stylovo.sk stylovo.sk MENU stylovo.sk

+421 918 810 534  | info@stylovo.sk 

+421 918 810 534  | info@stylovo.sk 

Millefiori, ARIA, Náplň do elektrického difuzéra Spa & Massage Thai

8,90 

Náplň pre elektrický difuzér ARIA vydrží cca 1 mesiac používania, záleží od intenzity nastavenia vône. Náplň je potrebné vložiť do elektrického difuzéra ARIA, ktorý nie je súčasťou balenia. Balenie obsahuje 1 ks náplne v objeme 20ml. Náplň stačí aplikovať do elektrického difuzéra Millefiori ARIA a okamžite si môžete vychutnávať obľúbenú vôňu počas celého dňa. Do elektrického difuzéra Millefiori ARIA je potrebné použiť špeciálne náplne ARIA, ktoré sú pre tento difuzér určené.

Na sklade

Katalógové číslo: 14RASM Kategórie: , Značka: EAN: 8059265192731

Millefiori, ARIA, Náplň pre elektrický difuzér Spa & Massage Thai - thajské spa a masáž

Špeciálna náplň pre elektrický difuzér ARIA vydrží cca 1 mesiac používania, záleží od intenzity nastavenia vône. Náplň je potrebné vložiť do elektrického difuzéra ARIA, ktorý nie je súčasťou balenia. Balenie obsahuje 1 ks náplne v objeme 20ml.

Náplň stačí aplikovať do elektrického difuzéra Millefiori ARIA a okamžite si môžete vychutnávať Vašu obľúbenú vôňu počas celého dňa. Intenzitu vône je možné regulovať podľa Vašich potrieb a nálady. Vôňa v elektrickom difuzéri dokáže prevoňať priestor o rozlohe 25m2.

Náplne pre elektrický difuzér Millefiori ARIA môžete striedať podľa nálady, ročného obdobia, či sezónnosti. Do nádobiek určených pre elektrický difuzér ARIA nie je možné používať akékoľvek náplne. Je potrebné použiť špeciálne náplne ARIA, ktoré sú pre tento difuzér určené.

Vôňa do difuzéru Spa & Massage Thai – thajské spa a masáž

Máte radi wellness a s ním spojené vône masážnych prípravkov? Delikátna exotická vôňa kvetov a listov v kombinácii s rozptýleným korením ponúka relaxáciu a pohodu pre telo aj dušu. Vôňa Millefiori z rady Zona je sviežou citrusovou vôňou určenou ako pre ženy, tak aj pre mužov a je vhodná pre všetky ročné obdobia.

Vrchné tóny: borovica, bergamot, citrónová kôra, mäta, eukalyptus

Stredné tóny: pelargónie, zelené lístky, klinčeky, muškátový oriešok

Spodné tóny: cédrové drevo

Mohlo by Vás zaujímať