stylovo.sk stylovo.sk MENU stylovo.sk

+421 918 810 534  | info@stylovo.sk 

+421 918 810 534  | info@stylovo.sk 

Sada Il Bucato di Adele Šport Anti Odor

38,50 

Na sklade

Sada Il Bucato di Adele Šport

Super praktická sada Il Bucato di Adele ŠPORT nielen pre športové oblečenie! Vďaka špeciálnej molekule obsiahnutej v produktoch s vôňou Šport od Il Bucato di Adele dosiahnete perfektne vypraté a voňavé prádlo. Vôňa Šport odstraňuje zápachy a je vhodná na všetky druhy textílií, aj na športové a funkčné oblečenie. Sada Šport obsahuje:

 

  • IL BUCATO DI ADELE, Prací prostriedok 1000ml, Detersivo Sport, Prací prostriedok Šport
  • IL BUCATO DI ADELE, Parfém do prania 500ml, SPORT L’Anti-Odore, Šport
  • Il Bucato di Adele, Osviežovač látok, Šport, 250ml

Prací prostriedok na športové oblečenie je špecifický pre technické odevy a syntetické vlákna, pôsobí už pri nízkych teplotách a preniká hlboko do vlákien, odstraňuje nečistoty a odolné škvrny. Vďaka molekule ODOR-CONTROL odstraňuje nepríjemné pachy. Pri použití s ​​koncentrovanou športovou vôňou bude vaša bielizeň dezinfikovaná a intenzívne prevoňaná.

Parfém do prania Šport obsahuje aktívnu molekulu, ktorá napáda častice zápachu prítomné v tkanivách a neutralizuje ich. Vďaka svojej unisex vôni je vhodná pre každého. Kvetinové tóny ruže, pomarančového kvetu, bergamotu so základom zo santalového dreva a fazule tonka. Obzvlášť vhodný pre technické a syntetické odevy, môže sa však použiť na všetky druhy látok.

Sprej na textílie Šport je ideálny na osvieženie a prevoňanie vašich odevov, tenisiek, športovej tašky, závesov a iných textílií v domácnosti. Vyskúšajte ho aj na autosedačkách a na koberčekoch v aute. Jeho zloženie nezanecháva škvrny a dodáva intenzívnu a pretrvávajúcu vôňu.

 

Neváhajte a vyskúšajte produkty na pranie od Il Bucato di Adele najvyššej kvality.