stylovo.sk stylovo.sk stylovo.sk MENU

+421 918 810 534  | info@stylovo.sk 

+421 918 810 534  | info@stylovo.sk 

Tierra Verde Esenciálne oleje pri prechladnutí (vhodné aj pre deti)

12,56 

Na sklade

Tierra Verde Esenciálne oleje pri prechladnutí (vhodné aj pre deti)

Tierra Verde Sada Esenciálnych olejov 3 x 10ml na nádchu a prechladnutie

Pripravili sme si pre vás praktickú sadu esenciálnych olejov, ktorá obsahuje hneď 3 esenciálne oleje od Tierra Verde. Vybrali sme esenciálne oleje, ktoré môžu byť nápomocné pri prechladnutí a nádche a zároveň ide o výber esenciálnych olejov, ktoré sú vhodné aj pre deti. Dávkovanie a použitie prispôsobte podľa veku dieťaťa. Viac o používaní esenciálnych olejov u detí si prečítajte v našom článku: Ktoré esenciálne oleje sú vhodné pre deti a ako ich správne používať.

Sada obsahuje:

Tea tree olej

Čajovníkový olej má silné antimikrobiálne účinky a pomáha bojovať proti infekciám. Tento esenciálny olej patrí do každej domácej lekárničky. Má silný antibakteriálny, antivírusový a protiplesňový účinok. Pravidelná inhalácia esenciálneho oleja Tea Tree podporuje rýchlu regeneráciu. Vôňa sa podobá eukalyptu – má však sladšie a jemnejšie tóny.

Pomarančový olej

Citrusové oleje môžu posilniť imunitný systém a zvýšiť energiu. Okrem toho majú príjemnú vôňu, ktorá môže pozitívne ovplyvniť náladu. Pomaranč pomáha pri infekciách a dýchacích ťažkostiach. Masážne zmesi s pomarančovým olejom znižujú bolesti hlavy a celkové napätie.

Levanduľový olej

Levanduľový olej má upokojujúci účinok a môže pomôcť zmierniť stres a nespavosť, ktoré sú časté pri prechladnutí. Je prostriedkom na prevenciu rôznych respiračných ochorení. Prekvapí však aj svojim harmonizujúcim účinkom.

 

Tierra Verde pri výbere ingrediencií a dbá na ich kvalitu. BIO kvalita je garantovaná pôvodom surovín z certifikovaného ekologického poľnohospodárstva bez používania agrochemikálií, pesticídov a herbicídov. Rastliny použité pri výrobe esenciálnych olejov neboli chemicky ošetrované. Aromaterapia bez chemických zložiek je prioritou pre udržanie a podporu zdravia. Tierra Verde je zárukou certifikovaných esenciálnych olejov a kvalitných esenciálnych olejov. Najlepšie esenciálne oleje, ktoré si zamilujete na prvé ovoňanie!

 

Esenciálne oleje

Nikdy nepoužívajte vnútorne. Nepoužívajte nezriedené na pokožku. Chráňte oči a sliznice. Chráňte pred deťmi. Aké esenciálne oleje sú vhodné pre deti nájdete v našom článku Ktoré esenciálne oleje sú vhodné pre deti a ako ich správne používať.

Recenzie

Žiadne recenzie na zobrazenie

Pridaj recenziu
Tierra Verde Esenciálne oleje pri prechladnutí (vhodné aj pre deti) Tierra Verde Esenciálne oleje pri prechladnutí (vhodné aj pre deti)
Hodnotenie*
0/5
* Rating is required
Vaša recenzia
* Review is required
Názov
* Name is required
* Please confirm that you are not a robot

OTÁZKY A ODPOVEDE

Zatiaľ nie sú žiadne otázky

Položiť otázku

Na vašu otázku odpovie zástupca predajne alebo iní zákazníci.

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Pravidlá ochrany súkromia a Zmluvné podmienky spoločnosti Google.

Ďakujeme za otázku!

Vaša otázka bola prijatá a bude čoskoro zodpovedaná. Prosím, nezasielajte tú istú otázku znova.

Chyba

Warning

Pri ukladaní vašej otázky došlo k chybe. Nahláste to správcovi webovej stránky. Ďalšie informácie:

Pridať odpoveď

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Pravidlá ochrany súkromia a Zmluvné podmienky spoločnosti Google.

Ďakujem za odpoveď!

Vaša odpoveď bola prijatá a čoskoro bude zverejnená. Prosím, nezasielajte tú istú odpoveď znova.

Chyba

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information: