stylovo.sk stylovo.sk MENU stylovo.sk

+421 918 810 534  | info@stylovo.sk 

+421 918 810 534  | info@stylovo.sk 

Tierra Verde, BIO esenciálny olej Škorica 10ml

-30% 5,10 

Na sklade

Tierra Verde, BIO esenciálny olej Škorica 10ml

Podrobný opis produktu:

Esenciálny olej získavame z listov stálozeleného stromu škoricovníka čínskeho (Cinnamomum aromaticum), pestovaného v celej Ázii. Tento olej vyniká typickou korenisto sladkastou, intenzívnou, teplou a mimoriadne príjemnou vôňou.

Arómateriapia:

Arómaterapia je definovaná ako terapeutické použitie arómatických látok. Esenciálne oleje sa používajú takmer 6 000 rokov s cieľom zlepšiť zdravie alebo náladu človeka. Esenciálny olej je definovaný ako produkt získaný z rastlinných surovín a to buď destiláciou s vodou/parou, alebo z epikarpu citrusových plodov mechanickým spôsobom alebo suchou destiláciou. Pri vdýchnutí putujú molekuly vône v éterických olejoch z čuchových nervov priamo do mozgu a pôsobia najmä na amygdalu, emočné centrum mozgu.

Esenciálne oleje od českého výrobcu Tierra Verde Vám ponúkame v Bio kvalite. Oleje vznikajú s rešpektom k životnému prostrediu aj k ľuďom, ktorí pestujú a spracovávajú suroviny na ich výrobu.

Dokonalú atmosféru si doma vykúzlite pomocou zariadení z našej ponuky.

Dávkovanie pre dospelých:

  • Do aromalampy alebo difuzéru nakvapkajte 1 kvapku na prevoňanie približne 100 m2 plochy..
  • Nepoužívajte pre deti do 10 rokov, tehotné a dojčiace ženy a citlivé osoby.
  • Oleju sa vyhnite, pokiaľ máte vysoký krvný tlak
  • BIO Škorica patrí medzi veľmi silné oleje a má mnoho alergénnych zložiek. Dbajte na bezpečné dávkovanie.

Ako používať:

Vôňa oleja nesúca sa z aromalampy alebo difuzéru prispieva k silnému prehriatiu organizmu, hlavne pri únave alebo chlade. Podnecuje stimuláciu, zaháňa zlú náladu a pôsobí takmer afrodiziakálne.
Vôňu Esenciálneho oleja BIO Škorica si znovu zamilujete predovšetkým počas Vianoc. V priestore domova aj kancelárie vytvára jedinečnú sviatočnú atmosféru. Známe nevtieravé tóny dodávajú priestoru pokoj a pohodu. Tento olej odporúčame používať do zmesí (napríklad s Esenciálnym olejom BIO Pomaranč alebo Esenciálnym olejom BIO Citrón).

 

Zloženie:

Eugenia Caryophyllus Bud Oil, Eugenol, Limonene, Linalool, Benzyl Benzoate, Isoeugenol, Methyleugenol*. *- přírodního původu

Mohlo by Vás zaujímať