stylovo.sk stylovo.sk MENU stylovo.sk

+421 918 810 534  | info@stylovo.sk 

+421 918 810 534  | info@stylovo.sk 

Millefiori, Zona, Náplň do difuzéra Fior di Muschio 250ml

21,90 

Na sklade

Katalógové číslo: 41REMFM Kategórie: , Značka: EAN: 8033540171567

Millefiori, Zona, Vôňa do difuzéra Fior di Muschio - machový kvet 250ml

Popis vône Fior di Muschio:

Vôňa čerstvého jemného ranného vánku oživená sladkým pomarančom, damaskovou ružou a zelenou mandarínkou. Vôňa je prejavom života a farieb Millefiori z rady Zona je určená ako pre dámy, tak aj pre pánov. Je vhodná pre každé ročné obdobie.

.Vrchné tóny: sladký pomaranč, damascénska ruža, zelená mandarínka, vavrín kubébový (litsea cubera) a cyprus

Stredné tóny: aníz, ylang ylang, cédrové listy, šalvia, konvalinka

Spodné tóny: ibišek (abelmoschus seeds), cédrové drevo

Popis produktu difuzér:

Kolekcia Millefiori® Zona je navrhnutá tak, aby vyjadrovala svoju vlastnú identitu a kreatívnu energiu. Každá vôňa je vytvorená špeciálne tak, aby vytvorila inšpiratívny priestor, ktorý odráža osobnosť a charakter. Kolekcia Zona obsahuje mäkké a komplexné vône, ktoré sú navrhnuté tak, aby vytvorili harmonické prostredie pre vaše domáce prostredie. Kolekcia je navrhnutá v modernom dizajne, ktorý je zdobený lesklým, kovovým doplnkom.. Vonný difuzér pozostáva zo sklenenej nádobky, vonnej esencie, keramickej zátky s otvorom uprostred a bambusových tyčiniek, po ktorých sa vonná esencia uvoľňuje do interiéru.

Intenzitu uvoľňovania vône je možné regulovať množstvom tyčiniek (41STDD – Náhradné tyčinky do difuzéra 30cm 7ks,  41STDI– Náhradné tyčinky do difuzéra 35cm 10ks) vložených do vonnej esencie. Náplň je tvorená čisto prírodnými éterickými olejmi, ktorých uvoľňovaním do prostredia nevznikajú škodlivé látky.

Difuzér je v ponuke v najširšej palete vôni z modelových rád. Menšie balenie (100ml) vydrží až 1-3 mesiace, väčšie balenie (250ml) prevonia interiér dobu viac ako 3-6 mesiacov. Najväčšie balenie (500ml) prevonia interiér na viac ako 6 mesiacov. Tak, ako intenzitu vône, aj výdrž náplne ovplyvníte počtom použitých paličiek a umiestnením difuzéra v priestore. Dizajn vonného difuzéru predurčuje výrobok na estetický doplnok pre domácnosť, či kanceláriu.

  • Balenie obsahuje vonný difuzér s náplňou 100/250/500ml a tyčinky. Vonný difuzér je zabalený v elegantnom darčekovom balení.

Bezpečnostné upozornenie difuzér:

Spôsobuje vážne podráždenie očí. Toxický pre vodné organizmy, s dlhodobými nežiadúcimi účinkami. Veľmi horľavá kvapalina a pary. Môže spôsobiť alergickú kožnú reakciu.

Uchovávajte mimo dosahu detí. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody. Ak dôjde k podráždeniu pokožky alebo vyrážke: Vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Odstráňte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných tepelných zdrojov. Skladujte na dobre vetranom mieste. Uchovávajte nádobu tesne uzavretú. Zneškodnite obsah/nádoby v súlade s miestnymi predpismi.