stylovo.sk stylovo.sk stylovo.sk MENU

+421 918 810 534  | info@stylovo.sk 

+421 918 810 534  | info@stylovo.sk 

Max Benjamin – prírodné vône najvyššej kvality

Hľadáte produkty pre prevoňanie interiéru domácnosti, kancelárie, auta, či šatníka? Je pre vás dôležitá kvalita a zloženie? Preferujete pri výbere vôní produkty s prírodným zložením, no zároveň vám záleží aj na prvotriednom dizajne? Ak ste aspoň na jednu z otázok odpovedali áno, prečítajte si o rodinnom írskom podniku Max Benjamin, ktorý sa zameriava na ručnú výrobu produktov pre voňavý interiér.

 

Max Benjamin – Írska rodinná firma

 

Značka Max Benjamin bola založená bratmi Van den Berghovcami a s výrobou produktov začali už začiatkom deväťdesiatych rokov. Max Benjamin dnes nájdete po celom svete, napríklad aj v obchodných domov Harrods v Londýne. Značka Max Benjamin dbá na výber vysokokvalitných surovín a pri parfumácii používa prírodné vonné esencie.

 

Vône Max Benjamin

 

Exkluzívne interiérové vône a parfémy z dielne rodinného írskeho podniku Max Benjamin zaručujú kvalitu a potešenie z dizajnu. Pri výrobe sú využívané prírodné vonné esencie najvyššej kvality. Vône od Max Benjamin sú vyrábané ručne v remeselných ateliéroch pri Dubline. Vonné produkty od Max Benjamin neobsahujú alkohol a sú charakteristické vysokým podielom prírodných vonných esencií, čo zabezpečuje skutočný pôžitok z vône. Vzhľadom na prírodné zloženie sú vône od Max Benjamin vhodné na používanie aj pre deti, pre starších ľudí, pre tehotné a dojčiace ženy, samozrejme vo všetkých prípadoch s prihliadnutím na zdravotný stav.

V našom portfóliu nájdete od výrobcu Max Benjamin:

vône do auta

náplne do autovôní

vonné karty

vonné difuzéry

náplne do vonných difuzérov

 

Max Benjamin Dodici

 

Medzi najobľúbenejšie vône nielen u pánov patrí jednoznačne Max Benjamin Dodici. Korenistá vôňa sicílskeho citrónu a majoránky s levanduľou. Vôňa Dodici je luxusnou vôňou s olejmi z rozmarínu, ktorý povzbudzuje atmosféru v interiéri. Max Benjamin Dodici u nás nájdete ako vôňu do auta, náhradnú náplň do autovône, vonný difuzér, náplň do vonného difuzéra a vonnú kartu. Vonnú kartu môžete použiť do auta, do menších priestorov ako je toaleta, kúpeľňa, kufor, taška do fitka, šatník, šatníková skriňa a pod.

 

 

S výberom vôní a produktov Vám radi poradíme telefonicky, mailom, správou v chate na našej stránke, správou na Instagrame alebo na našom Facebooku.

Štýlovo.sk