stylovo.sk stylovo.sk stylovo.sk MENU

+421 918 810 534  | info@stylovo.sk 

+421 918 810 534  | info@stylovo.sk 

Doprava zdarma pri nákupe nad 40€.

Millefiori, MILANO, Aróma difuzér Sandalo Bergamotto 100ml

(5 recenzií zákazníkov)

22,90 

Na sklade

Millefiori Milano Sada Vonný difuzér Sandalo Bergamotto 100ml + Osviežovač interiéru Sandalo Bergamotto 150ml
27,90 
2+1
ANNIE Sada Millefiori Sandalo Bergamotto
42,00 
Doprava zdarma
Katalógové číslo: 7MDSB Kategórie: , , Značka: EAN: 8033540170089

Millefiori, MILANO, Aróma difuzér Sandalo Bergamotto - santalové drevo a bergamot 100ml

Popis vône Sandalo Bergamotto:

Sandalo Bergamotto je vôňa charakteristická studeným nádychom levandule, grapefruitu a bergamotu, ktorá pripomína letný dážď prevoňaný intenzívne čerstvým ovocím, myrtou a jazmínom. Okrem pánov si táto vôňa bezpochyby získa aj dámy svojou jedinečnosťou a elegantnosťou. Vôňa Millefiori Milano z rady Natural je vhodná najmä pre jesenné a zimné obdobie.

Vrchné tóny: bergamot, levanduľa, citrón

Stredné tóny: červené ovocie, jazmín, myrta, koriander

Spodné tóny: guajakové drevo, santalové drevo, pačuli, vanilka

Popis produktu Natural difuzér:

Kolekcia NATURAL od Mileffiori Milano predstavuje sériu vôní inšpirovaných modernými prísadami a žiarivými farebnými odtieňmi, ktoré dodajú každému interiéru osobitnú atmosféru. Vonný difuzér pozostáva zo sklenenej nádobky, vonnej esencie, keramickej zátky s otvorom uprostred a bambusových tyčiniek, po ktorých sa vonná esencia uvoľňuje do interiéru. Intenzitu uvoľňovania vône je možné regulovať množstvom tyčiniek (1ST100 – 100ml, 7ks,  1ST250 – 250ml 8ks) vložených do vonnej esencie. Náplň je tvorená čisto prírodnými éterickými olejmi, ktorých uvoľňovaním do prostredia nevznikajú škodlivé látky. Náplň je tvorená vysokým podielom vonných esencií. Vonné difuzéry spĺňajú náročné normy IFRA – International Fragrance Association. Vonné esencie obsiahnuté vo vonnom difuzéri môžu mať priaznivý vplyv na výkon a sústredenie, prípadne na zmenu pri upokojovaní tela i duše, čo priamo závisí na zvolenej vôni. Difuzér je v ponuke v najširšej palete vôni z modelových rád. Menšie balenie (100ml) vydrží až 1-3 mesiace, väčšie balenie (250ml) prevonia interiér dobu viac ako 3-6 mesiacov. Najväčšie balenie (500ml) prevonia interiér na viac ako 6 mesiacov. Tak, ako intenzitu vône, aj výdrž náplne ovplyvníte počtom použitých paličiek a umiestnením difuzéra v priestore. Dizajn vonného difuzéru predurčuje výrobok na estetický doplnok pre domácnosť, či kanceláriu.

 • Balenie obsahuje vonný difuzér s náplňou 100/250/500ml a bambusové tyčinky. Vonný difuzér je zabalený v elegantnom darčekovom balení.

Millefiori Milano Natural

Interiérové vône Millefiori Milano sú produktom najvyššej kvality talianskej výroby. Vonné difuzéry do interiéru bytu alebo pracoviska sú výbornou voľbou aj pre náročných zákazníkov, ktorých zajíma nielen elegantný dizajn, ale aj kvalita. Vonné difuzéry z kolekcie NATURAL Vás zaujmú najmä jedinečnými vôňami, pestrofarebným prevedením jednotlivých vôní, ako aj možnosťou dokúpenia náhradných náplní z ponuky kvetinových, sladkých, sviežich citrusových, korenistých, ovocných a pudrových vôní. Spríjemnite si atmosféru interiéru vôňou talianskych parfumov a preneste sa tak do sveta luxusu.

Bezpečnostné upozornenie difuzér Natural:

Spôsobuje vážne podráždenie očí. Toxický pre vodné organizmy, s dlhodobými nežiadúcimi účinkami. Veľmi horľavá kvapalina a pary. Môže spôsobiť alergickú kožnú reakciu.

Uchovávajte mimo dosahu detí. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody. Ak dôjde k podráždeniu pokožky alebo vyrážke: Vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Odstráňte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných tepelných zdrojov. Skladujte na dobre vetranom mieste. Uchovávajte nádobu tesne uzavretú. Zneškodnite obsah/nádoby v súlade s miestnymi predpismi.

5 recenzií k Millefiori, MILANO, Aróma difuzér Sandalo Bergamotto 100ml

5,0
Založené na 5 hodnoteniach
5 hviezdičiek
100
100%
4 hviezdičky
0%
3 hviezdičky
0%
2 hviezdičky
0%
1 hviezdička
0%
1-5 z 5 recenzií
 1. (0) (0)
 2. Príjemná vôňa

  (0) (0)
 3. Najkrajšia vôňa

  (0) (0)
 4. Najlepšia vôňa!

  (0) (0)
 5. (0) (0)
Pridajte recenziu pomocou formulára nižšie:
Millefiori, MILANO, Aróma difuzér Sandalo Bergamotto 100ml Millefiori, MILANO, Aróma difuzér Sandalo Bergamotto 100ml
Hodnotenie*
0/5
* Rating is required
Vaša recenzia
* Review is required
Názov
* Name is required
* Please confirm that you are not a robot

OTÁZKY A ODPOVEDE

Ako často meniť paličky a ktoré používať z eshopu? Milan požiadal o 16. februára 2024

Odporúčame meniť paličky s každou výmenou vône. Ak nemeníte vôňu, paličky stačí meniť raz za 6-12 mesiacov podľa potreby. Odporúčame používať paličky tej istej značky ako je samotná náplň. V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať. Nina – Stylovo.sk

nina odpovedala 17. februára 2024 store manager
(0) (0)
Aká veľkosť sa najviac vyplatí? Martin Hrubec požiadal o 16. februára 2024

Najviac sa oplatí si zakúpiť difuzér Millefiori Sandalo Bergamotto 100ml a následne dokupovať náplne 250ml alebo 500ml. To je finančne najekonomickejšie. Ak však chcete mať difuzér aj ako dominantný dizajnový doplnok, určite super vyzerajú aj väčšie balenia difuzéry Sandalo Bergamotto 250ml a 500ml. V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať. Nina – Stylovo.sk

nina odpovedala 17. februára 2024 store manager
(0) (0)
Ako dlho vydrží? Jurko požiadal o 27. januára 2024

Dobrý deň, balenie 100ml vydrží približne 1 mesiac, záleží koľko dáte do difuzéra paličiek, kde difuzér umiestnite a pod. Po minutí vône stačí už len dokúpiť náhradnú náplň. V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať. S pozdravom, Nina - Stylovo.sk

nina odpovedala 28. januára 2024 store manager
(1) (0)

Položiť otázku

Na vašu otázku odpovie zástupca predajne alebo iní zákazníci.

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Pravidlá ochrany súkromia a Zmluvné podmienky spoločnosti Google.

Ďakujeme za otázku!

Vaša otázka bola prijatá a bude čoskoro zodpovedaná. Prosím, nezasielajte tú istú otázku znova.

Chyba

Warning

Pri ukladaní vašej otázky došlo k chybe. Nahláste to správcovi webovej stránky. Ďalšie informácie:

Pridať odpoveď

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Pravidlá ochrany súkromia a Zmluvné podmienky spoločnosti Google.

Ďakujem za odpoveď!

Vaša odpoveď bola prijatá a čoskoro bude zverejnená. Prosím, nezasielajte tú istú odpoveď znova.

Chyba

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information: