stylovo.sk stylovo.sk stylovo.sk MENU

+421 918 810 534  | info@stylovo.sk 

+421 918 810 534  | info@stylovo.sk 

Doprava zdarma pri nákupe nad 40€.

Sada Il Bucato di Adele Sport Anti Odor – Dopredaj

(3 recenzie zákazníkov)

38,50 

9,90 
2+1

Nie je na sklade

Pripomienka naskladnenia

Sada Il Bucato di Adele Šport

Prací prostriedok Šport už nebude viac dostupný (ukončenie výroby), takže sada Šport Anti Odor len do vypredania zásob pracieho prostriedku Šport!

Super praktická sada Il Bucato di Adele ŠPORT nielen pre športové oblečenie! Vďaka špeciálnej molekule obsiahnutej v produktoch s vôňou Šport od Il Bucato di Adele dosiahnete perfektne vypraté a voňavé prádlo. Vôňa Šport odstraňuje zápachy a je vhodná na všetky druhy textílií, aj na športové a funkčné oblečenie. Sada Šport obsahuje:

IL BUCATO DI ADELE, Prací prostriedok 1000ml, Detersivo Sport, Prací prostriedok Šport

IL BUCATO DI ADELE, Parfém do prania 500ml, SPORT L’Anti-Odore, Šport

IL BUCATO DI ADELE, Osviežovač látok, Šport, 250ml

 

Prací prostriedok na športové oblečenie je špecifický pre technické odevy a syntetické vlákna, pôsobí už pri nízkych teplotách a preniká hlboko do vlákien, odstraňuje nečistoty a odolné škvrny. Vďaka molekule ODOR-CONTROL odstraňuje nepríjemné pachy. Pri použití s ​​koncentrovanou športovou vôňou bude vaša bielizeň dezinfikovaná a intenzívne prevoňaná.

Parfém do prania Šport obsahuje aktívnu molekulu, ktorá napáda častice zápachu prítomné v tkanivách a neutralizuje ich. Vďaka svojej unisex vôni je vhodná pre každého. Kvetinové tóny ruže, pomarančového kvetu, bergamotu so základom zo santalového dreva a fazule tonka. Obzvlášť vhodný pre technické a syntetické odevy, môže sa však použiť na všetky druhy látok.

Sprej na textílie Šport je ideálny na osvieženie a prevoňanie vašich odevov, tenisiek, športovej tašky, závesov a iných textílií v domácnosti. Vyskúšajte ho aj na autosedačkách a na koberčekoch v aute. Jeho zloženie nezanecháva škvrny a dodáva intenzívnu a pretrvávajúcu vôňu.

 

Il Bucato di Adele Sport

Typológia vône: svieža, orientálna, funkčná

Základ vône: fazule tonka, santalové drevo, hnedý cukor

Srdce vône: ruža, figový list, pomarančový kvet, petitgrain

Hlava vône: bergamot, sladký citrón, zelené jablko, anti-odor molekula

Stručný popis vône: Il Bucato di Adele Šport nie je ani zďaleka len pre športovcov, práve naopak! Je skvelým a praktickým pomocníkom pri odstraňovaní zápachov na akýchkoľvek textíliách. Vôňa obsahuje aktívnu molekulu ANTI-ODOR, ktorá napáda častice zápachu prítomné v tkanivách a neutralizuje ich. Vďaka svojej UNISEX vôni je vhodná pre každého. Základ vône je tvorený obľúbeným santalovým drevom a fazuľami Tonka. Kvetinové tóny ruže, pomarančového kvetu, bergamotu robia z vône Šport od Il Bucato di Adele skutočne sviežu a unikátnu vôňu. Parfém je vhodný aj na športové oblečenie, na technické a syntetické materiály, môžete ho ale použiť na všetky druhy látok a textílií.

 

Neváhajte a vyskúšajte produkty na pranie od Il Bucato di Adele najvyššej kvality.

Ako používať parfém Il Bucato di Adele:

IL BUCATO DI ADELE, návod na použitie

Parfémy do prania Il Bucato di Adele sú vysoko koncentrované vonné parfumy do prania, preto ich použitie záleží od Vašich potrieb na intenzitu vône. Pred použitím parfém pretrepte. Pre začiatok odporúčame použiť 2 vrchnáky vône (vrchnáčik slúži ako dávkovač), ak by prevoňanie nebolo pre Vás dostatočne intenzívne, pokojne pridajte väčšie množstvo parfumu pri ďalšom praní. Odporúčame používať s avivážou bez vône.

Parfém môžete ho použiť na automatické aj ručné pranie. Dávku môžete zvýšiť alebo znížiť v závislosti od požadovanej intenzity vône.

V PRÁČKE: použite uzáver ako dávkovač, nalejte dva alebo tri vrchnáky parfumu do priehradky na aviváž, záleží od požadovanej intenzity vône.

V SUŠIČKE: Niekoľko kvapiek parfému do prania nakvapkajte na vlnenú guľu alebo látkovú vreckovku, prípadne na iný kúsok látky. Vložte do sušičky na prádlo a spustite sušiaci program.

RUČNÉ PRANIE: nalejte tri alebo štyri vrchnáky parfumu do 5 l vody, ktorú použijete na posledné opláchnutie, záleží od požadovanej intenzity vône. Používajte pri ručnom praní ochranné rukavice!

Prečítajte si viac o používaní a dávkovaní parfémov do prania v našom článku TU: Použitie a dávkovanie olejových parfémov do prania.

Z dôvodu vysokej koncentrácie parfému odporúčame používať v kombinácii s avivážou bez vône. Po použití fľašku poriadne otrieť od parfému, aby nestekal na nábytok alebo spotrebiče. Ukladať výhradne na keramické povrchy, sklenené, kameninové, vyhýbať sa kontaktu s plastovými, drevenými, laminátovými a inými povrchmi. Uchovávajte mimo dosahu detí. Parfémy do prania neprelievajte do iných nádob, môžu ich poškodiť. Produkty môžu spôsobiť alergickú reakciu. Uchovávajte mimo slnečného žiarenia.

Popis výrobcu Il Bucato di Adele:

Il Bucato di Adele je prestížna značka, ktorá prináša do vášho domova jedinečný zážitok nielen z prania. So širokým sortimentom parfémov do prania a ďalších vonných produktov pre domácnosť a voňavý interiér sa stala značka Il Bucato di Adele synonymom pre luxusnú starostlivosť o bielizeň a domácnosť. Prečítajte si viac o Il Bucato di Adele sa dočítate TU – Il Bucato di Adele: Luxusné parfémy do prania a produkty pre voňavý domov.

 

3 recenzie k Sada Il Bucato di Adele Sport Anti Odor – Dopredaj

5,0
Založené na 3 hodnoteniach
5 hviezdičiek
100
100%
4 hviezdičky
0%
3 hviezdičky
0%
2 hviezdičky
0%
1 hviezdička
0%
1-3 z 3 recenzií
  1. (0) (0)
  2. (0) (0)
  3. Super sada, nielen na športové veci. Ale môžem aspoň prať dokopy športové aj obyčajné oblečenie. Príjemná unisex vôňa.

    (0) (0)
Pridajte recenziu pomocou formulára nižšie:
Sada Il Bucato di Adele Sport Anti Odor - Dopredaj Sada Il Bucato di Adele Sport Anti Odor - Dopredaj
Hodnotenie*
0/5
* Rating is required
Vaša recenzia
* Review is required
Názov
* Name is required
* Please confirm that you are not a robot

OTÁZKY A ODPOVEDE

Zatiaľ nie sú žiadne otázky

Položiť otázku

Na vašu otázku odpovie zástupca predajne alebo iní zákazníci.

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Pravidlá ochrany súkromia a Zmluvné podmienky spoločnosti Google.

Ďakujeme za otázku!

Vaša otázka bola prijatá a bude čoskoro zodpovedaná. Prosím, nezasielajte tú istú otázku znova.

Chyba

Warning

Pri ukladaní vašej otázky došlo k chybe. Nahláste to správcovi webovej stránky. Ďalšie informácie:

Pridať odpoveď

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Pravidlá ochrany súkromia a Zmluvné podmienky spoločnosti Google.

Ďakujem za odpoveď!

Vaša odpoveď bola prijatá a čoskoro bude zverejnená. Prosím, nezasielajte tú istú odpoveď znova.

Chyba

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

Bezpečnostné upozornenie:

Uchovávajte MIMO DOSAHU DETÍ. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody. Ak dôjde k podráždeniu pokožky alebo vyrážke: Vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Odstráňte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva, vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných tepelných zdrojov. Skladujte na dobre vetranom mieste. Uchovávajte nádobu tesne uzavretú. Zneškodnite obsah/nádobu v súlade s miestnymi predpismi. Produkt/príjemcu zlikvidujte v súlade s miestnymi/regionálnymi/národnými predpismi.

100% vegánske a netestované na zvieratách.

Z dôvodu vysokej koncentrácie parfému odporúčame používať v kombinácii s avivážou bez vône. Po použití fľašku poriadne otrieť od parfému, aby nestekal na nábytok alebo spotrebiče. Ukladať výhradne na keramické povrchy, sklenené, kameninové, vyhýbať sa kontaktu s plastovými, drevenými, laminátovými a inými povrchmi. Parfémy do prania neprelievajte do iných nádob, môžu ich poškodiť. Produkty môžu spôsobiť alergickú reakciu. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte mimo slnečného žiarenia.