stylovo.sk stylovo.sk MENU stylovo.sk

+421 918 810 534  | info@stylovo.sk 

+421 918 810 534  | info@stylovo.sk 

stylovo.sk stylovo.sk


 • Mohlo by Vás zaujímať

  VEĽKÝ LETNÝ VÝPREDAJ

  Letný výpredaj plný SUPER zliav, ktoré sa nebudú opakovať! Parfémy do prania Il Bucato di Adele, produkty značky Max Benjamin a mnoho iného. Pozor! Len do vypredania zásob!


  Pokračovanie článku

  LETNÉ LIMITKY od Il Bucato di Adele

  Ste pripravení na skutočne voňavé leto? Vyskúšajte letné LIMITKY od Il Bucato di Adele – CALIFORNIA, ARUBA a BAHAMAS. Letné vône v ponuke aj ako telové parfumované vody, ktoré vás skutočne osviežia. Pripravili sme si pre vás aj špeciálne zvýhodnené sady. Ktorá vôňa bude vašou spomienkou na leto 2023?


  Pokračovanie článku

  ANNIE odporúča

  Influencerka, podnikateľka a make-up artistka známych osobností ANNIE pre vás vybrala vône, ktoré si z našej ponuky zamilovala. Vyskúšate ich aj vy?


  Pokračovanie článku

  Ktoré esenciálne oleje sú vhodné pre deti a ako ich správne používať

  Niektoré esenciálne oleje sú pri správnom používaní vhodné aj pre deti, iné im môžu uškodiť. Aj keď viacero klinických štúdií potvrdzuje pozitívne účinky esenciálnych olejov na naše zdravie, o tom, aký vplyv majú na deti a ich vyvíjajúci sa organizmus, máme zatiaľ pomerne málo poznatkov. Prečítajte si, ktoré oleje sú vhodné pre deti, a ktorým sa naopak vyhýbať.


  Pokračovanie článku

  Parfémy do prania – porovnanie a recenzie

  Parfémy do prania sa tešia čoraz väčšej obľube, pretože prinášajú skutočne intenzívnu parfumáciu. Ako si však vybrať, aby parfém do prania vyhovoval vám aj ostatným členom domácnosti? Aký parfém do prania vybrať ako darček? Potrebujete pomôcť pri výbere? Pripravili sme pre vás porovnanie parfémov do prania a recenzie od zákazníkov.


  Pokračovanie článku

  Letný výpredaj

  Rozlúčte sa s nami s letom so skvelými letnými zľavami! Ako každý rok, aj tento rok sme si pre Vás pripravili LETNÝ VÝPREDAJ. Za super ceny u nás nájdete produkty do vypredania skladových zásob, takže neváhajte!

   

  Letné limitky od Il Bucato di Adele

  V akcii aktuálne nájdete aj letné limitované vône parfémov do prania od Il Bucato di Adele v sade s parfumovanou vodou na telo. Parfumované vody na telo nájdete aj samostatne v akciovej ponuke za zvýhodnenú cenu. Vyberte si z vôní California, Aruba a Bahamas a predĺžte si leto s týmito limitkami v ponuke len do vypredania zásob.

   

  Max Benjamin mení obaly

  POZOR! V rámci tohtoročného letného výpredaja máte jedinečnú možnosť si nakúpiť produkty od Max Benjamin za výnimočné ceny. Dôvodom je dopredaj produktov v pôvodných obaloch. Po vypredaní skladových zásob postupne doskladňujeme všetky produkty vo vynovenom dizajne, ktorý si určite zamilujete. Celú akciovú ponuku Max Benjamin nájdete TU.

   

  Produkty v DOPREDAJI

  V našich AKCIÁCH nájdete aj produkty, ktoré ponúkame v DOPREDAJI. Ide o produkty, ktoré v našej ponuke nájdete už len do vypredania zásob. Dôvodom je najčastejšie ukončenie výroby produktov, alebo ukončenie spolupráce s výrobcom. Za super ceny si tak môžete u nás kúpiť obľúbené produkty.


  S výberom produktov a vôní vám radi poradíme aj telefonicky na čísle +421 918 810 534, mailom na info@stylovo.sk alebo prostredníctvom chatu v spodnej časti stránky.  Filtrovať produkty

  Zobrazených 1–40 z 57 výsledkov