stylovo.sk stylovo.sk stylovo.sk MENU

+421 918 810 534  | info@stylovo.sk 

+421 918 810 534  | info@stylovo.sk 

Doprava zdarma pri nákupe nad 40€.

Tierra Verde, Plákadlo bielizne pre citlivú pokožku 110ml

3,29 

Na sklade

Katalógové číslo: 14830 Kategórie: , , , Značka:

Tierra Verde, Plákadlo bielizne pre citlivú pokožku 110ml bez vône

Tierra Verde plákadlo – produkt, ktorý účinne odstraňuje zvyšky pracieho prostriedku a je ideálny na plákanie bielizne dojčiat, detí aj dospelých s citlivou pokožkou. Používa sa ako náhrada za aviváž v záverečnej fáze prania.

Prirodzené pH ľudskej kože je mierne kyslé. Pracie prostriedky však majú zásaditú povahu, a ich zvyšky v bielizni môžu nepriaznivo ovplyvniť pokožku. Plákadlo svojou kyslou reakciou neutralizuje pH roztoku a tak pôsobí proti dráždeniu pokožky.

Fľaštička 110ml vydrží na 3 prania. Ideálna na vyskúšanie.

Čo to je Tierra Verde plákadlo bielizne

Plákadlo je účinnou ochranou proti zošednutiu bielizne, ktoré môže byť výsledkom prania v tvrdej vode. Šednutie vzniká, keď sa mydlové zložky z pracieho prostriedku zlúčia s minerálmi vo vode. Plákadlo obnovuje prirodzené vlastnosti vlákien (napríklad uteráky opäť začnú dobre vsiakovať) a zároveň zvýrazňuje farby bielizne.

Na rozdiel od aviváže, ktorá sa používa na zmiernenie statickej elektriny v syntetickom oblečení a uhladenie povrchu vlákien, plákadlo odstraňuje zvyšky pracieho prostriedku a bráni dráždeniu pokožky.

Plákadlo bielizne ocenia najmä osoby s citlivou pokožkou, ako sú ekzematikovia, alergici a malé deti. Ich pokožka je viac náchylná na podráždenie. Bielizeň vyplákaná v plákadle je šetrnejšia a menej dráždivá.

Tierra Verde plákadlo bielizne ocenia tí, ktorí preferujú prírodné zloženie produktov, pretože plákadlo obsahuje len kyselinu citrónovú a je vyrobené na rastlinnej báze bez živočíšnych zložiek, čím zodpovedá aj potrebám vegánskej komunity. Okrem toho neobsahuje žiadne parfumy a je šetrné k životnému prostrediu, pretože sa ľahko odbúrava a spĺňa prísne kritériá certifikátu Ecogarantie, najnáročnejšieho európskeho štandardu udržateľnosti.

Na čo sa používa

  • Na oplachovanie bielizne v práčke aj pri ručnom praní.
  • Na všetky typy bielizne.

Pre tých, ktorí by radi osviežili bielizeň esenciálnymi olejmi podľa vlastného výberu (pre pranie 4,5 kg bielizne pridajte 1 až 3 kvapky oleja priamo do zásobníka na aviváž; dávkovanie môžete prispôsobiť podľa toho, akú silnú vôňu chcete dosiahnuť).

Ako sa používa plákadlo

Ručné pranie: Po vypraní bielizne v prací prostriedku, ju vložíme do čistej vody na máchadlo, necháme pôsobiť minimálne 10 minút a potom bielizeň dôkladne vypláchneme.

Pranie v práčke: Plákadlo pridajte do zásobníka na aviváž na záver pracieho cyklu.

Prečo zvoliť Tierra Verde plákadlo namiesto aviváže?

Aviváž je pre väčšinu ľudí spojená s voňavou a jemnou bielizňou. Mnohí však nepoznajú pôvodný účel aviváže, ktorá bola vyvinutá na odstránenie statickej elektriny zo syntetických materiálov. Ak ju používame na bavlnenú alebo funkčnú bielizeň, môže to spôsobiť podráždenie kože a zbaviť prírodné vlákna ich prirodzenej savosti.

Aviváž pôsobí podobne ako kondicionér na vlasy: uhladzuje vlákna tým, že ich obalí. To však vedie k zníženiu savosti a priedušnosti textílií. Preto sa aviváž neodporúča na spodnú bielizeň, uteráky, posteľnú bielizeň, detské plienky, dojčenské textílie alebo funkčné športové oblečenie. Nie je vhodná tam, kde sa očakáva odvádzanie potu alebo vsakovanie tekutín.

Plákadlo má v porovnaní s avivážou jednoznačnú výhodu – odstraňuje zvyšky pracieho prostriedku, čo zamedzuje podráždeniu pokožky.

Recenzie

Žiadne recenzie na zobrazenie

Pridajte recenziu pomocou formulára nižšie:
Tierra Verde, Plákadlo bielizne pre citlivú pokožku 110ml Tierra Verde, Plákadlo bielizne pre citlivú pokožku 110ml
Hodnotenie*
0/5
* Rating is required
Vaša recenzia
* Review is required
Názov
* Name is required
* Please confirm that you are not a robot

OTÁZKY A ODPOVEDE

Zatiaľ nie sú žiadne otázky

Položiť otázku

Na vašu otázku odpovie zástupca predajne alebo iní zákazníci.

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Pravidlá ochrany súkromia a Zmluvné podmienky spoločnosti Google.

Ďakujeme za otázku!

Vaša otázka bola prijatá a bude čoskoro zodpovedaná. Prosím, nezasielajte tú istú otázku znova.

Chyba

Warning

Pri ukladaní vašej otázky došlo k chybe. Nahláste to správcovi webovej stránky. Ďalšie informácie:

Pridať odpoveď

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Pravidlá ochrany súkromia a Zmluvné podmienky spoločnosti Google.

Ďakujem za odpoveď!

Vaša odpoveď bola prijatá a čoskoro bude zverejnená. Prosím, nezasielajte tú istú odpoveď znova.

Chyba

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information: