jedno pranie. Ďakujem Tereza požiadal o 17. apríla 2024

Milá Tereza, z našich skúseností jeden ten sáčok vydrží na 1 až 3 prania. Po otvorení prosím ale umiestnite sáčok na nejaký tanierik alebo do pohára, aby Vám koncentrovaný parfém nepoškodil nábytok alebo spotrebiče. V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať. Nina – Stylovo.sk

nina odpovedala 18. apríla 2024 store manager
(0) (0)
Budú prosím aj iné vzorky od Il Bucato di Adele? Ďakujem Lenka T. požiadal o 17. apríla 2024

Dobrý deň, Lenka, aktuálne máme len tieto, ale je možné, že budú v budúcnosti aj iné. Odporúčam nás sledovať na sociálnych sieťach a prihlásiť sa na odber newslettra, aby ste mali informácie o všetkých našich novinkách. V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať. Nina – Stylovo.sk

nina odpovedala 18. apríla 2024 store manager
(0) (0)

Položiť otázku

Na vašu otázku odpovie zástupca predajne alebo iní zákazníci.

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Pravidlá ochrany súkromia a Zmluvné podmienky spoločnosti Google.

Ďakujeme za otázku!

Vaša otázka bola prijatá a bude čoskoro zodpovedaná. Prosím, nezasielajte tú istú otázku znova.

Chyba

Warning

Pri ukladaní vašej otázky došlo k chybe. Nahláste to správcovi webovej stránky. Ďalšie informácie:

Pridať odpoveď

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Pravidlá ochrany súkromia a Zmluvné podmienky spoločnosti Google.

Ďakujem za odpoveď!

Vaša odpoveď bola prijatá a čoskoro bude zverejnená. Prosím, nezasielajte tú istú odpoveď znova.

Chyba

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

  • Objem (ml): 60ml
  • Krajina pôvodu: Taliansko
  • Rozmery: 24 × 3,4 × 18,5 cm

Zloženie a bezpečnostné upozornenie:

Uchovávajte MIMO DOSAHU DETÍ. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody. Ak dôjde k podráždeniu pokožky alebo vyrážke: Vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Odstráňte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva, vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných tepelných zdrojov. Skladujte na dobre vetranom mieste. Uchovávajte nádobu tesne uzavretú. Zneškodnite obsah/nádobu v súlade s miestnymi predpismi. Produkt/príjemcu zlikvidujte v súlade s miestnymi/regionálnymi/národnými predpismi.

Z dôvodu vysokej koncentrácie parfému odporúčame používať v kombinácii s avivážou bez vône. Po použití fľašku poriadne otrieť od parfému, aby nestekal na nábytok alebo spotrebiče. Ukladať výhradne na keramické povrchy, sklenené, kameninové, vyhýbať sa kontaktu s plastovými, drevenými, laminátovými a inými povrchmi.