stylovo.sk stylovo.sk stylovo.sk MENU

+421 918 810 534  | info@stylovo.sk 

+421 918 810 534  | info@stylovo.sk 

Akcia týždňa: Čistič kúpeľne 110ml ako darček k nákupu produktov Tierra Verde v hodnote minimálne 19,90€. Všetky produkty od Tierra Verde aktuálne so zľavou 5%. Akcia platí do 21.4. do polnoci.

Matka Domáca Esenciálne oleje

24,90 

Na sklade

Matka Domáca Esenciálne oleje Tierra Verde v BIO kvalite

Barbora Beťáková, známa aj ako Matka Domáca, je influencerka a tvorkyňa (nielen) zábavného obsahu zo života matiek a rodičovstva. Barbora na svojich sociálnych sieťach zobrazuje život autentickej matky a manželky “bez retuše”. Svojimi vtipnými videami si získala množstvo sledovateľov, a to nielen z radu maminiek na materskej a rodičovskej „dovolenke“. Aj vďaka Barbore sa mnoho mám, ale aj otcov nachádza v zdieľanom obsahu, v bežných rodičovských situáciách. Tie sú niekedy naozaj ako predloha pre scenár komédie, či tragikomédie.

Matka Domáca a jej profil však nie je len o komických a vtipných situáciách. Barbora otvára aj veľmi dôležitú tému života s panikou a ukazuje svoju cestu za sebapoznaním. Duchovno, sebarozvoj, starostlivosť o seba, o ženstvo… To sú naozaj veľmi rozsiahle témy, ktoré nájdete na profile Matka Domáca.

Prečo spolupráca Matka Domáca a Štýlovo.sk? Ako hovorí Barbora:

 

„Každá žena a mama by chcela mať doma upratané a všetko voňavé. S poriadkom je to však s deťmi často náročné, čo mi dajú za pravdu asi všetci rodičia. Ale prečo nemať voňavo a nespríjemniť si aj bežné upratovanie a pranie super vôňami. Tak napríklad, od kedy používam parfémy do prania od Štýlovo.sk, na pranie sa naozaj o čosi viac teším 🙂 Keď mám chvíľku pre seba, rada si zapálim sviečku (napríklad k meditácii), napustím si vaňu, do difuzéra nakvapkám moje obľúbené esenciálne oleje… Spolupráca so Štýlovo.sk je teda pre mňa úplne prirodzenou súčasťou môjho bežného života, života Matky Domácej… A aby som nezabudla, Štýlovo.sk je pre mňa aj obchodom, kde vždy nájdem nejaký super darček pre ženy aj pre mužov.“

 

Barbora vyskúšala z našej ponuky viacero produktov a na základe osobnej skúsenosti vám odporúča set 5 obľúbených esenciálnych olejov od Tierra Verde, ktorý obsahuje:

Tierra Verde, BIO esenciálny olej Citrón 10ml

Tierra Verde, BIO esenciálny olej Pomaranč 10ml

Tierra Verde, BIO esenciálny olej Mäta 10ml

Tierra Verde, BIO esenciálny olej Eukalyptus 10ml

Tierra Verde, BIO esenciálny olej Tea Tree 10ml

Recenzie

Žiadne recenzie na zobrazenie

Pridaj recenziu
Matka Domáca Esenciálne oleje Matka Domáca Esenciálne oleje
Hodnotenie*
0/5
* Rating is required
Vaša recenzia
* Review is required
Názov
* Name is required
* Please confirm that you are not a robot

OTÁZKY A ODPOVEDE

Zatiaľ nie sú žiadne otázky

Položiť otázku

Na vašu otázku odpovie zástupca predajne alebo iní zákazníci.

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Pravidlá ochrany súkromia a Zmluvné podmienky spoločnosti Google.

Ďakujeme za otázku!

Vaša otázka bola prijatá a bude čoskoro zodpovedaná. Prosím, nezasielajte tú istú otázku znova.

Chyba

Warning

Pri ukladaní vašej otázky došlo k chybe. Nahláste to správcovi webovej stránky. Ďalšie informácie:

Pridať odpoveď

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Pravidlá ochrany súkromia a Zmluvné podmienky spoločnosti Google.

Ďakujem za odpoveď!

Vaša odpoveď bola prijatá a čoskoro bude zverejnená. Prosím, nezasielajte tú istú odpoveď znova.

Chyba

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information: