stylovo.sk stylovo.sk MENU stylovo.sk

+421 918 810 534  | info@stylovo.sk 

+421 918 810 534  | info@stylovo.sk 

stylovo.sk stylovo.sk


 • Mohlo by Vás zaujímať

  Ktoré esenciálne oleje sú vhodné pre deti a ako ich správne používať

  Niektoré esenciálne oleje sú pri správnom používaní vhodné aj pre deti, iné im môžu uškodiť. Aj keď viacero klinických štúdií potvrdzuje pozitívne účinky esenciálnych olejov na naše zdravie, o tom, aký vplyv majú na deti a ich vyvíjajúci sa organizmus, máme zatiaľ pomerne málo poznatkov. Prečítajte si, ktoré oleje sú vhodné pre deti, a ktorým sa naopak vyhýbať.


  Pokračovanie článku

  Parfémy do prania – porovnanie a recenzie

  Parfémy do prania sa tešia čoraz väčšej obľube, pretože prinášajú skutočne intenzívnu parfumáciu. Ako si však vybrať, aby parfém do prania vyhovoval vám aj ostatným členom domácnosti? Aký parfém do prania vybrať ako darček? Potrebujete pomôcť pri výbere? Pripravili sme pre vás porovnanie parfémov do prania a recenzie od zákazníkov.


  Pokračovanie článku

  Max Benjamin – prírodné vône najvyššej kvality

  Hľadáte produkty pre prevoňanie interiéru domácnosti, kancelárie, auta, či šatníka? Je pre vás dôležitá kvalita a zloženie? Preferujete pri výbere vôní produkty s prírodným zložením, no zároveň vám záleží aj na prvotriednom dizajne? Ak ste aspoň na jednu z otázok odpovedali áno, prečítajte si o rodinnom írskom podniku Max Benjamin, ktorý sa zameriava na ručnú výrobu produktov pre voňavý interiér.


  Pokračovanie článku

  Použitie a dávkovanie olejových parfémov do prania

  Ako dosiahnuť prevoňanie prádla a bielizne tak, aby Vám parfém do prania priniesol skutočný pôžitok z vône? Pri olejových parfémoch do prania je uvedené odporúčané dávkovanie, no vďaka ich intenzívnej parfumácii je možné si dávkovanie upraviť podľa individuálnych potrieb.


  Pokračovanie článku

  WoodWick sviečky – sviečky s dreveným knôtom a výnimočnou atmosférou

  Sviečka, dobrý čaj, kniha, relax… Predstava pohodovej atmosféry, ku ktorej jednoznačne prispieva čaro vonných sviečok. Prečo si vybrať práve sviečku WoodWick? Sviečky WoodWick sa tešia veľkej obľube zákazníkov hneď z niekoľkých dôvodov. V nasledujúcom článku si uvedieme hlavné dôvody, prečo si vybrať práve vonnú sviečku od výrobcu WoodWick.


  Pokračovanie článku

  Millefiori

  Vďaka kreativite a inšpiráciám ponúka Millefiori nekonvenčné a trendové vône, ktorými môžete doma, na pracovisku, či v aute vyjadriť svoju osobnosť prostredníctvom zmyslových a štýlových zážitkov.

  Millefiori prepája vôňu a dizajn, aby vyjadrovali vašu individualitu prostredníctvom rôznych kombinácií vôní a dizajnu. S Millefiori tak viete dokonale vyjadriť svoj štýl aj prostredníctvom produktov pre voňavý domov, kanceláriu, či auto. Taliansky šmrnc, nezvyčajné aj tradičné vône v rôznych dekoratívnych dizajnoch.

  Talianska značka zameraná na produkty pre voňavý domov, kanceláriu a auto, ktoré si obľúbili u nás už stovky zákazníkov. Vône nesú významnú stopu tradičných talianskych parfumov, ktoré si zamilujete na prvé ovoňanie.

  Pre neustále prevoniavanie interiéru sú vhodné najmä paličkové difuzéry a elektrický difuzér do zásuvky. Po minutí vône stačí dokúpiť náplň do difuzéra a náhradné paličky. Pre aróma terapiu máme v ponuke ultrasonické difuzéry Millefiori a vonné oleje Millefiori. Veľkej obľube sa tešia aj vône do auta Millefiori s vymeniteľnou náplňou a osviežovače vzduchu.

  V našom internetovom obchode nájdete kolekcie Millefiori Milano, Millefiori Selected, Millefiori Zona, Millefiori ICON, Millefiori Hydro, Millefiori Moveo, Millefiori Aria, Millefiori Air Design.

  V ponuke nášho internetového obchodu aktuálne nájdete:
  Paličkové difuzéry
  Vône do difuzéra
  Náhradné paličky
  Vonné oleje
  Osviežovače vzduchu
  Elektrické difuzéry
  Ultrasonické difuzéry
  Vône do auta s vymeniteľnou náplňou


  S výberom produktov a vôní vám radi poradíme aj telefonicky na čísle +421 918 810 534, mailom na info@stylovo.sk alebo prostredníctvom chatu v spodnej časti stránky.  Filtrovať produkty

  Zobrazených 1–40 z 253 výsledkov