Podrobný opis produktu:
Prevoňajte si priestor vavrínom kubébovým (Litsea cubeba) a hneď sa vám zdvihne nálada. Vavrín má príjemne sviežu citrusovú vôňu pripomínajúcu žiarivé južné slniečko. Pomáha rozpustiť stres a navracia vnútornú harmóniu. Má energetizujúce účinky a podporuje koncentráciu. Osviežovač sa hodí na prevoňanie domova, kancelárie aj verejného priestoru. Vie tiež prekryť nelahodiaci zápach, využijete ho napríklad na WC. Tento osviežovač má prírodné zloženie bez pridaných chemických aditív. Základnou zložkou je silica získaná lisovaním kôry plodov pomarančovníkov. Neobsahuje aerosóly, parfumy ani iné syntetické látky.
Ako používať:
Dôkladne pretrepte, stlačte rozprašovač a nastriekajte podľa potreby do priestoru. Neaplikujete prostriedok na telo. Balenie 200 ml: toto balenie je náhradná náplň pre sklenenú fľaštičku s rozprašovačom s objemom 100 ml. Dôkladne pretrepte, doplňte do fľaštičky, stlačte rozprašovač a nastriekajte podľa potreby do priestoru. Zvážte, či netrpíte alergiou. Prírodné rastlinné extrakty ju môžu, rovnako ako akékoľvek iné látky, vyvolávať.
Zloženie:
Lieh denat., voda, silica z vavrínu kubébového v biokvalite (Litsea cubeba), citral, d-limonen, citronellol, geraniol, linalool.



















































































Natasha, Zubná kefka Bambusová Medium 1ks
Natasha, Gaštanový set prírodnej kozmetiky 3x250ml
Natasha, Darček k nákupu nad 9,90€
Millefiori Milano, Patchouli Smeraldo, Sprej na textil 100ml
Natasha, Citrónový čistič kúpeľne, Koncentrát 500ml
Natasha, Prací gél z gaštanov, Pomaranč koncentrát 3l
Natasha, Citrónový čistič kúpeľne, Koncentrát 100ml
Soaphoria, Koncentrát na čistenie všetkých povrchov, Bez vône 500ml - Dopredaj
Millefiori Milano, Viola Ametista, Sprej na textil 100ml
Soaphoria, Kradneš moje srdce, Organické telové mlieko 250ml
Natasha, Upratovanie kompletný balíček 1ks
Maison Berger Paris, Náplň do katalytickej lampy 500ml, Soap memories, Mydlové bublinky 



















2 recenzie k Tierra Verde, BIO Osviežovač vzduchu, vôňa s Vavrínom kubébovým, 100ml