stylovo.sk stylovo.sk stylovo.sk MENU

+421 918 810 534  | info@stylovo.sk 

+421 918 810 534  | info@stylovo.sk 

Akcia týždňa: Čistič kúpeľne 110ml ako darček k nákupu produktov Tierra Verde v hodnote minimálne 19,90€. Všetky produkty od Tierra Verde aktuálne so zľavou 5%. Akcia platí do 21.4. do polnoci.

Maison Berger Paris, Katalytická Lampa, Sada Essential, Hranatá, 2x 250ml Ocean breeze & Air Pur

41,90 

Na sklade

Katalógové číslo: 3398 Kategórie: , , Značka: EAN: 3127290033987

Popis vône:

Parfum do katalytickej lampy Ocean breeze pripomína morský vánok odinakiaľ. Jeho kvetinové srdce je presiaknuté poéziou. Spojenie jeho morských akordov a citrusových tónov nás pozýva na povzbudzujúcu zastávku. Jeho vôňa exotických drevín nás prenesie na ďaleké pobrežia. Parfum  s vôňou oceánu vás v spomienkach zavedie späť na vašu letnú dovolenku. Vo vysokých notách parfumu ucítite ružu, čierne ríbezle s tónmi mora. Stredné kvetinové tóny tvoria ruže, jazmín a konvalinky. Celú súhru vôní doplňuje v nízkych tónoch biele pižmo, ambra a vôňa exotického dreva. Pripomína ovocný kokteil popíjaný na pláži. Nespútanosť morských vĺn aj pohladenie od kvapiek vody nesúcich sa od mora prináša interiérový parfum Vôňa oceánu.

Vrchné tóny: ruža, čierne ríbezle, morské akordy

Stredné tóny: ruža, jazmín, konvalinka

Spodné tóny: biele pižmo, ambra, exotické dreviny

Bytová vôňa Air Pur Neutre Essentiel bude vašim nevyhnutným spojencom pri prečisťovaní vášho interiéru. Nevyhnutný v každej domácnosti, dezodoruje bez parfumácie a umožňuje vám upraviť intenzitu domácej vône jej zriedením. Používa sa medzi dvoma vôňami, optimalizuje chod horáka AIR PUR 3P, čistí ho a predlžuje jeho životnosť.

Popis produktu:

Darčekové balenie je ideálne na ľahký úvod do sveta interiérových parfumov a katalytických lámp známej francúzskej značky Maison Berger Paris. Obsahuje totiž sklenenú katalytickú lampu Cube v priehľadnom vyhotovení, 250 ml interiérového parfumu Ocena Breeze – Morský vzduch a 250 ml neutrálnej náplne pre katalytické lampy Air pur – So Neutral. Súčasťou balenia je aj patentovaný kahan s bavlneným knôtom, uzáver lampy, robustná ochranná korunka a lievik na ľahké plnenie lampy.

Obsah balenia:

  • Katalytická lampa rady Essential v tvare Cube od Maison Berger Paris – vyrobená z hrubostenného priesvitného skla s geometrickými prvkami
  • 250 ml interiérového parfumu Ocean breeze, Vôňa oceánu a 250 ml funkčnej náplne Air pur – So Neutral (na zriedenie parfumu – zníženie jeho intenzity alebo čistenie vzduchu bez jeho parfumácie)
  • Súčasťou balenia je ďalej: patentovaný kahan s knôtom, uzáver lampy, ochranná korunka a lievik
  • Maximálny objem lampy: 410 ml

 

Recenzie

Žiadne recenzie na zobrazenie

Pridaj recenziu
Maison Berger Paris, Katalytická Lampa, Sada Essential, Hranatá, 2x 250ml Ocean breeze & Air Pur Maison Berger Paris, Katalytická Lampa, Sada Essential, Hranatá, 2x 250ml Ocean breeze & Air Pur
Hodnotenie*
0/5
* Rating is required
Vaša recenzia
* Review is required
Názov
* Name is required
* Please confirm that you are not a robot

OTÁZKY A ODPOVEDE

Zatiaľ nie sú žiadne otázky

Položiť otázku

Na vašu otázku odpovie zástupca predajne alebo iní zákazníci.

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Pravidlá ochrany súkromia a Zmluvné podmienky spoločnosti Google.

Ďakujeme za otázku!

Vaša otázka bola prijatá a bude čoskoro zodpovedaná. Prosím, nezasielajte tú istú otázku znova.

Chyba

Warning

Pri ukladaní vašej otázky došlo k chybe. Nahláste to správcovi webovej stránky. Ďalšie informácie:

Pridať odpoveď

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Pravidlá ochrany súkromia a Zmluvné podmienky spoločnosti Google.

Ďakujem za odpoveď!

Vaša odpoveď bola prijatá a čoskoro bude zverejnená. Prosím, nezasielajte tú istú odpoveď znova.

Chyba

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information: