stylovo.sk stylovo.sk stylovo.sk MENU

+421 918 810 534  | info@stylovo.sk 

+421 918 810 534  | info@stylovo.sk 

Doprava zdarma pri nákupe nad 40€.

Millefiori, Zona, Aróma difuzér Moonflower 250ml

44,90 
Doprava zdarma

Na sklade

Katalógové číslo: 41DDMF Kategórie: , Značka: EAN: 8051938698885

Millefiori, Zona, Aróma difuzér Moonflower 250ml

Popis vône Moonflower:

Táto vôňa je obohatená o výnimočne kvetinovú esenciu. Jej hlava vône je zložená zo sýtej hrušky, slivky a maliny, ktoré vytvárajú hrejivú vôňu. Srdce je obohatené fialkou, fréziou a pomarančovým kvetom, ktoré spolu tvoria nezabudnuteľnú vôňu. Základ je zložený z cédrového dreva, vanilky a pižma, čo vytvára komplexný a uhladený základ. Táto vôňa sa skutočne vymyká z bežných a je určená pre všetkých, ktorí chcú vyjadriť svoju jedinečnosť.

Vrchné tóny: hruška, slivka, malina

Stredné tóny: fialka, frézia, pomarančový kvet

Spodné tóny: cédrové drevo, vanilka, pižmo

Popis produktu difuzér:

Kolekcia Millefiori® Zona je navrhnutá tak, aby vyjadrovala svoju vlastnú identitu a kreatívnu energiu. Každá vôňa je vytvorená špeciálne tak, aby vytvorila inšpiratívny priestor, ktorý odráža osobnosť a charakter. Kolekcia Zona obsahuje mäkké a komplexné vône, ktoré sú navrhnuté tak, aby vytvorili harmonické prostredie pre vaše domáce prostredie. Kolekcia je navrhnutá v modernom dizajne, ktorý je zdobený lesklým, kovovým doplnkom.. Vonný difuzér pozostáva zo sklenenej nádobky, vonnej esencie, keramickej zátky s otvorom uprostred a bambusových tyčiniek, po ktorých sa vonná esencia uvoľňuje do interiéru.

Intenzitu uvoľňovania vône je možné regulovať množstvom tyčiniek (41STDD – Náhradné tyčinky do difuzéra 30cm 7ks,  41STDI– Náhradné tyčinky do difuzéra 35cm 10ks) vložených do vonnej esencie. Náplň je tvorená čisto prírodnými éterickými olejmi, ktorých uvoľňovaním do prostredia nevznikajú škodlivé látky.

Difuzér je v ponuke v najširšej palete vôni z modelových rád. Menšie balenie (100ml) vydrží až 1-3 mesiace, väčšie balenie (250ml) prevonia interiér dobu viac ako 3-6 mesiacov. Najväčšie balenie (500ml) prevonia interiér na viac ako 6 mesiacov. Tak, ako intenzitu vône, aj výdrž náplne ovplyvníte počtom použitých paličiek a umiestnením difuzéra v priestore. Dizajn vonného difuzéru predurčuje výrobok na estetický doplnok pre domácnosť, či kanceláriu.

  • Balenie obsahuje vonný difuzér s náplňou 100/250/500ml a tyčinky. Vonný difuzér je zabalený v elegantnom darčekovom balení.

Bezpečnostné upozornenie difuzér:

Spôsobuje vážne podráždenie očí. Toxický pre vodné organizmy, s dlhodobými nežiadúcimi účinkami. Veľmi horľavá kvapalina a pary. Môže spôsobiť alergickú kožnú reakciu.

Uchovávajte mimo dosahu detí. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody. Ak dôjde k podráždeniu pokožky alebo vyrážke: Vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Odstráňte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných tepelných zdrojov. Skladujte na dobre vetranom mieste. Uchovávajte nádobu tesne uzavretú. Zneškodnite obsah/nádoby v súlade s miestnymi predpismi.

Recenzie

Žiadne recenzie na zobrazenie

Pridajte recenziu pomocou formulára nižšie:
Millefiori, Zona, Aróma difuzér Moonflower 250ml Millefiori, Zona, Aróma difuzér Moonflower 250ml
Hodnotenie*
0/5
* Rating is required
Vaša recenzia
* Review is required
Názov
* Name is required
* Please confirm that you are not a robot

OTÁZKY A ODPOVEDE

Zatiaľ nie sú žiadne otázky

Položiť otázku

Na vašu otázku odpovie zástupca predajne alebo iní zákazníci.

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Pravidlá ochrany súkromia a Zmluvné podmienky spoločnosti Google.

Ďakujeme za otázku!

Vaša otázka bola prijatá a bude čoskoro zodpovedaná. Prosím, nezasielajte tú istú otázku znova.

Chyba

Warning

Pri ukladaní vašej otázky došlo k chybe. Nahláste to správcovi webovej stránky. Ďalšie informácie:

Pridať odpoveď

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Pravidlá ochrany súkromia a Zmluvné podmienky spoločnosti Google.

Ďakujem za odpoveď!

Vaša odpoveď bola prijatá a čoskoro bude zverejnená. Prosím, nezasielajte tú istú odpoveď znova.

Chyba

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information: