stylovo.sk stylovo.sk MENU stylovo.sk

+421 918 810 534  | info@stylovo.sk 

+421 918 810 534  | info@stylovo.sk 

TIERRA VERDE, Keramický odparovač esenciálnych olejov

-30% 1,70 

Na sklade

Katalógové číslo: TW12040 Kategórie: Značka:

TIERRA VERDE, Keramický odparovač esenciálnych olejov, 1ks

S odparovačom na esenciálne oleje z neglazovanej keramiky si svoje obľúbené vône užijete doma, v práci aj na cestách. Vyrobené v chránenej dielni.

Popis produktu:

Keramické koliesko s priemerom 5 cm je alternatíva aromalámp a difuzérov. Stačí len pridať pár kvapiek éterického oleja. Nepotrebuje sviečku ani elektrinu, takže vám môže robiť spoločnosť kedykoľvek. Doštičku ručne vyrobili ľudia v chránenej dielni ZAHRADA 2000. Použitá keramická hlina je čisto prírodný materiál. Jej svetlý odtieň umožňuje vyniknúť prirodzeným farbám jednotlivých esenciálnych olejov.

Ako používať keramický odparovač:

Príjemné prevoňanie interiérov (odparovač môžete dať na pracovný stôl, k posteli, na miesto vyhradené na relaxáciu). Na prevoňanie menších priestorov a prekrytie nežiadúcich pachov (šatníkové skrine, skrinky na topánky a ďalšie úložné priestory, kúpeľňa, toaleta, automobil) Odparovač umiestnite na nesavý a dostatočne odolný povrch (najlepšie keramika či porcelán). Nakvapkajte naň 3 až 5 kvapiek vybraného esenciálneho oleja. Keramická doštička ho vstrebe a jeho vôňa sa bude postupne uvoľňovať. Môžete skúšať rôzne kombinácie silíc. Ďalší éterický olej pridávajte podľa potreby a pokynov výrobcu. Odparovač vždy umiestnite mimo dosahu detí. Šírenie vône podporíte, ak otvorom v doštičke prevlečiete povrázok či stužku a zavesíte ju na miesto, kde prúdi vzduch (okno, dvere, radiátor, ventilátor).
Nevystavujte doštičku nadmernému vlhku.