stylovo.sk stylovo.sk stylovo.sk MENU

+421 918 810 534  | info@stylovo.sk 

+421 918 810 534  | info@stylovo.sk 

Doprava zdarma pri nákupe nad 40€.

IL BUCATO DI ADELE, Cool Breeze, Vôňa do auta

9,50 

Na sklade

Katalógové číslo: DEOCAR-CB Kategórie: , Značka:

IL BUCATO DI ADELE, Cool Breeze, Vôňa do auta

IL BUCATO DI ADELE, Cool Breeze, Vôňa do auta je skvelým spoločníkom na cesty. Stačí rozbaliť, pripevniť klipom do ventilácie a užívať si obľúbenú vôňu.

Typológia vône: svieža, bylinková, ovocná

Základ vône: santalové drevo, ambra, pižmo, vanilka

Srdce vône: jazmín, biela ruža, frézia

Hlava vône: sladký pomaranč, jablko, zelené tóny

Popis vône: Il Bucato di Adele Cool Breeze, chladivý vánok, je spojením zelených a bylinkových tónov, so srdcom zo santalového dreva a bielych kvetov. Jeho chladivá esencia dodáva vo vnútri vášho auta relaxačnú a uvoľnenú atmosféru, aby ste mohli cestovať na každej svojej ceste s úsmevom.

 

Popis výrobcu Il Bucato di Adele:

Il Bucato di Adele je prestížna značka, ktorá prináša do vášho domova jedinečný zážitok nielen z prania. So širokým sortimentom parfémov do prania a ďalších vonných produktov pre domácnosť a voňavý interiér sa stala značka Il Bucato di Adele synonymom pre luxusnú starostlivosť o bielizeň a domácnosť. Prečítajte si viac o Il Bucato di Adele sa dočítate TU – Il Bucato di Adele: Luxusné parfémy do prania a produkty pre voňavý domov.

Recenzie

Žiadne recenzie na zobrazenie

Pridajte recenziu pomocou formulára nižšie:
IL BUCATO DI ADELE, Cool Breeze, Vôňa do auta IL BUCATO DI ADELE, Cool Breeze, Vôňa do auta
Hodnotenie*
0/5
* Rating is required
Vaša recenzia
* Review is required
Názov
* Name is required
* Please confirm that you are not a robot

OTÁZKY A ODPOVEDE

Zatiaľ nie sú žiadne otázky

Položiť otázku

Na vašu otázku odpovie zástupca predajne alebo iní zákazníci.

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Pravidlá ochrany súkromia a Zmluvné podmienky spoločnosti Google.

Ďakujeme za otázku!

Vaša otázka bola prijatá a bude čoskoro zodpovedaná. Prosím, nezasielajte tú istú otázku znova.

Chyba

Warning

Pri ukladaní vašej otázky došlo k chybe. Nahláste to správcovi webovej stránky. Ďalšie informácie:

Pridať odpoveď

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Pravidlá ochrany súkromia a Zmluvné podmienky spoločnosti Google.

Ďakujem za odpoveď!

Vaša odpoveď bola prijatá a čoskoro bude zverejnená. Prosím, nezasielajte tú istú odpoveď znova.

Chyba

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

Zloženie a bezpečnostné upozornenie:

Výstražné upozornenia: Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu. Spôsobuje silné podráždenie očí. Toxický pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami. Bezpečnostné upozornenia: Ak sa poradíte s lekárom, majte k dispozícii obal alebo štítok produktu. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nerozptyľujte sa do okolia. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody. PRI ZASIAHNUTÍ OČÍ: niekoľko minút ich dôkladne vyplachujte. Odstráňte všetky kontaktné šošovky, ak je to vhodné. Pokračujte vo vyplachovaní. AK sa objaví podráždenie pokožky alebo vyrážka: vyhľadajte lekársku pomoc. Ak podráždenie očí pretrváva, vyhľadajte lekársku pomoc. Produkt/nádobu zlikvidujte v súlade s miestnymi/regionálnymi/národnými predpismi.

Obsahuje: 4-tert-butylcyclohexyl acetate, Hexyl salicylate, 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-octahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naphthyl)ethan-1-one, 3,7-dimethyloctan-3-ol, geraniol; (2E)-3,7-dimethyloctane-2,6-dien-1-ol, (E)-2-benzylideneoctanal, 1-(1,2,3,4,6,7,8,8a-octahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2- naphthyl)ethan-1-one, 1-(1,2,3,5,6,7,8,8a-octahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naphthyl)ethan-1-one, Citronellol, (R)-p-mint-1,8-diene; d-limonene, 2,4-dimethylcyclohex-3-ene-1-carbaldehyde, Linalool; 3,7-dimethyl-1,6-octadien-3-ol; dl-linalool, Allyl 3-cyclohexylpropionate. Piperonal, 2-benzylideneheptanal, Isoeugenol, Methyl 2,4-dihydroxy-3,6-dimethylbenzoate, 3-(4-tert-butylphenyl)propionaldehyde, 1-(2,6,6-trimethyl-3-cyclohexen-1-yl)-2-buten-1-one.

UFI: 39S2-M0JK-M006-F5P4