stylovo.sk MENU
stylovo.sk

0

+421 918 810 534  | info@stylovo.sk 

CZK EUR

 +421 918 810 534     info@stylovo.sk

0

0 Kč

Maison Berger Paris, Lolita Lempicka, Elektrický difuzér + náplň 475 ml

2241 KčDoprava zdarma

Na sklade

Katalógové číslo: 7026 Kategórií: , , , , Značka: EAN: 3127290070265

Maison Berger Paris, Lolita Lempicka, Elektrický difuzér + náplň 475 ml

Maison Berger Paris – Elektrický difuzér Lolita Lempicka Čierny: Elektrický difuzér Lolita Lempicka v čiernom prevedení od Maison Berger Paris prináša do vášho interiéru jemnú voňavú hmlu, ktorá vytvára očarujúcu atmosféru. Elegantný vrchnák je zdobený vyrezávanými a gravírovanými listami brečtanu, typickým symbolom dizajnérky Lolity Lempickej, čo dodáva difuzéru nádych luxusu.

Difuzér je pripravený na okamžité použitie a umožňuje vám ovládať intenzitu, trvanie a osvetlenie pomocou priloženého diaľkového ovládača, čím si môžete prispôsobiť atmosféru podľa svojich predstáv.

Vôňa Lolita Lempicka je charakteristická tónmi sladkého drievka, fialky a tonkových bôbov, ktoré spoločne vytvárajú zmyselnú a ženskú arómu, napĺňajúcu váš priestor radosťou a eleganciou.

Objavte kúzlo tohto jedinečného difuzéra, ktorý spája estetiku s funkčnosťou a prináša do vášho domova dotyk francúzskeho šarmu.

O značke:

Značka Maison Berger Paris, sídliaca v samom srdci Normandie, je známa vďaka svojim dizajnovým katalytickým lampám a aróma difuzérom. V jej rozširujúcom sa sortimente nájdete aj vonné sviečky a difuzéry do auta. História tejto 100 % francúzskej značky siaha až do roku 1898, kedy francúzsky lekárnik Maurice Berger vyrobil prvú katalytickú lampu na čistenie nemocničných sál. Lampa Berger bola neskôr pre svoj inovatívny proces čistenia vzduchu patentovaná. Koncept lampy bol medzičasom inovovaný a dnes ponúka okrem dekoratívnej funkcie predovšetkým jedinečné možnosti čistenia vzduchu a zároveň aj prevoňanie domácností. Maison Berger Paris dosahuje so svojimi katalytickými lampami medzinárodné úspechy a kvôli obľube širokej verejnosti exportuje do viac ako 50 krajín sveta.

Bezpečnostné upozornenie:

Používajte výhradne špeciálne náplne Maison Berger Paris pre elektrické hmlové difuzéry (nemožno zamieňať s náplňami do katalytických lámp či „tyčinkových“ difuzérov). Nepridávajte do pripravenej náplne vodu ani vonné oleje či esencie.

Recenzie

Žiadne recenzie na zobrazenie

Pridajte recenziu pomocou formulára nižšie:
Maison Berger Paris, Lolita Lempicka, Elektrický difuzér + náplň 475 ml Maison Berger Paris, Lolita Lempicka, Elektrický difuzér + náplň 475 ml
Hodnotenie*
0/5
* Rating is required
Vaša recenzia
* Review is required
Názov
* Name is required
* Please confirm that you are not a robot

OTÁZKY A ODPOVEDE

Zatiaľ nie sú žiadne otázky

Položiť otázku

Na vašu otázku odpovie zástupca predajne alebo iní zákazníci.

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Pravidlá ochrany súkromia a Zmluvné podmienky spoločnosti Google.

Ďakujeme za otázku!

Vaša otázka bola prijatá a bude čoskoro zodpovedaná. Prosím, nezasielajte tú istú otázku znova.

Chyba

Warning

Pri ukladaní vašej otázky došlo k chybe. Nahláste to správcovi webovej stránky. Ďalšie informácie:

Pridať odpoveď

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Pravidlá ochrany súkromia a Zmluvné podmienky spoločnosti Google.

Ďakujem za odpoveď!

Vaša odpoveď bola prijatá a čoskoro bude zverejnená. Prosím, nezasielajte tú istú odpoveď znova.

Chyba

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

  • Charakter vône: Kvetinová
  • Objem (ml): 475ml
  • Rozmery: 10 × 10 × 15 cm
  • Hmotnosť: 1400 g
CZK EUR
stylovo.sk stylovo.sk stylovo.sk stylovo.sk