stylovo.sk stylovo.sk stylovo.sk MENU

+421 918 810 534  | info@stylovo.sk 

+421 918 810 534  | info@stylovo.sk 

Doprava zdarma pri nákupe nad 40€.

IL BUCATO DI ADELE, Blue Water, Vôňa do auta

9,50 

Na sklade

Katalógové číslo: DEOCAR-BW Kategórie: , Značka:

IL BUCATO DI ADELE, Blue Water, Vôňa do auta

IL BUCATO DI ADELE, Blue Water, Vôňa do auta je skvelým spoločníkom na cesty. Stačí rozbaliť, pripevniť klipom do ventilácie a užívať si obľúbenú vôňu.

Typológia vône: svieža, citrusová

Základ vône: morské dreviny, ambra, pižmo, pačuli

Srdce vône: rozmarín, jazmín, levanduľa

Hlava vône: citrón, vodné tóny

 

Popis vône: Il Bucato di Adele Blue Water, Pre športového a dynamického šofér, ktorý je pripravený čeliť svojim limitom a žiť každý okamih naplno. Morská vôňa s prevažne mužským charakterom: pre sviežu a rozhodnú atmosféru na všetkých vašich cestách. Modrá voda, to je citrón a rozmarín so sviežim základom morských drevín, pižma a ambry. Aromatické tóny poskytujú intenzívny svieži pocit pre energickú a pulzujúcu atmosféru.

 

Popis výrobcu Il Bucato di Adele:

Il Bucato di Adele je prestížna značka, ktorá prináša do vášho domova jedinečný zážitok nielen z prania. So širokým sortimentom parfémov do prania a ďalších vonných produktov pre domácnosť a voňavý interiér sa stala značka Il Bucato di Adele synonymom pre luxusnú starostlivosť o bielizeň a domácnosť. Prečítajte si viac o Il Bucato di Adele sa dočítate TU – Il Bucato di Adele: Luxusné parfémy do prania a produkty pre voňavý domov.

Recenzie

Žiadne recenzie na zobrazenie

Pridajte recenziu pomocou formulára nižšie:
IL BUCATO DI ADELE, Blue Water, Vôňa do auta IL BUCATO DI ADELE, Blue Water, Vôňa do auta
Hodnotenie*
0/5
* Rating is required
Vaša recenzia
* Review is required
Názov
* Name is required
* Please confirm that you are not a robot

OTÁZKY A ODPOVEDE

Zatiaľ nie sú žiadne otázky

Položiť otázku

Na vašu otázku odpovie zástupca predajne alebo iní zákazníci.

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Pravidlá ochrany súkromia a Zmluvné podmienky spoločnosti Google.

Ďakujeme za otázku!

Vaša otázka bola prijatá a bude čoskoro zodpovedaná. Prosím, nezasielajte tú istú otázku znova.

Chyba

Warning

Pri ukladaní vašej otázky došlo k chybe. Nahláste to správcovi webovej stránky. Ďalšie informácie:

Pridať odpoveď

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Pravidlá ochrany súkromia a Zmluvné podmienky spoločnosti Google.

Ďakujem za odpoveď!

Vaša odpoveď bola prijatá a čoskoro bude zverejnená. Prosím, nezasielajte tú istú odpoveď znova.

Chyba

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

Zloženie a bezpečnostné upozornenie:

Výstražné upozornenia: Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu. Spôsobuje silné podráždenie očí. Toxický pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami. Bezpečnostné upozornenia: Ak sa poradíte s lekárom, majte k dispozícii obal alebo štítok produktu. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nerozptyľujte sa do okolia. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody. PRI ZASIAHNUTÍ OČÍ: niekoľko minút ich dôkladne vyplachujte. Odstráňte všetky kontaktné šošovky, ak je to vhodné. Pokračujte vo vyplachovaní. AK sa objaví podráždenie pokožky alebo vyrážka: vyhľadajte lekársku pomoc. Ak podráždenie očí pretrváva, vyhľadajte lekársku pomoc. Produkt/nádobu zlikvidujte v súlade s miestnymi/regionálnymi/národnými predpismi.

Obsahuje:  (E)-2-benzylideneoctanal,(R)-p-mint-1,8-diene; d-limonene, 2,4-dimethylcyclohex-3-ene-1-carbaldehyde, citral; 3,7-dimethyl-2,6-octadienal, linalool; 3,7-dimethyl-1,6-octadien-3-ol; dl-linalool; benzyl salicylate; Reaction Mass of Cis-4-(isopropyl)cyclohexanemethanol and Trans-4-(isopropyl)cyclohexanemethanol; Linalyl acetate; Pin-2(3)-ene; 3,7-dimethylnona-1,6-dien-3-ol.

UFI: RXR2-K0T0-D006-TTAV