stylovo.sk stylovo.sk MENU stylovo.sk

+421 918 810 534  | info@stylovo.sk 

+421 918 810 534  | info@stylovo.sk 

Woodwick, Vôňa do auta, Náhradná náplň vône do auta Lavender SPA, Levanduľová kúpeľ – Dopredaj

-40% 4,75 

Na sklade

Katalógové číslo: 1657110 Kategórie: , , , , Značka: EAN: 5038581105703

Popis vône WoodWick Lavender spa:

Vychutnajte si deň ako vo wellness centre vďaka relaxačnej vôni špeciálne namiešanej z levanduľových a eukalyptových éterických olejov. Vôňa levandule patrí medzi obľúbené kvetinové vône a je vhodná najmä pre jarné a letné obdobie. Relaxačnú atmosféru však prinesie vo všetkých ročných obdobiach.

Vrchné tóny: bylinky, levanduľa

Stredné tóny: levanduľa, rozmarín, eukalyptus

Spodné tóny: levanduľa, céder

 

Popis produktu WoodWick Auto Reeds:

Vychutnajte si vo svojom aute prenikavé vône a rafinovaný štýl  s vôňami do auta Woodwick®. Vyskúšajte svoju obľúbenú vôňu WoodWick® až na 30 dní. V prípade, ak sa Vám vôňa minie alebo zatúžite vyskúšať novú vôňu, stačí jednoducho vymeniť iba tyčinky, vďaka čomu je WoodWick Auto Reeds udržateľnejšou voľbou pre prevoňanie vášho automobilu.

 

Minimálna doba pre voňania udávaná výrobcom: 30 dní

Hmotnosť: 13,89g

O značke:

Značka WoodWick ® je americká značka, ktorá sa prvýkrát objavila na trhu v roku 2006 s 12 vôňami v ponuke. Neskôr doplnila do svojho portfólia špeciálne a limitované edície sviečok, či obľúbené produkty  WoodWick Trilogy s tromi odlišnými vrstvami vôní a farieb. V roku 2011 bol patentovaný ich dizajn drevených knôtov Pluswick®. Jednalo sa o inovatívny spôsob horenia. Knôt Pluswick vytvára príjemný zvuk imitujúci praskanie dreva v krbe, zatiaľ čo sa vaša obľúbená vôňa pozvoľne uvoľňuje. WoodWick® neustále zameriava na inovácie a oddáva svoje zmysly so štýlovými produktami, ktoré kombinujú starostlivo vybrané suroviny a rafinované remeselné spracovanie. Značka WoodWick ponúka svojim zákazníkom obľúbené vône aj v produktoch do auta, ktoré si zamilujete na prvé ovoňanie rovnako, ako sviečky.

Mohlo by Vás zaujímať